1xbet

Kuji Cam V2.22.0 APK Indir (Pro Kilidi Açık) 2023

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– Kuji Cam

1xbet

Kuji Cam v2.22.0 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022

Kuji Cam, kolayca ayarlayabileceğiniz çeşitli özelliklere sahip basit bir görüntü yakalama ve ayarlama uygulamasıdır. Aynı zamanda, uygulama, farklı zamanlarda birçok farklı görüntü elde etmenize yardımcı olan çekici renklere sahiptir. Ek olarak, fil

1xbet

Kuji Cam, kolayca ayarlayabileceğiniz çeşitli özelliklere sahip basit bir görüntü yakalama ve ayarlama uygulamasıdır. Aynı zamanda, uygulama, farklı zamanlarda birçok farklı görüntü elde etmenize yardımcı olan çekici renklere sahiptir. Ek olarak, filtre çeşitliliği nedeniyle her zaman yararlanmanız gereken bir şeydir ve onu kullanmanın birçok yolu olacaktır. Elbette, uygulamada bulunan ayarlara bir kez bakmanız gerekecek.

KULLANICILAR İÇİN FAYDALI FOTOĞRAF ÖZELLİĞİ

Kuji Cam’ı güzel fotoğraflar çekmek için kullandığınızda doğru seçimdir. Kullanıcılar, mükemmel yumuşak renklere sahip bir görüntü elde etmenize yardımcı olan otomatik olarak dengelenmiş görüntü öğeleriyle fotoğraf çekecektir. Bu nedenle, birçok farklı durumda ve hava koşulunda olağanüstü fotoğraflar çekebileceksiniz. Etkileyici fotoğraflar çekmenizi bekleyen başka heyecan verici özellikler de olacak.

Uygulama, kullanırken hatırlatmanız gerekecek birçok farklı çekim oranına sahiptir. Bu, kullanıcılar bunları çeşitli platformlarda kullanacakları zaman çok mantıklı geliyor. Bu nedenle, tamamen uygun bir en boy oranı kullanmak, görüntünün kalitesini sağlamak için dikkate alınması gereken bir faktördür. Fotoğraf çekme gibi temel özelliklerin yanı sıra, bu uygulamayı profesyonel bir fotoğrafçılık aracı yapan başka özellikler de var.

1xbet

KULLANICILARIN KULLANABİLECEĞİ BİRÇOK FİLTRE

Kullanıcılar, temel özelliklerin yanı sıra, ilgili filtre seçimi olan Kuji Cam içindeki gelişmiş özelliklere erişebilirler. Filtre bölümünü hızlı bir şekilde bulacaksınız ve üzerine tıkladığınızda karşınıza birçok filtre çıkacaktır. Uygulamayı ilk deneyimlediğinizde işiniz, bu filtrelerin nasıl olduğunu bulmaktır. Kullanıcıların sık kullandığınız filtreleri kaydetmesi gerektiğinde bu çok zaman alacaktır.

Uygulamayı kullanarak deneyim kazandığınızı düşünüyorsanız, belirli bir yer veya karakter için çekim yapmadan önce ilgili filtreyi ve efekti önceden ayarlayabilirsiniz. Etkileyici bir eser elde edebileceğiniz ve isterseniz anında paylaşabileceğiniz için oldukça hızlı. Ancak bu ayar nedeniyle uyum uzun zaman alacaktır. Yeni başlayan biriyseniz, önce bir fotoğraf çekip uygulamaya aktarmak için bir filtre uygulamanız da oldukça mümkündür.

FOTOĞRAFIN DİĞER BAZI ÖZELLİKLERİNİ AYARLAYIN

Kuji Cam’da kullanıcıların seveceği bir şey var, o da çektiğiniz fotoğraf için belirli bir tarih belirlemek. Tarih eklemek, değerli anılarınızı saklarken fotoğrafın netleşmesine yardımcı olacaktır. Aynı zamanda fotoğraflar üzerinde veya kullanım sırasında birçok kişi tarafından kullanılan ilginç bir dekoratif özelliktir. Yani, bu özelliği fotoğraflarınıza koymak isterseniz, oldukça basit.

Diğer benzer uygulamalardan farklı olarak, görsele yazmak için uygulamanın tarihini ayarlamanıza gerek kalmayacak. Uygulama, fotoğrafınızda kayıtlı tarih olarak kullanmak için geçerli tarihi kullandı. Doğruluğunu kontrol etmek isterseniz, kontrol etmek için ayarlara gidebilirsiniz. Otomatik kaydetme, altta tarih damgaları, format, 3D efektler vb. gibi ayarlarda istediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz birçok ilginç özellik vardır.

Kuji Cam İndir

Artık indirmeye hazırsınız Kuji Cam ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanGinnyPix

KUNI Cam

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Music Player Mezzo

Idle Miner Tycoon

Super Security

PhotoDirector

Guardian Spirit

Redline Rush

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın