1xbet

Jojobet697 : Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi Sergide Gol Atıyor

jojobet697 : Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi sergide gol atıyor

jojobet697 Hemen giriş yap

1xbet

jojobet697 : Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan’daki ilk maçında iki gol attı ve Paris St-Germain, heyecan verici bir yarışmada Riyad All-Star XI’i 5-4 yenerken Lionel Messi de maç kağıdında yer aldı.

Suudi başkentindeki gösteri maçı, tüm zamanların en iyi oyuncularından ikisinin muhtemelen son kez birlikte sahayı paylaştığını gördü.

1xbet

Messi skoru açtı ve Ronaldo devre arasında 2-2 için iki gol attı.

Her iki oyuncu da saat işaretinden hemen sonra oyundan alındı.

1xbet

keyifli bitişine katkıda bulunurken, iki PSG stoperi de maç kağıdındaydı.

jojo bet 697 : Bernat ve Jang Hyun

Bernat , Suudi uluslararası Salem Al Dawsari’yi yere indirdiği için doğrudan kırmızı kart gördüğü ve Neymar da nefes kesen bir ilk yarıda penaltı kaçırdığı için Fransız tarafı oyunun çoğunu 10 kişiyle oynadı .

Jang Hyun – soo’nun kafa vuruşu All-Star 11’ini 3-3’e getirdi, ancak Kylian Mbappe’nin penaltısı ve yedek oyuncu Hugo Ekitike’nin dengeli çabası PSG’yi gözden kaçırdı.

Anderson Talisc çalışma yaptı

Anderson Talisca , sakatlık süresinin sonlarında uzun menzilli bir teselli çalışması yaptı, ancak dramatik bir eşitleyici için zaman yoktu . jojobet697 Guncel Adress

Onaldo , Manchester United’daki zamanının askıya alınması nedeniyle Al- Nassr’a büyük bir transferden bu yana ilk çıkışını beklemek zorunda kaldı .

Mrsool Park’ta Ettifaq’ı konuk ettiklerinde yeni takımı için rekabete ilk çıkışını yapacak .

Orta Doğu ülkesindeki ilk maçının – yüksek profilli ve son derece rekabetçi bir hazırlık maçı – sadece bir ay önce komşu Katar’da Dünya Kupası’nı kaldıran eski düşmanı Messi’ye karşı olması ne kadar uygundu.

Arjantin kaptanı, Neymar’ın pasına kilitlendi ve sadece iki dakika sonra açıcıyı çevirdi, ancak 37 yaşındaki Portekiz kaptanı geride kalmayacaktı. jojobet697 Hemen giriş yap

Keylor tarafından yere serildikten sonra verilen penaltı noktasından geldi. Navas’ın ön kolu yüzüne çarptı ve yanağında kötü bir şekilde morardı.

jojobet697 giriş yap : Ve ikinci an için hala sahip olduğu açlığı ve arzuyu gösterdi, ilk kafa vuruşu direğe çarptı ve ardından dönüştürmek için en hızlı tepkiyi vererek, kalabalığın da katılmasıyla her iki gol için de marka kutlamasını sergiledi.

Her iki oyuncu da 61. dakikada oyundan alındı ve ışıltılı kariyerlerinin alacakaranlığında yolları tekrar kesişmeseydi son kez karşı karşıya gelebilirlerdi.

Kaslarını esneten iki spor yıkama süper gücü”

Ancak maç, Suudi Arabistan’ın spor yıkama stratejisinin “tam gaz” olduğunu söyleyen insan hakları grubu Uluslararası Af Örgütü tarafından eleştirildi .

jojobet697 giriş yap : Peter Frankental şunları söyledi: “Ronaldo’nun Al Nassr’a büyük para transferi ve Messi’nin Suudi yetkililerin turizm elçisi olarak görevlendirilmesi, Riyad’ın saldırgan spor yıkamasının birer parçası .

“Yetkililer, dikkatleri ülkenin korkunç insan hakları sicilinden başka yöne çevirmek için elit sporun ünlü cazibesini kullanmaya çalışıyor.

“Suudi Arabistan’ın sporu bir yumuşak güç egzersizi olarak yoğun bir şekilde kullandığı iyi biliniyor, ancak Katar’ın sahip olduğu PSG’nin Riyad’da ortaya çıkmasıyla birlikte , kaslarını esneten iki spor yıkan süper gücümüz var . jojobet697 giriş yap

hem Suudi Arabistan’da hem de Katar’da insan hakları meseleleri hakkında konuşmaları da dahil olmak üzere spor yıkanmanın ünlü yüzleri olarak kullanılmaya direndiklerini görmek istiyoruz .”

Yorum yapın