1xbet

Inside My Mind V13.9 APK Indir (Tam Oyun) 2023

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– Inside My Mind

1xbet

Inside My Mind v13.9 APK indir (Tam Oyun) 2022

Inside My Mind, sessiz bir psikiyatri hastanesi koğuşunda geçen yeniliklerle dolu bir oyundur. Burada oyuncular iyi karşılanacak ve eğlenceli ve heyecan verici etkinlikler yaşayacaklar. Üstelik daha anlamlı ve ilgi çekici hikayeler keşfetme fırsatını

1xbet

Inside My Mind, sessiz bir psikiyatri hastanesi koğuşunda geçen yeniliklerle dolu bir oyundur. Burada oyuncular iyi karşılanacak ve eğlenceli ve heyecan verici etkinlikler yaşayacaklar. Üstelik daha anlamlı ve ilgi çekici hikayeler keşfetme fırsatınız da var. Sadece bu değil, oyuncular tüm durumları daha hızlı ve esnek bir şekilde ele alma yeteneklerini geliştirebilirler. Keşfetmek için her zaman gelmenizi bekliyoruz!!

ÇOKLU KOMPAKT ETKİNLİK DENEYİMİ

Bu yeni oyuna gelen oyuncu, işiyle oldukça meşgul ve sağlığından endişe etmeyen son derece çalışkan bir karakterdir. Yerel süpermarkette bazı olaylardan geçtikten sonra bayıldı. İşin baskısından ve sağlığıma ilgisizlikten dolayı böyle beklenmedik bir şey oldu. Ayrıca oyunun getirdiği diğer yeni hikayeleri de deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız.

SİNİR KAYBI VAR

Bir doktor tarafından muayene edildikten sonra sinir krizi geçirdiğinizi ve kontrolsüz hafıza kaybı yaşadığınızı fark ettiniz. Bu, geç yatmaktan, yeterince uyumamaktan, yanlış zamanda yemek yemekten ve sağlıksız yiyecekler yemekten kaynaklanır. Bu yüzden sinir krizlerine ve hatıraların azalmasına neden olmuştur. Temiz bir zihne sahip olmak için yaşam tarzı alışkanlıklarınızı değiştirmeli, sağlıklı beslenmeli ve düzenli egzersiz yapmalısınız.

1xbet

SİZİNLE İLGİLİ AİLE BAKIMI

Görüşmenin ortasında bayıldıktan sonra sevdiğiniz kişi tarafından hastaneye kaldırıldınız. Sağlığınızı önemsiyorlar ve önemsiyorlar. Sadece bu değil, aynı zamanda insanlara iyi bakıyorlar. Sürekli hatırlatmaları ve bakımları sayesinde daha sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamayı öğrendiniz.

OYUNCULARIN AKILINDAKİ EŞSİZ İZLENİMİ LİSTELEYEN İNANILMAZ SİYAH BEYAZ GRAFİKLER

Çekici bir siyah beyaz grafik ekranı ile birçok insanın dikkatini çeker. Üretici, oyunculara dönemin canlı ve eğlenceli arayüzünü verdi. Her oyuncunun farklı bir katılım şekli olacaktır. Bu oyunda görünen karakterlerin hepsi hasta ve küçük soruları olması konusunda endişeli.

Inside My Mind İndir

Artık indirmeye hazırsınız Inside My Mind ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

SonyLIV

THE GAME OF LIFE Vacations

Sim Farm

Knight War

Rescue Dash

Hide From Zombies

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın