1xbet

Infinity War V1.1.6 APK Indir (Hasar/Savunma Çarpanı) 2023

Anasayfa
KağıtOyun
– Infinity War

1xbet

Infinity War v1.1.6 APK indir (Hasar/Savunma Çarpanı) 2022

Kıtada yeni şeyler deneyimlemeyi ve hoş karşılamayı seviyorsanız, bu sizin için en iyi seçimdir. Burada birçok tehlikeli canavarla tanışacak ve yüzleşeceksiniz. Ayrıca, bu savaşta lider rolünü oynayacaksın. Bu oyunda güçlerini birleştirmek ve korkunç

1xbet

Kıtada yeni şeyler deneyimlemeyi ve hoş karşılamayı seviyorsanız, bu sizin için en iyi seçimdir. Burada birçok tehlikeli canavarla tanışacak ve yüzleşeceksiniz. Ayrıca, bu savaşta lider rolünü oynayacaksın. Bu oyunda güçlerini birleştirmek ve korkunç canavarları yok etmek için bir araya gelmek için kahramanlar topla.

GÜÇLÜ BİR KAHRAMANLAR TAKIMI OLUŞTURUN VE KAHRAMANLAR TOPLA

Infinity War’a gelirken, bir kaptan rolünü oynayacak ve güçlü bir orduyu yönetme ve kontrol etme gibi kritik bir görevi üstleneceksiniz. Her yerde potansiyel ve cesur kahramanları bulun ve ekibinize katın. Oradan destansı ve etkili bir grup alacaksınız. Her kahramanın hayatına ve kişiliğine dikkat etmeli ve işe almalısınız. Ayrıca, her kahramanın savaş seviyesini geliştirmek için düzenli olarak eğitim ve eğitim kursları açmalısınız.

1xbet

TEHLİKELİ BİR KRİZ VE BİRÇOK GÜÇLÜ DÜŞMANLA KARŞILAŞMAK

Infinity War, uçurumun portalının arkasında size beklenmedik bir kriz getirecek. Bu büyük krizi atlatmak için kendinize bir plan hazırlarsanız bu yardımcı olacaktır. Ayrıca bir dizi canavar ortaya çıktı ve bu köydeki her şeyi yok etmeye çalıştı. Böyle bir durumda, bu toprakların özgürlüğünü ve barışını yeniden kazanmak için cesurca savaştınız. Oradan biriktirdiğimiz yaratıcılık ve uzun vadeli deneyimle, bu tehlikeli krizi bastırmanın en yeni ve güzel yollarını bulalım.

GÜZEL GÖRSEL ETKİLER VE SEVGİLİ KARAKTER GÖRÜNTÜLERİ

Muhteşem ve canlı bir eğlence alanına hayran kalacaksınız. Parlak ve yeni efektler oyunu daha mükemmel hale getirdi. Ayrıca, çevredeki manzara belirgin bir şekilde özetlenmiştir ve çok uyumlu renklere sahiptir. Ayrıca birbirinden güzel ve eşsiz çizgi film karakterleri ile tanışıp tanışabilirsiniz. Karakterlerin hepsinin farklı yüzleri var ve kostümler de çok sofistike ve benzersiz. Bu oyunda en dikkat çekici şey, fon müziğinin çok canlı ve yakıcı olması, birçok oyuncu için heyecan duygusu yaratması.

BU KITADAKİ GÜZEL DÜNYAYI MACERALAYIN VE KEŞFEDİN

Bu büyüleyici maceranın bir parçası olmaktan mutluluk duyacaksınız çünkü bu kıtanın içini keşfetmeye katılacaksınız. Böyle pitoresk sahneleri kendi gözlerinizle gördüğünüzde şok olacak ve sevineceksiniz. Bunun da ötesinde, çevrenizdeki dünyaya ilişkin vizyonunuz genişleyecek. Arazi ve oradaki insanlar hakkında daha fazla şey keşfetmek ve anlamak için her kıtaya gidelim. Tehlikelerden ve zorluklardan korkmayın; bunun yerine, onları sonuna kadar deneyimleyin!

DEĞERLİ BAŞARILAR VE BAZI DEĞERLİ ÖĞELER KAZAN

Infinity War’da zorlu bir yolculuğa çıktıktan sonra harika puanlar kazanacak ve değerli eşyalar toplayacaksınız. Ayrıca, birçok değerli ders alırsınız ve düşmanı yenme konusunda çok fazla deneyim kazanırsınız. En yetenekli ve hevesli lider olun, kalenize saldırmak ve savunmak için ekibinize komuta edin ve yakın bir şekilde düzenleyin.

ANA ÖZELLİKLER

Ekibindeki her kahramanın kişiliğini her zaman önemseyen ve anlayan yetenekli bir komutan olma fırsatına sahip olun.
Bir dizi tehlikeli zorluk yaşamak ve aynı zamanda seçici olmak ve düşmanı yenmek için belirli bir strateji bulmak gerekir.
Canlı bir arayüz ve bir dizi sevimli çizgi film karakteri ile eğlenceli, rahatlatıcı bir alanın tadını çıkarın.
Her kazandığınızda ve topraklarınızda ustalaştığınızda birçok değerli ödül ve anlamlı eşya alın.
Kıtadaki keşif gezisini en eğlenceli ve ilgi çekici şekilde yaşamaktan çekinmeyin.

Infinity War İndir

Artık indirmeye hazırsınız Infinity War ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Age Of Strategy

Grow Empire: Rome

Locus Map Pro Navigation

Lost Island

Smash Colors 3D

European War 4 : Napoleon

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın