1xbet

Idle Pirates: Sea Adventures V1.19.1 APK (Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
OyunSimülasyon
– Idle Pirates: Sea Adventures

1xbet

Idle Pirates: Sea Adventures v1.19.1 APK (Sınırsız Para) indir

Idle Pirates Mod APK, korsanların hikayesini ve günlük aktivitelerini geliştirir. Oyuncular, tüm faaliyetleri kontrol etmek ve sistem tarafından sağlanan zorlukların üstesinden gelmek için bir lider rolünü üstlenirler.

1xbet

Para Birimi Azaltma
Bedava Alışveriş
Sınırsız Sandık Anahtarı

“Karayip Korsanları” adlı sinema filminin gerçek bir aşığısınız, uçsuz bucaksız okyanusun panoramik video görüntülerinden etkileniyorsunuz. Belki bir gün bir korsan yöneticisi olmayı ve denizi keşfetmek için yapacağınız yolculukta çok sayıda yeni şey görmeyi bekleyebileceğinize inandınız? Idle Pirates: Sea Adventures MOD APK, deniz dünyasına girmenize ve istediğinizi yapmanıza ihtiyaç duyacak.

Idle Pirates: Sea Adventures MOD APK – Korsan olma mücadelesi

Deniz araştırma yarışında listelenmek ve okyanusa hükmeden bir korsan patronu olmak için Idle Pirates: Sea Adventures‘a katılın. Onlarca ve binlerce ton altın ve sayısız zorluk fethetmeniz için sizi bekliyor. Okyanus maceranıza başlamak ister misiniz? Haydi gidelim!

1xbet

ZORLUKLARI KEŞFEDİN

Okyanus keşfi yolunda, bahsettiğiniz adalar, barlar, madenler ve kontrolü ele geçirmek için mevcut diğer birçok türde organizasyon dahil olmak üzere çeşitli organizasyonlarla dolu olma eğilimindedir. Devraldığınız her ada için son derece büyük kârlar getiren işletmeler için göreviniz, büyük gelir getiren birçok farklı şirketi bulmak ve seçmektir.

BAYANLARI İÇEREN GÖRÜNÜM

Bölgedeki firmalar diğer birçok korsanın hedefi. Adaların şirketini ele geçirmek için diğer çeşitli korsanlarla savaşmalısınız. Çok fazla gelir elde eden şirketler için acımasız savaşlar her zamankinden daha yoğun, mükemmel bir kadro hazırlamanız ve doğru yolda duran herkesi yenmek için en iyi araçlarla en iyi şekilde tasarlanmış olmanız gerekiyor. işletmeleri devralma yolunda.

SİLAH EKİPMANLARINI GÜNCELLE

Birçok kiler, fabrika ve madenin bulunduğu adada, satın alabileceğiniz şirketlerle savaşa katılmaya hazır çok sayıda korsan olacak. Gerçek yüksek kaliteli silahları yükselterek ve iyi dövüş gücü elde ederek diğer korsanları yok etmek için mücadeleye katılın. Büyük savaş gücüne sahip silahlar, diğer tüm korsanları hızlı bir şekilde yok etmenize yardımcı olabilir ve artık rakiplerle uğraşmak zorunda kalmayabilirsiniz.

ETKİLİ ENERJİYİ MAKSİMİZE EDİN

Birçok kiler işletmesini genişletmeniz gerekecek. Çok sayıda adada farklı gümüş madenleri bulabilirsiniz, bu nedenle en güçlü denizcileri ve en profesyonel ada işletme denetçilerini işe almalısınız. Diğer çeşitli korsanların izinsiz girişinden güvenli bir şekilde geçen şirketleri dikkatli bir şekilde tutacak olan kaliteli yönetim gücü olacaktır. Ayrıca istihdam ettiğiniz yönetim grubu, devraldıkları işletmelerden para ve kar elde etmenize yardımcı olacaktır. Lütfen hem mürettebatın hem de güçlü süpervizörlerin gücünü seçin ve toplayın!

OLSUN YEPYENİ SUYA BİR BAKIN

Ülkelerde çok sayıda işletmeyi ele geçirdikten sonra, siz ve mürettebatınız keşfedilecek yepyeni denizlere yelken açmaya devam ediyor. Yepyeni okyanusları öğrenme yolculuğunuzda, diğer çeşitli korsanlara komuta eden gemileri tatmin edeceksiniz, gemiyi alt etme ve sudaki konutları soyma işleviyle geminin yolculuğundan kaçınmak için rakibinizin gemisini kolayca tamamen yenebilirsiniz. .

DİĞER ÖĞE YÜKSELTME SEÇENEKLERİ

Bu çevrimiçi oyunda silahlarınızı geliştirmenin yanı sıra diğer öğeleri yükseltme ve kuvvetlerinizi yükseltme olanağına da ihtiyacınız olabilir. Deniz keşiflerinizin verimli bir şekilde devam etmesine ve varsa diğer gemilerin saldırılarına dayanmasına yardımcı olmak için denizcilik geminizi yükseltin. Ek olarak, mürettebatınızın derecesini güncellemek son derece önemlidir, personelinizi, çocukları korumaya yardımcı olan gemileri yönetebilen profesyonel denizciler olarak eğiterek güncellersiniz. risk oluşursa geminiz.

HER DERECEYİ FETHET

Kolaydan zora 100 farklı miktar bulabilirsiniz. Daha sonra sorun miktarları, şirketinizi getirmek için istila eden çok sayıda rakibe sahip olabilir, bu da nedenlerinizi adalardan savaşa hazırlanmanız gerektiği anlamına gelir. Harika ödüllerin kilidini açmak ve büyük kazançlar elde etmek için sayısız miktarı geçin.

İNANILMAZ GRAFİKLER

Çevrimiçi oyuna adım atıldığında, karakter resmi üzerinden şarap mahzeni, benimki gibi detaylara doğru adım adım, ünlü “Karayip Korsanları” filminde standart olarak oluşturulmuştur. Etkileyici görüntüler, bu çevrimiçi macera oyununda gerçekçiliği hissettiriyor.

Birçok ilginç deneyimle, farklı okyanusları kontrol ederek, Idle Pirates: Water Adventures, sizi daha önce denizde bir gemiye sahip olma ve işi devralma yeteneğine sahip olduğunuzdan daha güçlü hale getirebilir. Çalkantılı keşif gezisine katılmanın ve korsan süpervizörü olmaya başlamanın zamanı gelmedi mi? Idle Pirates: Sea Adventures MOD APK ile yükü hızla indirin ve keşfetmeye başlayın.

Idle Pirates: Sea Adventures İndir

Artık indirmeye hazırsınız Idle Pirates: Sea Adventures ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanWAZZAPPS GLOBAL LIMITED

Idle Mental Hospital Tycoon

Idle Beauty Salon

Idle Streamer – Tuber Game

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Disgaea 1 Complete

The Clock

Tomorrow.io

Gun War

Brilliant Quotes

Miga Town

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın