1xbet

Hero Siege: Pocket Edition V5.6.1 MOD APK + OBB (Sınırsız Elmas) Indir 2023

Anasayfa
OyunRol Oyunu
– Hero Siege

1xbet

Hero Siege: Pocket Edition v5.6.1 MOD APK + OBB (Sınırsız Elmas) indir 2022

Roguelike ve RPG özellikleri Hero Siege Mod APK’da birleşiyor. Yetenek ağacınızı güçlendirin, daha fazla hazine öğütün ve çarpıcı Pixel Art görselleriyle 7’ye kadar Perdeyi keşfedin!

1xbet

Ücretli sürüm ve çok sayıda elmas (Dili değiştirmek için ekranın sağ üst köşesindeki bayrak simgesine tıklayın.)

Hero Siege: Pocket Edition, oyuncunun piksel ortamında görüneceği ve kötülüklerle savaşmaya çalışacağı bir RPG oyunudur. Karakterin gücünü ve yeteneklerinin etkinliğini arttırması için farklı nadirlik ve güçlere sahip silahlar bulabileceksiniz. Aynı zamanda oyun, potansiyellerini keşfetmek için zaman harcayacağınız farklı özelliklere sahip birçok sınıfa da sahip. Kaçırmayacağınız bir oyundur.

ŞEYTANA KARŞI YOLCULUK

Hero Siege: Pocket Edition’ın hikayesi, Tarethiel’deki şeytani bir kurtuluş ritüeline atıfta bulundu ve sihirbazlar bunu gerçekleştirdi. Tılsımları bir araya getirirler ve aynı zamanda Şeytan gibi kötü iblisler yavaş yavaş yükselirken dünyanın sonunun da habercisidir. Yani dünyanın bu iblisleri ait oldukları yere geri kovalayacak bir kahramana ihtiyacı var ve bunu başarmak için arzu ettiğiniz bir karakter seçeceksiniz.

1xbet

Kolayca ulaşabileceğiniz iki kontrol butonu ile karakteri 2 boyutlu piksel ortamında kontrol edeceksiniz. Özellikle sol düğme, karakteri çevre içinde özgürce yönetmenize yardımcı olacaktır. Sağdaki düğme silah kontrolü olacak ve menzilli bir silah kullanırsanız hareket edebilir. Yani silahları topladıktan sonra, gözlerinizin önüne çıkan düşmanlarla anında yüzleşebilecek ve karakterinizin gücünü artırma sürecine başlayabileceksiniz.

UYGUN BULUNDUĞUNUZ SINIFLARI SEÇİNİZ

Hero Siege: Pocket Edition’ı başlattığınızda, oyuncular birçok farklı karakter sınıfı bulacak ve seçim yapmak için onların bilgilerini görebileceksiniz. Bazı karakterler, oynatıcı tarafından kullanılamadığı için seçilemez; seçim tamamlandıktan sonra çevre ile etkileşime girerek silahı alacaksınız. Karşılaştığınız düşmanlar tamamen çeşitlidir ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı öğeler bırakabilirler.

Karakterlerin, öğrenmek için zaman ayıracağınız benzersiz bir özelliği vardır. Yetenek ağacına ve silah sistemine sahip olmalarına dikkat etmeniz gerekecek. Başka bir deyişle, beceri ağacını büyütmenin ve gerekli yeni becerilerin doğru sırayla kilidini açmanın yollarını bulacaksınız. Elbette belli bir puana sahip olduğunuzda nihayetinde onları açabiliyorsunuz ve kontrol ettiğiniz karakterin potansiyelini nasıl kullanacağınıza danışmalısınız.

ARKADAŞLARLA OYNA VE ZORLUKLA YÜZLE

Oyuncular, Hero Siege: Pocket Edition’ı tek başına deneyimlemeyecek, diğer oyuncularla oynayacak. Bir kooperatif partisi kurabilir ve onlarla çeşitli zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Aynı zamanda, deneyime yeni başladıysanız, diğer oyunculardan hızlı bir şekilde yardım alacaksınız, bu da göz ardı etmemeniz gereken bir avantaj. Deneyim boyunca, oyuncunun gücü, aldıkları beceri ağacı ve silah sistemi aracılığıyla nihayetinde geliştirilir.

Oyunda birçok alandan geçecekler ve her alanın görmezden gelemeyeceğiniz farklı özellikleri var. Aynı zamanda, bazen her belirli konumda yüksek sağlığa sahip ve tamamen güçlü bir patronla karşılaşacaksınız. Ayrıca bu bossları yendikten sonra ödül alma şansına da sahip olacaksınız. Böylece gücünüz tamamen artacak ve dünyayı kurtarma görevi yavaş yavaş yerine getirilecek. Bu oyunun yeni unsurlarını güncellemeyi unutmayın.

ANA ÖZELLİKLER

Maksimum 4 oyuncu ile ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU!
Rastgele üretilen seviyeler, nesneler, zindanlar, patronlar, sırlar ve olaylar.
Katıldığınız her oyun oturumu benzersizdir!
Şimdiye kadar, pasif, kullanışlı veya yörüngede dönen 170’in üzerinde ayrı ayrı üretilmiş kalıntı yaratıldı.
Yağma ve envanterler rastgele oluşturulur.
Artan sağlık, hasar ve yeteneklerle nadir veya elit olarak ortaya çıkma ve aynı zamanda daha iyi hazine düşürme ve daha fazla deneyim puanı kazanma seçeneğine sahip 80’den fazla farklı düşman!
Karakterinizi benzersiz kılmak için 150’den fazla farklı şapka mevcut!
Tamamlanması gereken 7 Eylem var!
Zenginlikleri ve rakipleri araştırmak ve temizlemek için öngörülemeyen zindanlar ve mahzenler!
Her biri kendine özgü yetenek ağacına sahip 16 farklı oynanabilir sınıf var!
Normal, Kabus, Cehennem ve Cehennem oynamaya hazır!
Bir sürü rastgelelik var! Mevcut tüm harika sürprizleri ve malzemeleri keşfetmeye başlayın!
Sıradandan meleklere kadar değişen nadirliklere sahip ganimet sistemi ve ayrıca kahramanınızın yeteneklerini geliştirmek için ortaya çıkarabileceğiniz ve üretebileceğiniz ödüller!

Hero Siege İndir

Artık indirmeye hazırsınız Hero Siege ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Soda Dungeon 2

Kselebox

PrinterShare Mobile Print

Daylio

Brawl Stars

Azkend 2

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın