1xbet

Hearthstone V23.2.138759 APK (Sınırsız Altın-Para) Indir 2023

Anasayfa
KağıtOyun
– Hearthstone

1xbet

Hearthstone v23.2.138759 APK (Sınırsız Altın-Para) indir 2022

Hearthstone – Blizzard Entertainment, Inc.’e atıfta bulunarak, belki de insanların aklına ilk gelen iki ünlü oyun World Of Warcraft ve StarCraft. Geliştirici ekibin harcama çabalarından sonra Blizzard’ın topladığı başarı anıtları olarak kabul edilirl

1xbet

Hearthstone – Blizzard Entertainment, Inc.’e atıfta bulunarak, belki de insanların aklına ilk gelen iki ünlü oyun World Of Warcraft ve StarCraft. Geliştirici ekibin harcama çabalarından sonra Blizzard’ın topladığı başarı anıtları olarak kabul edilirler. Ve bu aynı zamanda geçmişteki en popüler kart oyunu topluluğu eğlencesidir. Blizzard, 2014 yılının başından itibaren World Of Warcraft karşısında geçen küçük bir proje olmasına rağmen Hearthstone adlı bir proje üzerinde çalışmaya devam ediyor, Hearthstone. Dünya çapında milyonlarca oyuncu için sıcak bir nokta. 2016 yılı itibari ile kullanıcı sayısı 70 milyona ulaştı, peki bu oyun neden bu kadar çok kişi tarafından sevildi?

Heyecan verici kart savaşı

Kart oyunları oynamaya yabancı değil, Hearthstone’daki oyuncunun görevi, PvP arenasında canavarlarla ve diğer oyuncularla savaşmak için kahraman takımını oluşturmaktır. Hearthstone APK karakterleri World of Warcraft, canavarlar, savaşçılar veya kahramanlardan ilham almıştır. 9 ana sınıftan başlayarak, karakterler benzersiz dövüş yeteneklerini ve güçlü becerilerini getiriyor. Her karakterin kendi rütbesi ve rütbesi vardır. Bir savaş sırasında, oyuncunun savaş yeteneklerini maksimuma çıkarmak için karakterini geliştirmesi ve yükseltmesi gerekir, bu da rakibin dehşete düşmesine neden olur. Karakterin gücüne ek olarak, Blizzard daha fazla taktik unsur içeren oyun geliştirmeye odaklandı. Kazanmak ya da olmamak, büyük ölçüde oyuncunun becerilerini ve karakterini nasıl kullandığına bağlıdır, sadece küçük bir başarısızlık, rakip partideki herhangi bir karakterin hayatını alır. Bu, oyuncunun dövüş ruhunu azaltacaktır, bu yüzden saldırıyı başlatmadan önce dikkatlice hesapladığınızdan emin olun. En iyi yetenek Blizzard listelerinde onurlandırılacak.

1xbet

Grafikler

Sadece oynanış çekici olmakla kalmıyor, aynı zamanda Hearthstone’un grafikleri de iyi hazırlanmış. Görüntüler, yalnızca Blizzard’ın sahip olduğu bireyselliği getirerek, son derece yetenekli profesyoneller tarafından özenle tasarlanmıştır. Renkler oldukça canlı, renk dolu ve son derece nazik bir dünya yaratıyor, uzun süreli kullanımlarda oyuncular için göz yorgunluğuna neden olmuyor. Ayrıca bu oyuna uygulanan fiziksel efektler, tüm hareketler tüm platformlarda çok düzgün ve akıcı bir şekilde işleniyor.

Geçici

Blizzard hayranıysanız veya strateji oyunları hayranıysanız, Hearthstone APK vakit geçirmeye değer harika bir oyundur. Şu anda Google Play ve Apple Store’da ücretsiz olarak oyun oynuyorsunuz, şimdi indirin ve keşfetmeye başlayın!

Hearthstone İndir

Artık indirmeye hazırsınız Hearthstone ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Assoluto Racing

ROBLOX

PixaMotion

Samorost 1

LEGO DUPLO MARVEL

JRiver For Android

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın