1xbet

Hatsune Miku: Colorful Stage! v1.1.4 APK + MOD (Otomatik Dans, Hasarsız, Kombo) indir 2023

Anasayfa
MüzikOyun
– HATSUNE MIKU

1xbet

Hatsune Miku: Colorful Stage! v1.1.4 APK + MOD (Otomatik Dans, Hasarsız, Kombo) indir 2022

HATSUNE MIKU, Japon tarzı bir müzikli eğlence oyunudur. Ana karakter, Hatsune Miku adında sanal bir şarkıcı ve dünya çapında birçok hayranı var.

1xbet

MENÜ MODU
Tanrı modu

Mod Menüsü
Hasar yok
Kolay mod (Manuel)
Otomatik Dans
Kombo kurtarma (Komboyu kaybetme)
Seçilebilir % Not

HATSUNE MIKU: RENK SAHNE! en içteki duygularınızı keşfeder. Bu duygular şarkının melodisinin yaratılmasını yönetir. Grup üyeleri, nasıl çaldığınıza ve hızınıza bağlı olarak şarkıyı iyi veya kötü çalacak. Şarkı iyi yapılırsa Miku sahnede parlayacak. Parıldayan spot ışığı altında, oyuncular yumuşak ve derin bir müzik dünyasına dalacaklar. Popüler ve tanıdık şarkılar, şarkıcılar ve sanal grup üyelerinin ellerinde çalınacak. Oyunda ifade edilen müzik dünyasına canlı ve taze bir bakış, size heyecan verici ve yakın bir his veriyor.

1xbet

BU OYUN NASIL OYNANIR

HATSUNE MIKU’da oyuncuların farklı seviyelere göre bir şarkı seçmeleri yeterlidir. Şarkı yeni başlayanlar için yavaş, ustaysanız daha hızlı olabilir. Sahne hazır; oyuncu odaya girer ve ilk sekmeyi başlatır. Tuş aşağı kaydığında, sürekli sekme yapabileceğiniz maçı izleyin, o tuşu basılı tutun.

Oyuncular kendi duygularıyla şarkılar yaratabilirler. Yumuşaktan cıvıl cıvıl birçok şarkıyla kendilerini renkli müzik dünyasına kaptıracaklar. Şarkının seslerini müziğe uyacak şekilde kontrol etmek için ellerinizi çalıştırarak, bu oyun hem rahatlatıcı hem de refleksler için zorlayıcıdır.

SANAL ŞARKILARLA ÖZEL SEKAI

HATSUNE MİKU’da umut, dert, tutku, neşe gibi pek çok duygu vardır. Her duygu, oyuncu tarafından seçilen farklı Sekai’de mevcut olacak. Harikalar diyarı Sekai gibi birçok özel etap. Sokakta çiçeklerin şarkı söylediği parkta geçiyor. Okul Sekai dürüst duygulardan oluşur. Boş Sekai ve okul Sekai, oynamak için çekici temalardır.

MUSIC SHOP’DAN YENİ ŞARKILAR ALIN

Oyuncu, sistemden varsayılan şarkıları seçebilir ve HATSUNE MIKU’da çalmaya başlayabilir. Ayrıca, seviyeyi seçmek ve içindeki şarkıyı seçmek mümkündür. Ayrıca oyunda kazandığınız eşyalarla kendi favori şarkılarınızı da satın alabilirsiniz.

SEKAI DÜNYASINDA GELMEK İÇİN ADSIZ ŞARKIYI ÇAL

Oyuncu bu şarkıyı seçtikten sonra, gerçek ve Sekai arasındaki dünyayı keşfetme fırsatına sahip olurlar. Bu şarkılarda var olan duyguları bulabilirler. İsimsiz bir şarkının sözleri veya melodisi yoktur ve birisi gerçek duygularını öğrendiğinde şarkı sözleri görünecektir.

HATSUNE MIKU, sanal bir şarkıcı ve grubuyla bir şarkı söyleme ve dans etme oyunudur. Herkes dramatik bir hikaye seçecek ve meydan okumayı yapmak için odaya girmeye başlayacak. Her turda zorluk seviyesi şarkının melodisine göre artar. Oyuncular şarkıyı geçmek için hamle yapacaklar. Her şarkı gerçek duygular uyandıracak. Oyun, harika müzik dinleme ve sanal şarkıcıların dansını izleme anları sunuyor. Basit oyun ile herkes yeni aşamaları fethedebilir ve sanal şarkıcının dansçısına hayran olabilir. Oyuncular, müziğin renkli dünyasına çekilebilir ve seviyelerin zorluklarını üstlenebilir.

BU OYUNUN ANA ÖZELLİKLERİ

– Yeni şarkılar, güzel emojiler satın alabilir ve
– Sahne çeşitli ve renklidir. Her sahne farklı karakterlere sahip bir hikayedir
– En zor şarkı 1000’den fazla tuşla Hatsune Miku’nun ortadan kaybolmasıdır
– Sahnedeki üyeler için kendi kostümlerini seçin veya yaratın
– Basmak, hafifçe vurmak, basılı tutmak ve dokunarak oynamak için kolay adımlar
– Zorluk seviyesine karşılık gelen farklı melodilere sahip birçok şarkı
– Oyundaki renkler ve görüntüler uyumlu ve yumuşak sesli sevimli bir kadın karakter hikaye içeriğini okuyor.

HATSUNE MIKU İndir

Artık indirmeye hazırsınız HATSUNE MIKU ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanSEGA CORPORATION

Shin Megami Tensei

Project Sekai

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Storypick

Polarr

OviCut

Mergest Kingdom

Chillout & Lounge

NetMan

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın