1xbet

GeoZilla V6.36.12 APK + MOD (Premium Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– GeoZilla

1xbet

GeoZilla v6.36.12 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

GeoZilla – Find My Family, GeoZilla Inc tarafından yayınlanan Lifestyle kategorisi altında faydalı bir uygulamadır. Bu uygulama, sevilen kişinin o anki konumunu harita üzerinde göstererek akrabaları bulma işlevine sahiptir. Bu, gün boyunca sizin ve a

1xbet

GeoZilla – Find My Family, GeoZilla Inc tarafından yayınlanan Lifestyle kategorisi altında faydalı bir uygulamadır. Bu uygulama, sevilen kişinin o anki konumunu harita üzerinde göstererek akrabaları bulma işlevine sahiptir. Bu, gün boyunca sizin ve aile üyelerinizin güvenliğini sağlar. Pozisyona göre sevdiklerinizin nerede olduğunu, hangi durumda olduklarını, herhangi bir tehlike olup olmadığını öğrenebilirsiniz. O zamandan beri, sevdiklerinizi çabucak bulmanın yanı sıra yardım etmek için bir plan var. Özelliklerine şaşırdınız mı? Sadece bu değil, siz ve aileniz için gerçekten akıllıca bir seçim. Bu uygulamanın yardımıyla birlikte güvenli bir hayat yaşayalım!

UYGULAMA NASIL KULLANILIR

GeoZilla, aile üyelerinizin konumlarını takip etmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Elektronik cihazınızda bulunan GPS takip aracı ile sevdiklerinizi kolayca bulmanızı sağlar. Bu konumlandırmadan yola çıkarak sevdiğiniz kişinin hangi zaman diliminde belirli bir yere gelip gelmediğini veya ayrıldığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca harita konumlarını takip ederek tüm aile fertlerinizin yolculuklarını görebilirsiniz. Bu, kullanıcıların kendileri için neredeyse mutlak güvenlik sağlar.

Bir başka iyi şey de, sizin ve ailenizin uygulamanın kendisinde birbirinizle etkileşime girebilmenizdir. Bu arada, aşağıya bir yorum bırakıyorsunuz ve herkesin bilmesini sağlamanın güvenli olduğunu fark ediyorsunuz. Ayrıca, sevdiklerinizle günlük aktivitelerinizin resimlerini de yazabilir veya paylaşabilirsiniz. En zor koşullarda bile, ailenizdeki herkesten kurtulabilirsiniz. Bu uygulamanın insanlara verdiği iyi anlam budur.

1xbet

EK ÖZELLİKLER

Bu uygulama özellikle okula giden küçük çocukları olan aileler için popüler ve uygundur. Uygulamadan, çocuklarının okula güvenli bir şekilde ulaştığına veya okuldan ayrıldığına dair bildirimler geldiğinde ebeveynler biraz rahatlayacaklarından, bu aynı zamanda ebeveynlerin çocuklarını yönetmek için kullanabilecekleri bir araçtır. Ya da zayıf yaşlı ailelerin durumunda, bu uygulama aynı zamanda sevdiklerinizin güvenliğini sağlamanıza da yardımcı olur. Tüm üyelerin durumunu izlemek ve raporlamak sizin adınıza olacaktır.

Ailedeki herkes, konuma göre birbirlerine görevler atayabilir. Sonuç olarak, yapacak bir şeyin olduğu yere geldiğinizde size hatırlatacaktır. Bu, ailedeki herkesin görevleri paylaşmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca, herkes alışveriş listesini birlikte yönetebilir. Her şey herkes tarafından birlikte yapılır, paylaşılır. Bu uygulama, aileyi birbirine bağlamaya yardımcı olur, her bir kişinin sıcaklığını ve mutluluğunu arttırır.

YOLDA GÜVENLİ TUTUN

Evde nasıl oturulacağına inanmak zor olacak ve yine de sevdiklerinizin kilometre başına ne kadar hız sürdüğünü bileceksiniz. Ama bu uygulama yine de yapıyor! Sürücüler için güvenlik raporlarını kullanarak, hız yapıp yapmadıklarını söyleyebilir misiniz? Konsantre sürüş veya telefon kullanma? Yol kenarındaki bir arkadaşta meydana geldiğinde, uyarmak için kaza tespiti etkinleştirilecektir; Eşzamanlı olarak, acil durum kişilerini bilgilendirin, böylece sevdikleriniz veya kendiniz daha hızlı yardım alabilirsiniz.

GPS’i normal çalışma durumunda tutarken pil gücünden tasarruf etmek için, siz haritada önemli ölçüde hareket edene kadar aile konumu izleyiciyi uyku modunda tutarak önemli konum değişikliği (SLC) özelliğini kullanabilirsiniz. GPS izci ve konum belirleyicide Acil Durum Bağlantısı olarak sevdiklerinizle bağlantı kurmanız gerekir ve sevdiklerinizin sizi bilgilendirmesi gerekiyorsa ihtiyacınız olan konum bilgisini alırsınız. Konum paylaşmanın yalnızca tüm üyeler bağlantıyı kabul ettiğinde çalıştığını unutmayın.

DİĞER BAZI ÖZELLİKLER

Bu konum hizmeti, kişilerin uygulama kapalıyken veya kullanımda değilken bile gerçek zamanlı olarak pozisyon değiştirmesine olanak tanır. Sevdiğiniz insanlar mekanlarını değiştirdiğinde size hatırlatmaya yardımcı olur. Ayrıca, ana çevrelerinize giren kişi listesi aracılığıyla diğer kullanıcıları da bulabilirsiniz. Resim ve kamera kullanarak profilinizi değiştirme hakkına sahipsiniz. Ayrıca tüm hareket ve sürücü raporları takip edilmektedir. Uygulamanın akıllı konum geçmişi, başka bir harika özelliktir. Bu nedenle geçmişe erişebilir ve her aile üyesinin her gün gittiği her işlemi görebilirsiniz. Artık ailenizi ve kendinizi güvende tutmak için uygulamayı indirebilirsiniz! Bu iletişimleri verimli bir şekilde dağıtın ve kullanın!

GeoZilla İndir

Artık indirmeye hazırsınız GeoZilla ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanGeoZilla Inc

GeoZilla

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Cytus II

Erudite Dictionary

Pyramid Of Mahjong

KX Music Player Pro

Samurai Flash

Top Eleven 2021: Futbol Menajeri Ol

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın