1xbet

Gangstar New Orleans V2.1.1a APK (Sınırsız Mermi) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Gangstar New Orleans

1xbet

Gangstar New Orleans v2.1.1a APK (Sınırsız Mermi) indir

Gangstar New Orleans MOD APK, akıllı telefonlar için hoş görünümlü bir açık dünya rol yapma oyunudur. Çünkü o dünya için kendin kadar gerçek hisset. Sonsuz cephaneye sahip olmak için MOD varyasyonunu indirin.Gangstar New Orleans MOD APKWitcher, Skyri

1xbet

Gangstar New Orleans MOD APK, akıllı telefonlar için hoş görünümlü bir açık dünya rol yapma oyunudur. Çünkü o dünya için kendin kadar gerçek hisset. Sonsuz cephaneye sahip olmak için MOD varyasyonunu indirin.

Gangstar New Orleans MOD APK

Witcher, Skyrim, Red Dead Redemption, Grand Theft Auto gibi dünyadaki ünlü açık dünya rol yapma oyunlarını öğrendiniz… Tipik işlevleri açıkça inanılmaz derecede çekici. Diğer bir tipik özellik, her ikisinin de muazzam sayıda kaynak yemesi olacaktır. Resimlerine hızlıca bir göz attığınızda, istikrarlı bir şekilde oynamak için son derece güçlü bir video oyun cihazına ihtiyacınız olacağını anlıyorsunuz. Ancak telefonlar düşünüldüğünde, en güçlü telefon bile orta sınıf bir bilgisayar veya konsolla boy ölçüşemez. Yani birileri cihazda oyunların olup olmadığını sorarsa, bu çılgınca. Ancak sadece resimler değil, aynı zamanda açık dünya rol yapma oyunları, etkileyici figürleri çeken veya geliştiren iyi bir hikayeye, oynanışa sahip olmasıyla efsane olabilir. Bu nedenle, aynı açık dünya rol yapma biçimine sahip bir oyun olan Gangstar yepyeni Orleans OpenWorld oyununun geliştiricileri. Çevrimiçi oyununuzun küçük telefonda sorunsuz çalışabilmesi için resimleri azaltmak üzere seçildi.

1xbet

Fotoğraflar için değerli olmasa da, aslında 10 milyondan fazla indirme ve Google Enjoy’da 4,4/5’e varan film yıldızı derecelendirmesi var. Bu rakamlar, çevrimiçi oyunun tasarımcısının doğru yolda olduğunu kanıtlıyor. Gameloft’ta geliştiriciler için bir başka kazanç.

Oyunla ilişkili çekici tarih

Bulunduğunuz kasaba, yepyeni Orleans olarak bilinen ABD ile ilişkili bir bileşendir – bugünün 1,2 milyondan fazla kişiyle şehri. Ancak şehrin derinliklerinde saklı olan o kadar da modern değil. Günümüz yapılarının yanında eski, harap gecekondu mahalleleri var. Kasabada pek çok başka sosyal kötülükle birlikte çok sayıda ahlaksız var. Kesinlikle iş yapmayı reddeden, yok etmek için toplanan, şehirde savaşan unsurların doğduğu yerlerdeydi. Bu düzenlenmiş suç ekipleri de genellikle Gangsterler olabilir. Sen bu suç örgütlerinin üyesisin. Kaderden kaçamıyorsanız, savaşmanız, verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. En güçlü Gangster olabilir misin, yeraltı dünyasını ele geçir. Ya da kalıcı olarak bir suçlu. Atanan tüm görevleri yerine getirdiğinizde çözüm orada olabilir, bu çevrimiçi oyunun sonuna gidin.

Oynanış

Video oyunu net bir hikayeye sahiptir. Görevden sonra, Amerika Birleşik Devletleri toplumunun karanlık tarafını bilerek bir Gangsterin ömrü hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatına sahip olacaksınız. Diğer karakterleri yerine getirin ve bilmek için ilerleyin, onlarla savaşın. Size verilen görevler, belirli yerlere gitmekten, düşmanlardan kaçmaktan ve hatta onları kullanarak savaşmaktan son derece farklı olabilir. Hikayeye devam etmek için bu görevleri tamamlayın.

Ama bu gerçekten bir açık dünya çevrimiçi oyunudur. Başlangıçta ardışık görevlerden bıkmaya ve yorulmaya başladığınızda. Şehirde sıkı bir yürüyüş yaparak gevşemek mümkün. Yayalar ve yol kenarındaki şeylerle bir araya gelmek. Bir Gangster olarak başka hiçbir şey bağlı değildir. Araba hırsızlığı, kırmızı ışıkta geçme, yolda operasyon yapma veya kadın ve erkeklere saldırma gibi tamamen yasa dışı şeyler yapabilirsiniz. Ancak, bu sadece sanal bir dünyada olacak, kesinlikle her şeyi yapabilirsiniz. Basitçe, gerçek dünyayı kullanarak sanal dünyayı karıştıramazsınız ve iyi olacaksınız.

Yeni dövüş stili

Çevrimiçi oyunun içindeki dövüş tasarımı gerçekten farklı bir şekilde değiştirildi. Diğer oyunlarda, ne zaman dövüşürseniz, saldırmak için ekranı rakibe doğrultmalısınız. Çoğu zaman güvenilirliğiniz çok iyi değildir, rakibi kolayca atlayabilirsiniz. Bu oyun rakibi kilitlemenize yardımcı olacaktır. Bu, her zaman düşmanla karşılaşacağınız anlamına gelir, saldırının tamamlanması için sadece tuşa basmanız gerekir. Özellikle telefonda silah kullanmanın oldukça zor olduğu durumlarda kullanışlıdır. Pek çok kişi akıcı bir şekilde kullanamayabilir. Ancak bu video oyunu alanında, biraz ihmal, düşmanın sizi hızla yere sermesidir.

3 boyutlu fotoğraflar

Daha önce de belirttiğimiz gibi oyunun görselleri, tam olarak aynı dönemde dolaşıma giren oyunlara göre çok eski demek gerekiyor. Ancak bu nedenle video oyunu yarar sağlar. Tüm bu grafiğin 3 boyutlu bilgilerini içermesi gerektiğinden. Diğer çeşitli oyunların her ikisinin de haritayı küçültmesi gerekecek. Ya da bol bol kaynak yer, hatta belki de pek çok güçlü telefon muhtemelen onda kalmaz. Bu oyun, fotoğrafları azaltmayı seçiyor, öğe miktarı, insanlar tamamen aynı olmaya devam ediyor. Düşük profilli ürünlerde zahmetsizce çalışabilmesi için yalnızca ayrıntı düzeyi ödenir. Daha fazla insan oyunu hissedebilir.

Gangstar New Orleans OpenWorld MOD APK versiyonu

oyun içinde savaşmak için bir dizi silah ve aletle donatılmışsın. Ancak, miktarın kısıtlanması muhtemeldir, cephane bittiğinde yakın dövüş kullanmanız gerekir. Bu, savaşma gücünüzü azaltır, akıllıca tasarruf etmezseniz hedefiniz başarısız olabilir. Gangstar New Orleans OpenWorld MOD APK‘mızı kullanmanız gerekiyor. Düzenlenen varyasyon size birçok cephane sunuyor. Düşmanları yok etmenize ve asla hepsini korumanıza gerek kalmayacak kadar yeterli.

Android için Gangstar New Orleans OpenWorld MOD APK’sını indirin

Kurulum boyunca herhangi bir zorluk, endişe ile karşılaştığınızda, çevrimiçi oyundan geçin. İçeriğin yorumlar bölümünde adil bir şekilde paylaşmayı unutmayın.

Gangstar New Orleans İndir

Artık indirmeye hazırsınız Gangstar New Orleans ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanGameloft SE

N.O.V.A. Legacy

Journeys: Interactive Series

Dragon Mania Legends

Wild Blood

My Little Pony

Modern Combat 5

Gangstar Vegas

Modern Combat 3

Sniper Champions

Asphalt 8

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Presets For Lightroom

Aerofly FS 2022

MIUl Circle Fluo

Voot TV

Fast VPN

Shadow Hero: City Fighter

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın