1xbet

Funimate Video Editor V12.6 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) Indir 2023

Anasayfa
UygulamaVideo Oynatıcılar
– Funimate

1xbet

Funimate Video Editor v12.6 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Funimate, kullanıcılara, derinlemesine bilgi sahibi olmadan bile bir profesyonel gibi video düzenlemeye hizmet etmek için tüm gelişmiş yardımcı programları ve araçları getirecektir. Ayrıca, kullanıcılara karmaşık süreçlerden geçmeden sanatsal videola

1xbet

Funimate, kullanıcılara, derinlemesine bilgi sahibi olmadan bile bir profesyonel gibi video düzenlemeye hizmet etmek için tüm gelişmiş yardımcı programları ve araçları getirecektir. Ayrıca, kullanıcılara karmaşık süreçlerden geçmeden sanatsal videolar oluşturmak için birçok ön ayar veya seçenek sunar. Bunun da ötesinde, çok katmanlı işlev, çok sayıda düzenleme potansiyeli açarak, kullanıcıları video düzenlemenin bu öğesinden yararlanmak için daha yaratıcı ve esnek hale getirir.

EN Sezgisel VİDEO YAPICI

Funimate’in video oluşturma yetenekleri çok yönlüdür, çünkü tüm video formatlarıyla geniş bir birlikte çalışabilirliğe sahiptir ve kullanıcıların sadece birkaç dokunuşla her şeyi hızlı bir şekilde işlemesine yardımcı olur. Bu arada, sistemdeki tüm entegre AI bazı süreçleri otomatikleştirecek ve kullanıcıların gerisini hayal güçlerine bırakması gerekiyor. Elbette, kullanıcının tüm özellikleriyle uyumluluğu da en rahat kullanım deneyimine sahip olmak için incelikli ve sezgiseldir.

1xbet

GELİŞMİŞ VE HASSAS TAKIM

Yerleşik AI’lar, uygulamadaki ana düzenleme araçlarına güç sağlar, bu nedenle performansları ve yetenekleri benzersiz ve son teknolojidir. Her etkileşim ana içeriği önemli ölçüde etkiler, ancak uygulama bu gereksiz adımları otomatik olarak işleyebilir ve kullanıcıya en iyi sonuçları verebilir. Bu benzersiz araç seti sayesinde kullanıcılar, çıplak gözle görülemeyen tüm görsel detayları değiştirebilirler.

PROFESYONELLER İÇİN ÇOK KATMANLI EDİTÖR

Funimate’in çok katmanlı düzenleme işlevi, bir videoda sürekli olarak birçok farklı katman oluşturduğu için video düzenleme sanatında bir atılımdır. Her katman, harika kombinasyonlar oluşturmak için birçok ayrı değişiklik, ayar, içerik, efekt ve filtre içerebilir. Kullanıcılar ayrıca tek tek katmanları doğrudan kontrol edebilir, bunları esnek bir şekilde özelleştirebilir ve videoların tüm yapısını veya genel görünümünü kolaylıkla değiştirebilir.

ÇOKLU GELİŞMİŞ FİLTRELER VE ÖN AYARLAR

Filtrelerin faydası ve gücü, videonun kare kare hayati arka planını oluşturmada harikadır. Bu arada, sistemde bulunan birçok ön ayar, kullanıcıların her şeyi tek bir ön ayarda değiştirmek veya birleştirmek için zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olacaktır. Sürekli olarak birden çok ön ayar oluşturabilir veya özelleştirebilir ve ardından bunları her video için benzersiz bir stil oluşturmak üzere dönüşümlü olarak kullanabilirler.

MUHTEŞEM GÖRSEL ETKİLER VE DAHA FAZLASI

Kullanıcılar videoların ana içeriğini farklı şekillerde vurgulayabildikleri için Funimate’te görsel efektler de önemlidir. Özellikle, kullanıcılar etkileyici ve canlı geçiş videoları oluşturmak istiyorsa, geçiş efektleri en popüler olanıdır. Efektlerin yanı sıra, video hızını doğrudan ayarlayabilir ve izleyiciler için sanatsal ve çekici anlar yaratabilirler.

SONSUZ ARKA PLAN VE KAPLAMALAR

Kullanıcılar atmosferi değiştirmek veya tek tek kareleri vurgulamak isterse arka planlar ve bindirmeler harikadır. Ayrıca, videolar, seçilen arka plana uyum sağlamak için formatı sürekli değiştirecek ve kullanıcıların etkileyici tanıtım veya anlatım videoları oluşturmasına olanak tanıyacaktır. Çeşitli güzel bindirmeler, kullanıcıların her videodaki zengin içeriği genişletmeleri için mükemmel bir ek olacaktır.

Funimate’in video düzenleme veya oluşturma konusundaki profesyonelliği birinci sınıftır ve kullanıcılara her zaman çeşitli durumlarda ihtiyaç duyulan tüm kolaylıkları veya işlevleri sağlar. Her şeyden önce, efektleri veya filtreleri de yaratıcı ve parlaktır, fotoğraf düzenleme sanatının dehalarından gelmektedir. Bu ücretsiz kaynaklar sayesinde, kullanıcılar uygulamaya sadece birkaç dakika alışarak bir profesyonel gibi sayısız şaheser yaratabilirler.

Funimate İndir

Artık indirmeye hazırsınız Funimate ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Big Farm

Need TV Pro

Xeropan

Grand Theft Auto: San Andreas

The Survival Hunter Games 2

Harry Potter:

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın