1xbet

Fishing Points V3.8.6 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
OyunSpor
– Fishing Points

1xbet

Fishing Points v3.8.6 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Fishing Points, seyahat programınızdaki balık tutma yerlerini kaydetmenize ve aramanıza ve iklimi önceden tahmin etmenize olanak tanıyan kullanışlı bir uygulamadır.

1xbet

Balık tutmayı seven biri olarak, Balık Tutma Noktalarını göz ardı edemezsiniz çünkü size çevrimdışıyken bile çok çeşitli ideal balık tutma yeri haritaları sunar. Kullanıcıların ayrıca seyahat yolculuklarını kaydetmelerine ve yaklaşan konumların hava durumunu ve iklimini bilmelerine izin verilir. Bu sayede balık avı çok daha sorunsuz gerçekleşir ve kullanıcılar daha heyecanlı ve harika deneyimler yaşarlar.

SEYAHATİNİZİ KAYDEDİN

Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar Fishing Points’in sunduğu ideal harita ile her yerde balık tutabilecekler. Sistem, seyahat sürecinizi balık tutma konumlarını ve yol noktalarını ayrıntılı olarak kaydedecektir. Ayrıca uygulama, GPS tarafından kaydedilen konumları arama özelliğine de sahiptir. Tüm rotalarınız titizlikle kayıt altına alınır. Sadece bu değil, bu uygulama aynı zamanda kat ettiğiniz mesafeyi de hesaplar. Bu, kullanıcıların tüm hareketli bilgilerini yakalamalarına ve kaybolmaktan kaçınmalarına yardımcı olur.

1xbet

YERLERİ DAHA KOLAY BULMANIZA YARDIMCI OLAN ÇEŞİTLİ İDEAL HARİTALAR SAĞLAR

Kullanıcılar, Balık Tutma Noktaları haritaları aracılığıyla balık avlama yerlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde arayabilir. Uygulama, dünyadaki deniz haritalarının eksiksiz bir sistemini sağlar. Daha spesifik olarak, ister çevrimiçi ister çevrimdışı olun, haritalara erişmek ve haritaları aramak sınırlı değildir. Kullanıcılar dünyadaki en iyi uydu görüntüsünü ve sayısız haritayı deneyimleyecekler. Kullanıcıların bu ideal balık tutma yerlerine yolculuklarında daha sorunsuz kürek çekmelerine yardımcı olur.

KULLANICILAR İÇİN DETAYLI VE DOĞRU HAVA TASARIMI

Uygulama her zaman hava durumu bilgilerini sürekli ve doğru bir şekilde günceller. Oyuncular, balık tutma performansını etkilemeden düzensiz hava modlarını anlayabilecek ve makul yöntemlere sahip olacaklar. Hava durumu bilgileri, kötü hava durumunda uygun planlara sahip olmanıza yardımcı olmak için sistem tarafından saatlik olarak güncellenir. Uygulama rüzgar yönünü, deniz sıcaklığını, dalga rejimini ve okyanus akıntılarındaki değişiklikleri tahmin eder.

UNUTMAYIN BALIKÇILIK ANLARINIZI PAYLAŞIN

Kullanıcıların kendi balık tutma günlüklerini oluşturmalarına izin verilir. Rotayı ve çekilen fotoğrafları hatıra olarak takip ederek unutulmaz bir günlük oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar, yakalanan balık sayısı, bu balıkların boyutu veya o balık tutma gününün aşırı hava durumu gibi her bir balık avı gezisinin tüm ayrıntılarını kaydeder. Ayrıca hikayenizi dünyanın her yerinden başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

Yolculuğunuzun çekici, ilgi çekici bir günlüğünü oluşturmak için ilginç koşularınızın yanı sıra uygun balık tutma yerleri ve her avın ayrıntılarını kaydedin.
Gezileriniz hakkında her şeyi hazırlayın; Uygulama ayrıca size çevrim içi veya çevrim dışı olarak hizmet veren son derece detaylı ve net bir harita sistemi sağlar.
Verimli bir balık tutma gezisi için ayrıntılı hava durumu tahminleri ve akıntılar, dalgalar, su sıcaklığı ve balık aktivite süresi tahminleri gibi doğal olaylar.
Daha uygun geziler ve daha akıllı, daha güvenli balık avı için gün doğumu ve gün batımı saatleri, güneş, ay konumu ve ay evreleri sağlar.
Balık tutma yolculuğunuzu dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla paylaşın ve arkadaşlarınızı gıdıklamak ve birlikte seyahat etmek, eğlenceli, lezzetli ve çekici bir şekilde balık tutmak için konumunuzu arkadaşlarınızla paylaşın.

Fishing Points İndir

Artık indirmeye hazırsınız Fishing Points ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

LiveLoop

Unified Remote Full

Tower And Swords

Wild Sky TD

DEAD TARGET

NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın