1xbet

Farm Blade V1.2.7 APK (Ücretsiz Alışveriş) Indir

Anasayfa
GündelikOyun
– Farm Blade

1xbet

Farm Blade v1.2.7 APK (Ücretsiz Alışveriş) indir

Farm Blade MOD APK, başarılı bir çiftlik kurma görevini tamamlayabilmek için oyuncuları gerçek bir çiftçi rolüne götürür.

1xbet

Farm Blade MOD APK, bir çiftlik hasadı oyunudur. İnsanlar, tarım işi yapan, kazanç elde etmek için birden fazla sebze ve meyve üreten bir çiftçiye dönüşecek. Oyuncular, gerçek bir çiftçinin tüm işlerini deneyimler ve keskin bir testere ile budama becerisinde ustalaşır. Farm Blade‘de çiftçilik yapan harika kollara sahip bir çiftçiye katılın ve dönüşün.

FARM BLADE MOD APK HAKKINDA

Oyuncular 20 farklı zorluk seviyesinden geçerler. Her mücadelede, top oyuncusu, güvenilir bir gelir kaynağı oluşturmak için dükkanın ihtiyaç duyduğu çok sayıda tarım ürününü bitirmelidir.

1xbet

BASİT OYUN

Yeni sezonda tüm düzenlemeleri siz yapacaksınız. Bitki tohumları satın alın ve verimli bir ürün elde etmek için bitkileri gübrelemeye başlayın. Kendi çiftliğinizdeki bitkileri hasat zamanı geldiğinde takip ederek, çok sayıda tarımsal ürünü hasat etmek için kesinlikle testere bıçağını kullanacak ve hepsini en yakın satış noktasına getirerek büyük bir kazanç elde ederek bir sonraki mahsulü oluşturacaksınız.

TESTERE PROFESYONEL KULLANIMI

Tarımsal hasadınızın oranı, testere bıçağı sayısına ve testereyi kullanma becerisine göre belirlenir. Testere bıçağını ne kadar büyük kullanır ve hızlandırırsanız, tarımsal hizmet ve ürünleri toplamanın sonucu o kadar hızlı olur ve zaman kazanırsınız. Tek seferde çok sayıda ürünü kesmek için testere bıçağını kullanın.

GENİŞ BİTKİ YELPAZESİNİ ARTIRIN

Kendi çiftliğinizde yetiştirilen mahsul miktarı nedeniyle gelir kaynağınız hızla büyümeye devam ediyor. Tarım öğelerinin miktarını artırırken standardı yükseltmek için mevcut geliri kullanın. Çiftlikte çok daha fazla bitki yetiştirmek için gerekli geliri hangi bitkilerin sağladığını anlamak için mahsul ürün satışlarından elde edilen kazançları takip edin.

YALNIZCA EKİPMAN ARAÇLARINI YÜKSELTİN

Bitki miktarı artıyor, bu nedenle dükkanlardan gelen çok çeşitli satın alma talepleri artıyor ve çiftçilik ürünlerinin dükkanlara teslim edilmek üzere zamanında hasat edilmesine yardımcı olmak için testere bıçağının yükseltilmesi gerekiyor. En etkili kapasiteye sahip birçok farklı testere bıçağını seçmek için gelirden gelen parayı kullanın.

TATLI GRAFİKLER

Ayrıntıların yanı sıra bu oyunun kişilik tasarımı inanılmaz derecede tatlı ve çalışkan, basit çiftçiyi gerçekçi bir şekilde yeniden üretiyor. Bu video oyununun renkli görsel dünyasına tamamen dalmış olabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER:

Gerçek bir çiftçi olma bilgisi.
Video oyunu, cesaretle rahatlatıcı taktiklere büyük önem vermiyor.
Çiftlikle ilgili gerçek çiftçilik işini deneyimleyin.

Farm Blade İndir

Artık indirmeye hazırsınız Farm Blade ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanABI Global LTD

Stickman Red And Blue

Arcade Hunter

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Highway Drifter

Diary With Lock

Red Ball Super Run

My Talking Hank

Grammatisch

Norton 360

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın