1xbet

Fake GPS Pro APK Mod 5.3.1 (Reklamsız) Son Sürüm Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Fake GPS Location

1xbet

Fake GPS Pro APK Mod 5.3.1 (Reklamsız) Son Sürüm indir 2022

Fake GPS PC Ve Akıllı Cihazlar Üzerinden Kullanılabilen Bir Programdır! Fake GPS Location Pro APK ile Konumuzu Dünya Üzerindeki istediğiniz Bir Yer ile Değiştirin!

1xbet

Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
Android.manifest’ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
Google Haritalar Konum çalışır;
Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
Diller: Tam Çoklu Diller;
CPU’lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
Ekran DPI’ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
Orijinal paket imzası değişti;
Balatan tarafından yayınlandı.

Sahte GPS, akıllı telefonunuzun konum ayarlarını hareket halinde değilken istediğiniz diğer alanlara değiştirmenizi mümkün kılar.

Konumlandırma, herhangi bir akıllı telefonda yerleşik olan GPS’i kullandığınızda tamamen hızlı bir şekilde yapılır. Ancak farklı amaçlarla GPS konumunu değiştirmesi gerekenler için Fake GPS bunu yapabilir. Yani uygulamanın doğru çalıştığından emin olmak için kullanırken bazı gereksinimlere uymanız gerekecek ve bundan sonra tek dokunuşla istediğiniz yere gidebilirsiniz.

1xbet

GPS DEĞİŞTİRME FONKSİYONUNU DENEYİN

Akıllı telefon kullanırken, her kişinin GPS’i doğru bir şekilde görüntülenir ve haritaları kullanma, yol tarifi bulma ve tam netlikte gezinme gibi birkaç şeyi yapmanıza yardımcı olur. Dolayısıyla GPS’in birçok kişi için kullanışlı olduğu söylenebilir ancak bazı durumlarda çeşitli nedenlerle konumunuzu değiştirmeniz gerekebilir. Sahte GPS’i herkesin yapabileceği basit adımlarla kullanabilirsiniz.

İlk faktör, Geliştirme Ayarını etkinleştirmeniz gerektiğidir. Bu işlev bazı cihazlarda en başından beri mevcut olmasa da, etkinleştirmek için cihazda bir sayıya basmanız gerekecektir. Böylece, bunu yaptıktan sonra elde ettiğiniz sonuçlar, cihazın Ayarlar menüsünde gözünüzün önüne gelebilir. İçeri girdiğinizde karşınıza cihazla ilgili birçok fonksiyon gelecek ve bunlardan biri de konum kaynağınız olacak ve bu uygulamayı seçeceksiniz.

Bu uygulamanın çalışmasına izin verdiğinizde, uygulamayla belirli bir konumu işaretlemeniz gerekir. Bu uygulamayı kullanırken istediğiniz herhangi bir yerde olabilir, bu nedenle bu konumu seçtiğinizde kaydetmeyi unutmayın. İşlemi tamamladıktan sonra, GPS’inizi belirlemenize yardımcı olan özellikleri kullandığınızda az önce yaptığınız sonuçları görmek için dışarı çıkabilir ve az önce ayarladığınız konum olduğundan emin olabilirsiniz.

UYGULAMANIN ÇALIŞTIRILMASI İÇİN GEREKLİLİKLERE UYUN

Başka bir GPS almak için bu uygulamayı kullanmak hızlıdır, ancak yukarıda listelenen adımları izlemeniz gerekir. Bu çok önemlidir, çünkü bir adımı atlarsanız yine de uygulama tarafından yönlendirilen varsayılan konumunuzda olacaksınız. Bu nedenle, kendinize yeni bir pozisyon bulmak için bu uygulamayı kullanırken uymanız gereken ilk şart olarak kabul edilebilir.

Başarılı bir GPS’e sahip olmanın yanı sıra, Sahte GPS kullanmadığınızda, normal faaliyetlerinizi etkileyen sahte konumlardan kaçınmak için GPS ile ilgili faktörleri kapatmalısınız. Ancak bu sorunu yaşamanız durumunda çok fazla endişelenmenize gerek yok çünkü uygulamada kullanıcıların kullanım sırasında zorluklarla karşılaştıklarında yardımcı olacak yöntemleri de mevcut. Bu nedenle, geliştiriciye geri bildirim vermeden önce lütfen aldığınız şeyi dikkatlice okuyun.

Uygulamayı kullanarak, doğru navigasyon kullanmaya benzer tamamen dostça bir arayüz ile kolayca kullanabilirsiniz. Böylece herkes tanıdık gelebilir. Ayrıca, GPS ile ilgili veya konumla ilgili herhangi bir uygulamayı açtığınızda, yeni konumu almak için önce uygulamayı açmanız gerekecek ve ardından her zamanki gibi diğer uygulamaları kullanacaksınız.

KESİNLİKLE GÖRÜLEBİLİR YERLER

Yeni bir GPS almak için seçtiğiniz konumların tümü, tam olarak tanıyabileceğiniz özel harita işaretlerinde kalacaktır. Aşağıdaki deneyimlerde tamamen ayrı bir fonksiyon butonu ile bu pozisyonları beğeninize göre yeniden kullanabilirsiniz. Spesifik olarak, bu konumlar tamamen işaretlenmiştir, ancak bu, onları yeni bir konum olarak kullandığınız ve yeri kullanmaya başlamak için tıklamanız gerektiği anlamına gelmez.

Bu konumu kullanmayı kabul etmek, Fake GPS’de işaretlediğiniz haritada görünen birçok alan sorununu tamamen çözer. Kullanıcıların dünya haritası üzerinde kullanabilecekleri yerlerin bir listesine sahip olacağı ve başka yerler ekleyeceği için kullanıcılar için gerekli ve kullanışlıdır. Daha sonra kullanmaya başlaya basmaları gerekecek ve işlemin bitmesini istiyorlarsa Durdur’a basarak kapatabilirler.

OLDUĞUNUZ TARİHİ GÖRÜN

Birden fazla konum kullandığınızda, hızlı bir şekilde bulmak veya kullanmak için belirli bir geçmiş olarak kaydedilirler. Ayrıca zamanla, bazı lokasyonlarda, lokasyonu defalarca kullanmak isteyeceksiniz; Sahte GPS’te en sevdiğiniz yere dönüştürebilirsiniz. Yani yeri bulmak için haritayı kullanmak yerine, bu yere erişmek için sadece tek bir dokunuşa ihtiyacınız var.

Fake GPS Location Nedir?

Akıllı cihazlar için geliştirilen birçok program, uygulama ve oyun konum bilgilerimize erişim izni istemektedir. Bu bilgiler farklı sebeplere dayanarak depolanmakta ve internet üzerinde paylaşılmaktadır.

Fake GPS Kurulumu cihazınız üzerinde başarı ile tamamlandıktan sonra, istediğiniz bir konumu harita üzerinden seçebilir ve oradaymışsınız gibi konum verilerinizi ayarlayabilirsiniz.

Gerçek konumunuzu paylaşmak istemiyorsanız Fake GPS Pro APK indir uygulamasını kullanabilir, oyun ya da uygulamalarda avantaj sağlamak için de bulunduğunuz konumunuzu değiştirebilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Görünmek istediğiniz yeni konumu uygulama içerisinden seçmeniz, konumunuzu güncellemeniz için yeterli olacaktır.

Fake GPS Pro APK mobil uygulamasını sitemizden ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebilirsiniz. Bulunduğunuz konumunuzu hızlı ve pratik bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Fake GPS Location İndir

Artık indirmeye hazırsınız Fake GPS location ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Bullet Warriors

FITAPP Track My Run & Running

Left To Survive

Instasize

Xenowerk Tactics

LiLi Postegro

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın