1xbet

Escape From Shadow V1.2 MOD APK (Sınırsız Para) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Escape From Shadow

1xbet

Escape from Shadow v1.2 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

Escape from Shadow, sizi iki büyük güç arasında önemli bir askeri anlaşmazlığın içine itecek. O zengin toprakları yönetme hakkını elde etmek için grubunuzun insanlarını diğer tarafa saldırmaya yönlendirmeniz gerekiyor.

1xbet

1. Sınırsız Para
Not:
Bu Modun veya genel olarak bu Oyunun Cihazınızda çalışacağının garantisi yoktur.
Bilinen Hatalar:
– “Bağlantı Hatası”
– Yüklemede takıldı

Escape from Shadow her zaman kazanmamızı sağlar. Bu yeni strateji oyunu özellikle yeni oynanış açısından oyunculardan büyük avantaj elde ediyor. Oyuncuların sahip oldukları taktikleri kullanabilmeleri ve güçlü bir ordu kurabilmeleri gerekiyor. Daha spesifik olarak, etkili bir saldırı planı oluşturmak için güvenmemiz için her zaman avantajlar yaratmanız yardımcı olacaktır. Kaynaklar diyarını ele geçirme fırsatı ile her zaman en güçlü güç olun.

ARSA

Oyun yakın gelecekte, Dünya’nın terk edilmiş bir bölgesinde, doğal kaynaklar açısından zengin, ancak herhangi bir devletin parçası olmayan bir yerde geçiyor. Kaynaklar ve nüfuz için uzun vadeli bir askeri mücadeleye kilitlenmiş iki ulus tarafından hızla talep edildi. Riskli konumuna ve en güçlü iki güç arasındaki rekabete rağmen, gizemli alan kâra aç yatırımcıları kendine çekti. Para kazanma şansı, savaşan taraflardan birinden birkaç paralı asker çekti. Kazanmak için, oyuncular taraflardan birinden bir savaşçının karakterini üstlenmelidir.

1xbet

NET BİR STRATEJİ OLUŞTURUN

Şimdi yapmamız gereken güçlü bir ordu kurmak. Bu ordu, özellikle tüm önemli zorluklarda yer alma yeteneğine ve cesaretine sahip bir kişi olduğunuzda, mücadeleyi çok kolay tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Escape from Shadow, yeni zaferleri hızla alabilmesi için her zaman takımı doğru yönde yönlendirmenizi ister.

Net bir strateji oluşturmak, karşı tarafı yenmek için yeterli güvene sahip olduğunuz zamandır. Her iki taraf da iki güçlü güçtür ve kimse kimseye boyun eğemez. Bu nedenle, diğer taraftaki orduyla başa çıkmak için yeterince güçlü bir plan geliştirmeliyiz. Oyuncular, en güçlülerle savaşmak için sahip oldukları tüm güçleri harekete geçirmeli ve ayrıca oyuncuların başa çıkmak için gelişmiş silahlar hazırlaması gerekiyor.

VERİLEN GÖREVİ TAMAMLAYIN

Artık birçok görevi atanan sizsiniz ve onlar saldırmadan önce onları tamamlamalısınız. Oyuncular, hepsiyle savaşmak için oyunun tüm silahlarını kullanmalıdır. Karşı tarafı çevreleyin ve eylemi atanan planlara göre yürütün. Escape from Shadow, savaşı kontrol etmek için her zaman tüm potansiyelinizi kullanmanızı ister. Her savaşın zaferleri vardır ve bu oyunda elde ettiğimiz şey budur.

ANA ÖZELLİKLER

Diğer güce saldırmak için yeterli silah ve güce sahip bir ordu kurun.
İhraç edilen silahların sayısını kontrol edin ve bunları büyük gücün askeri amaçları için kullanın.
İşgal altındaki topraklarımızı genişletmek için komşu bölgeler edinme fırsatını yakalayın.
Karşı tarafın ordusunu yok etmek için tüm saldırıları kullanın ve büyük bir avantaj elde etmeye çalışın.
Şansı arayın ve görevi tamamlamak için oyun tarafından ideal yardımı alın.

Escape From Shadow İndir

Artık indirmeye hazırsınız Escape from Shadow ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Shadow Ninja 2

Space Marshals

Dream Hotel

Grand Survival

Tap Titans 2

Banner Maker

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın