1xbet

EnhanceFox V5.4.3 APK Indir (Pro Kilitsiz) 2023

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– EnhanceFox

1xbet

EnhanceFox v5.4.3 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022

EnhanceFox, kullanıcılara en güzel duyguları verebilen bir uygulamadır. Belirli bir fotoğraf her zaman özel bir hatıra olacak veya kaydedildiği koşullar için kendinize paha biçilmez bir depolama değeri verecektir. Ancak bazen fotoğraflar, kameranın h

1xbet

★ Profesyonel / Ücretli özelliklerin Kilidi Açıldı
★ Sınırsız Geliştirme
★ İstenmeyen İzinler + Etkinlikler kaldırıldı
★ İstenmeyen Hizmetler + Alıcılar ve Sağlayıcılar kaldırıldı
★ Reklam Etkinlikleri + Hizmetler ve Sağlayıcılar kaldırıldı
★ Reklamlar / Analizler / Crashlytics bağlantıları kaldırıldı
★ Reklam yöntemleri geçersiz kılındı
★ Reklam görünürlüğü devre dışı bırakıldı
★ AOSP uyumlu
★ Hata ayıklama kodu kaldırıldı
★ Orijinal paket imzası değiştirildi
Not: Temiz bir yüklemede, önce Play Store’dan sürümü yükleyin ve bazı görüntüleri işlemek için kullanın, ardından kaldırın ve bu modifiye edilmiş sürümü yükleyin.

EnhanceFox, kullanıcılara en güzel duyguları verebilen bir uygulamadır. Belirli bir fotoğraf her zaman özel bir hatıra olacak veya kaydedildiği koşullar için kendinize paha biçilmez bir depolama değeri verecektir. Ancak bazen fotoğraflar, kameranın henüz modern olmadığı ve kalitenin henüz yeterince iyi olmadığı daha eski zamanlarda çekilmiştir. Ve bu sorunu son derece hızlı bir şekilde çözebilecek bir uygulama olacaktır.

1xbet

BULANIK FOTOĞRAFLARI DÜZENLE

Daha önce çekilmiş ancak bulanık ve resimdeki konuları net olarak göremediğiniz fotoğraflarla karşılaştığınız oldu mu? Fotoğrafın gerçek içeriğinin ne anlama geldiğini bilmek mümkün değilse, bu herkes için oldukça sinir bozucu olacaktır. Ardından EnhanceFox, orijinal görüntüden daha kesin olabilmeleri için bulanık görüntüleri düzeltmenize yardımcı olur.

ESKİ FOTOĞRAFLARI DÜŞÜK KALİTELİ YÜKSELTME

Ayrıca, kullanıcılar daha önce çektikleri fotoğraf yüksek netlikte olmadığında genellikle önemli sorunlarla karşılaşırlar. Günümüzün modern zamanlarında, en iyi kaliteye sahip olmayan fotoğraflar genellikle dikkat çekmez. Ancak şimdi, uygulamanın görüntü kalitesi geliştirme özelliği aracılığıyla bunları tamamen düzenleyebilirsiniz. O zamandan beri, gerçekten keskin olmayan görüntüler artık çok güzel bir HD çözünürlüğe sahip olabilir.

MAKSİMUM GÖRÜNTÜ KALİTESİ İYİLEŞTİRME

Günümüz bilim dünyasının sürekli gelişmesi sayesinde mobil cihazlara entegre edilen kameralar fotoğraf çekme görevini çok iyi yerine getirmişlerdir. Ancak, daha önce piyasaya sürülen telefonlarla çekilen eski fotoğraflar çoğu zaman maksimum kaliteye ulaşamayacak. Ardından uygulama, hafızanızda kayıtlı olan bu tür görüntüleri, özel bir kameranın çarpıcı görüntü kalitesi ve üst düzey bir telefonun keskinliği ile çevirmenize yardımcı olabilecektir.

ESKİ SIKIŞTIRILMIŞ VEYA SARI FOTOĞRAFLARI KURTARIN

Eski fotoğraflar her zaman bize en yoğun duyguları getirenlerdir. Çünkü bana sadece tam o anda olan ama bir daha bulunamayan hatıraları getiriyorlar. Ne yazık ki, eski fotoğraflar genellikle zaman ve koruma ortamı nedeniyle sarı lekelere veya ciddi şekilde bozulmuş görüntü kalitesine sahip olacaktır. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcılarının en iyi fotoğrafları çok hızlı bir şekilde kurtarmasına yardımcı olur.

AKILLI AI ÇALIŞMA MEKANİZMASI

Birçok kullanıcı bu uygulamaya gelirken yerleşik özelliklerin nasıl çalışabileceğini merak etmiştir. Üreticinin tavsiyeleri ile uygulama, araştırmacıların oluşturmak için çok zaman ve emek harcadıkları özel bir üründür. Gelişmiş teknoloji sayesinde modern AI teknolojisi, bu tür kullanışlı özellikleri gerçekleştirmenize yardımcı olmak için doğrudan sisteme entegre edilmiştir.

BASİT KULLANICI ARAYÜZÜ

Uygulamanın başarmayı umduğu şeylerden biri, kullanıcı deneyiminin en iyi şekilde geliştirilmesi olacaktır. Bu nedenle, EnhanceFox’un arayüzü de dikkatli bir şekilde tasarlanmış ve farklı işlemlerle oldukça detaylandırılmıştır. Bu, kullanıcıların kendileri için en profesyonel operasyona sahip olmalarına yardımcı olur, ancak alışması ve uygulaması kolaydır.

ANA ÖZELLİKLER

Uygulama, fotoğraflarınızı çeşitli özel hatalardan kurtarabilecek kullanışlı bir araç setidir.
Kötü çekim anları nedeniyle bulanık fotoğrafların düzeltilmesi ve netleştirilmesi, fotoğraf içeriğinin görüntülenmemesine neden olur.
Düşük kaliteli kaydedilmiş görüntülerin kalitesini yükseltin ve bunları keskin HD fotoğraflara dönüştürün.
Daha önce ve şimdi çekilen fotoğrafları kurtarma yeteneği, sarı lekeler gibi zamanla zarar görür.
Özellikler, mükemmel bir AI sistemi ve profesyonel bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla desteklenecektir.

EnhanceFox İndir

Artık indirmeye hazırsınız EnhanceFox ücretsiz. İşte bazı notlar:

Yapımcıdanrisingcabbage

EnhanceFox

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

GTA 5 San Andreas

7 Wonders DUEL

Magic Rampage

Sonic Cat

Block Apps

Storypick

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın