1xbet

Duskwood V1.10.7 APK (Ödül, Ücretsiz Alışveriş) Indir

Anasayfa
OyunRol Tabanlı
– Duskwood

1xbet

Duskwood v1.10.7 APK (Ödül, Ücretsiz Alışveriş) indir

Duskwood MOD APK aracılığıyla, çevrimiçi oyunda olup bitenlere kolayca erişebileceğiniz oyuncunun gözleri önünde ilginç bir dedektif hikayesi ortaya çıkıyor. Oynaması kolay olsa da bazen birçok farklı faktörle de karşılaşacaklar ve bunların arasında

1xbet

MOD Menüsü
Kilitsiz Premium
Yetersiz kredi ile ücretsiz satın almalar

Duskwood MOD APK aracılığıyla, çevrimiçi oyunda olup bitenlere kolayca erişebileceğiniz oyuncunun gözleri önünde ilginç bir dedektif hikayesi ortaya çıkıyor. Oynaması kolay olsa da bazen birçok farklı faktörle de karşılaşacaklar ve bunların arasında oynanış çeşitliliği var. Aynı zamanda zamanla önünüze pek çok şey çıkacaktır ve ilerlemenize karar verecek olan sizsiniz.

1xbet

Oyuncuları doğru bir şekilde hikayelere yönlendirin

Oyuncular dedektif hikayelerine yönlendirilecek ve bu çevrimiçi oyunda olup biten gizemli şeyleri deneyimleyerek zaman geçirecekler. Aynı zamanda Duskwood’da arkadaşlarınızla mesajlaşırkenki gibi pek çok bilgi hızlı ve benzer bir şekilde gözünüzün önünde belirecek. Bu oyundaki deneyimler aracılığıyla çözmeniz gereken nokta budur. Oyunun arayüzü, her gün kullandığınız metin mesajlarına benzer.

Oyunun başında, içinde yavaş yavaş birçok karakterin görüneceği bir sohbet grubuna yönlendirileceksiniz ve onlarla gerçekten mesajlaşıyormuş gibi etkileşime girebileceksiniz. Aynı zamanda bu mesaj satırları da eksik karakter ile ilgili bilgi verirken göz ardı edemeyeceğiniz önemli bir unsurdur. Geriye kalan ve tamamen size götüren garip bir şey, bulunan tek telefon numarasının sizin olmasıydı.

Oyunun hikayesi Hannah adında kayıp bir karakter hakkındadır ve o 24 saatten fazladır kayıptır ve ilgili tüm bilgiler size yönlendirir. Demek bu yüzden Hannah’nın diğerleriyle birlikte ortadan kaybolmasının sırrını öğrenmek için bir grup sohbetine girdin. Ek olarak, bu çevrimiçi oyunda sizi düşündürecek birçok faktör olacaktır çünkü devam etmek istiyorsanız her şey sizin seçiminize bağlıdır.

Hikaye için seçimler yapın

Farklı biçimlerde anlatılan hikayeleri deneyimleyeceğiniz masal bilgilendirme oyunu türüne yönlendiriliyorsunuz ve bu oyunda aldığınız mesaj satırları. Gerçek, yalnızca oyundaki karakterlerle etkileşimlerinizde değil, aynı zamanda oyuncuların bulabilecekleri hesap öğelerinde de yatmaktadır. Özellikle merak ettiğiniz herhangi bir karakterin avatar simgesine tıklayabilirsiniz.
Oyuncu avatar sembolünde çoğaldıktan sonra, profil iletişim kutusu görünecektir ve bu, görebileceğiniz karakterin görüntüsüdür. Aynı zamanda bazı karakterlerin başka bazı bilgileri de vardır ki ilgili bilgilere sahip olmayı öğrenebilirsiniz. Karakterler hakkında ilgili bilgileri bulmayı bitirdiğinizde, oyunun konusu gelişmeye başlar ve siz de bunun bir parçası olursunuz.

Hikaye anlatma türünün özelliği, oyuncuları belirli bir adımda içerdiği hikayelere yönlendiriyor. Oyuncular, oyunun sunduğu seçenekler aracılığıyla seçim yapacak kişiler olacaktır. Spesifik olarak, oyun içindeki seçenekler, sohbetin cevabını girme konumundadır. Yani oyunda ilerlemek için mantıklı olduğunu düşündüğünüz cevabı seçeceksiniz ve size neyin geleceğini hatırlatan hiçbir unsur yok.

Çevrimiçi oyun üçlü eşleştirme deneyimini yaşayın

Duskwood‘u bir dereceye kadar tamamladığınızda, oyunun hikayesine devam etmek için Bulut sekmesinde bir mini oyuna katılmak için bir işlem yapmanız gerekecek. Kare bloklardır ve altındaki seviyeleri göreceksiniz. Aynı zamanda, sistem çevrimiçi oyunun hikayesini öğrenmeye devam edebileceğinizi anons edene kadar belirli bir seviyeyi çözmeniz gerekecek. Her seviyede oyuncu için belirli zorluklar vardır.

Üçlü eşleştirme oyununun kuralları tamamen basittir ve herkes tarafından erişilebilir. Her seviyede gerekli sayıya ulaşmak için aynı renkteki en az 3 öğeyi gruplayacaksınız. Aynı zamanda her oyunun amacı değişecek ve giderek zorlaşacaktır. Yani belirli sayıda turda diğer bölümlere geçmek veya oyunun konusunu öğrenmek için bölümü mutlaka tamamlamanız gerekecek.

Bu çevrimiçi oyunu istediğiniz gibi deneyimleyin

Duskwood‘da belirli sayıda üçlü eşleştirme seviyesini tamamladıktan sonra, seviyeye devam etme veya çevrimiçi oyunun hikayesine devam etme seçeneğiniz vardır. Zor detaylar oyuncunun gözü önünde belirdikten sonra, yapboz oyunu ekranını gerilimi azaltmanın bir yolu olarak görebilirsiniz. Aynı zamanda, daha fazla konuşma grubu gözünüzün önünde belirdiğinden ve bilgi miktarı arttığından, dikkate almanız gereken birçok şey olacaktır.

Oyunun başında tek bir konuşma grubuna katılacaksınız ve karakter sayınız artacaktır. Ancak zamanla, konuşma geçmişi yönetimi arayüzünde birçok yeni sohbetin göründüğünü göreceksiniz ve siz de bunun bir parçasısınız. Yani belirli bir yerdeyken çektikleri resimler gibi metin mesajlarının ötesinde oyunda görünen birçok unsur bulacaksınız. Tüm unsurlar size gizem dolu bir hikaye sunar.

Android için Duskwood MOD APK (Premium Unlocked/Ücretsiz Alışveriş) indirin

Duskwood İndir

Artık indirmeye hazırsınız Duskwood ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanEverbyte

Duskwood

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Bluelight Filter For Eye Care

Motivation

Motivation

Fantasy Island Sim

Merge Animals 3D

Temple Run 2

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın