1xbet

Duskwood V1.10.5 APK Indir (Ücretsiz Alışveriş/Kilitsiz) 2023

Anasayfa
OyunRol Oyunu
– Duskwood

1xbet

Duskwood v1.10.5 APK indir (Ücretsiz Alışveriş/Kilitsiz) 2022

Duskwood APK kayıp bir Hannah karakteri vakası etrafında hikaye anlatımına odaklanan bir oyundur. İkiniz daha önce birbirinizi tanımıyor olsanız bile, onunla özel bir bağlantısı olan siz olacaksınız. Aynı zamanda karakterlerle etkileşime girecek ve s

1xbet

– Bedava Jetonlar (Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapın)
– Premium Kilidi Açıldı

Duskwood APK kayıp bir Hannah karakteri vakası etrafında hikaye anlatımına odaklanan bir oyundur. İkiniz daha önce birbirinizi tanımıyor olsanız bile, onunla özel bir bağlantısı olan siz olacaksınız. Aynı zamanda karakterlerle etkileşime girecek ve seçimlerinizi yapmak için ipuçları bulacaksınız. Ayrıca oyunun bir bölümünü tamamladığınızda hikayeye devam etme hakkını elde etmek için bir mini oyunu geçmeniz gerekiyor.

KAYIP OLAN KIZIN HİKAYESİ

Oyuncuların Duskwood’da yaşadıkları hikaye, ormanın derinliklerinde bulunan oyunla aynı adı taşıyan bir köyün etrafında dönüyor. Hannah adında bir karakter ortadan kaybolmadığında işler ciddi olmayacak. Ancak bundan bir süre önce, arkadaşı bir kısa mesaj aldı ve içeriğinde kahramanın telefon numarası dışında hiçbir şey yoktu. Bu yüzden arkadaşları seninle iletişime geçmeye ve sen ne olduğunu anlamadan bunu çözmeye başladılar.

1xbet

Seviye, bir mesajlaşma uygulaması şeklinde görünür; Hannah’nın son mesajında telefon numaranız göründüğünden beri sizinle aktif olarak iletişim kuran bir karakter zaten var. Zamanla bu karakter bir sohbet grubu oluşturur. Orada bulunanlar, Hannah’nın tüm tanıdıkları ve akrabalarından birinin olduğunu ekledi. Oradan, neler olup bittiğini öğrenmek ve şüphelerini gidermek için bu karakterlerle iletişim kurmaya başlayacaksınız.

KARAKTERLERLE ETKİLEŞİM

Yukarıda belirtildiği gibi, Hannah adında vefat etmiş bir kişinin akrabaları olan karakterlerle etkileşime gireceksiniz ve Duskwood’un etkileşimleri mesajlaşma uygulamasında yapılıyor. Bilginin yavaş yavaş ortaya çıktığını ve neler olduğunu bilmek için gerekli unsurları topladığını göreceksiniz. Aynı zamanda oyunun önerdiği ilgili diyalogları seçerek de bu karakterlere cevap verebilirsiniz.

Bu karaktere ne zaman cevap vereceğinizi bilemeyeceksiniz ve elbette düşünmeniz ve karar vermeniz için çeşitli seçenekler olacak. Çeşitlilik, diğer karakterlerin gönderdiği bilgileri okurken gerçeklik ve duygularla da tutarlıdır. Zamanla, sadece grup sohbeti içinde değil, aynı zamanda diğer karakterlerle doğrudan kişisel mesajlarla etkileşime girebilirsiniz. Oyun, deneyimleyerek vakit geçirmeniz için birçok bölüme sahip olacak.

SEVİYEDE İLERLEMEK İÇİN BULMACALARI ÇÖZÜN

Duskwood’un hikayesinin bir bölümünü bitirdikten sonra, daha sonra ne olacağını görmek için başka bir deneyim yaşamak isteyeceksiniz. Ancak bir caydırıcılık ile karşılaşacaksınız ki bu da çözmeniz için sizi bekleyen mini bulmaca oyunlarıdır. Bu oyunu tamamlamanız için gereken süre uzayacak ve oyuncuların deneyimleyeceği bulmacalar, temel üçlü maç oynanışında toplanacak. Bu oyun birçok oyuncu için çok zor değil.

Mini oyun arayüzüne girdiğinizde, hikayeye devam edebilmek için bulmacayı tamamlamanızı isteyen bir yazı göreceksiniz. Seçim yaptıktan sonra mini oyun ekranına yönlendirileceksiniz ve karşınıza farklı renklerde birçok kare çıkacak. Ekranın üst kısmında hamle sayısını ve toplanacak elementleri göreceksiniz. Aynı zamanda maç-üç özellikleri de ortaya çıkıyor ve oyuncuya bir yakınlık duygusu getiriyor.

Yapımcıdan

Duskwood

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

PC Creator 2

VOEZ

Dual Space

Improve English

Footej Camera 2

Picture English

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın