1xbet

Dumbbell Workout At Home V1.1.9 APK Indir (Pro Kilidi Açık) 2023

Anasayfa
Sağlık ve FitnessUygulama
– Dumbbell Workout At Home

1xbet

Dumbbell Workout at Home v1.1.9 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022

Şimdi egzersiz yapmak size sadece sağlıklı bir vücut kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda obezite gibi bazı güçlü noktalardan kaçınmanıza da yardımcı olacaktır. Dumbbell Workout at Home desteğiyle birlikte bir çift dambıl ile güçlü kaslara sahip sa

1xbet

Şimdi egzersiz yapmak size sadece sağlıklı bir vücut kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda obezite gibi bazı güçlü noktalardan kaçınmanıza da yardımcı olacaktır. Dumbbell Workout at Home desteğiyle birlikte bir çift dambıl ile güçlü kaslara sahip sağlıklı bir vücuda sahip olmanız çok uzun sürmeyecektir. Uygulama hem erkekler hem de kadınlar için haftalık veya aylık eğitim planları sunar ve temel seviyelere aşina iseniz zorluğu özelleştirebilirsiniz. İşinize yarayan egzersizleri seçin, size sık sık hatırlatalım.

HER GÜN UYGULAMANIZI HATIRLATIN

Egzersiz yapmaya yeni başladıysanız, kendinizi yorgun ve sıkıcı hissedeceksiniz. Özellikle evde egzersiz yapan ya da sizi destekleyen kimse olmadığında da egzersizler yaparsınız. Dumbbell Workout at Home size yardımcı olsun ve uygulama kol veya göğüs kasları gibi azaltmak istediğiniz kas grupları için birçok egzersiz sunuyor. Uzmanlar, egzersizleri uygulamadan oluşturduğundan endişelenmenize gerek yok. Her gün pratik yapmanızı, kırılması zor olan iyi alışkanlıklar yaratmanızı hatırlatacağız.

1xbet

KİLO KAYBINIZI TAKİP EDİN

Vücudunuz için doğru egzersizleri sunabilmemiz için boy veya kilo gibi tüm kişisel bilgileri gireceksiniz. Bu nedenle, her uygulama gününde, uygun bir diyetle birlikte verilen egzersizleri izleyin. Kilo verme ilerlemenizi takip etmek için her antrenmandan sonra kilonuzu girin. Zamanı geldiğinde ve dilerseniz uzun bir kursla daha yoğun egzersizler yapabilirsiniz.

VÜCUDUNUZU YÖNETİN, GÜN GÜN DEĞİŞTİĞİNİ İZLEYİN

Bu, evde ağırlık çalışması sağlayan, vücudunuzu olumlu ve etkili bir şekilde değiştirmenize yardımcı olan bir uygulama olarak kabul edilir. Uzmanlar genellikle ağırlık antrenmanının kas geliştirmeyi hızlandırmanıza ve hızlı kilo vermenize yardımcı olduğunu söylüyor, bu yüzden birçok kullanıcı bu uygulamaya güveniyor. Uygulama, kilo verme sürecini takip etmenin yanı sıra, günlük olarak azaltılan kalori göstergeleri ile vücudu yakından yönetecek.

3D MODLARLA YÜZLERCE EGZERSİZ

Dumbbell Workout at Home, ünlü fitness uzmanları tarafından sağlanan ve yönetilen yüzlerce kaliteli egzersizi bir araya getiriyor. Her egzersiz, kullanıcıların anlaması ve hareketleri akıcı bir şekilde gerçekleştirebilmesi için daha basit bir 3D model tarafından oluşturulur. Vücut belirgin bir şekilde olumlu yönde değiştiğinde egzersizlerin zorluğunu özelleştirin. Her farklı egzersiz için size farklı bir eğitmen sağlıyoruz.

UYGULAMA ZAMANI OTOMATİK OLARAK NOT

Evde bir fitness eğitmeniniz varsa, çok fazla zaman harcamazsanız veya spor salonuna gitmek için zaman harcamazsanız ve yine de güzel bir standart vücuda sahipseniz çok uygundur. Uygulamanın vaat ettiği ve faydalarının ötesine geçtiği budur. Uygulama, size günlük egzersiz yapmanızı hatırlatmanın yanı sıra, doğru verilere göre egzersiz sürenizi de otomatik olarak işaretler. Uygulamayı her açtığınızda, eğitim tarihinizi otomatik olarak güncelleyeceğiz.

TÜM EĞİTİM SÜRECİNİ RAPORLAYIN

Uygulama, her bedene uygun bir antrenman programı ile birçok makul egzersizi kullanıcılara kazandıracaktır. Temelden karmaşığa hem erkekler hem de kadınlar için yeterli aktivite sağlıyoruz. Haftalar veya aylarca kendinize meydan okuduktan sonra, Dumbbell Workout at Home, antrenman ilerlemenizin bir raporunu otomatik olarak özetler ve geri gönderir.

ANA ÖZELLİKLER

Göğüs veya pazı gibi önemli kas gruplarını artırmaya ve azaltmaya yardımcı olan bir çift dambıl ile yapılan yüzlerce egzersiz tamamen uzmanlar tarafından oluşturulmuştur.
Kişisel asistan veya PT gibi uygulamalar, günlük olarak ayrılan zamanda pratik yapmanızı hatırlatır ve uzun süre korunabilecek iyi alışkanlıklar oluşturmanıza yardımcı olur.
Uygun egzersizleri sağlayabilmemiz ve kilo verme sürecinizi takip etmenize yardımcı olabilmemiz ve etkili olup olmadığı hakkında yorum yapabilmemiz için kilo veya boy gibi kişisel bilgileri girin.
Vücudunuzu yakından izleyin, vücudunuzun nasıl değiştiğini ve egzersizin bir günde kaç kalori yakmanıza yardımcı olduğunu gözlemleyin.
Belirli bir egzersizle uygulamaya başladığınızda eğitim süresini otomatik olarak not edin. Haftalık veya aylık olarak kesin verilerle rapor verir.

Dumbbell Workout At Home İndir

Artık indirmeye hazırsınız Dumbbell Workout at Home ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanLeap Fitness Group

Six Pack

Home Workout

Lose Belly Fat

Arm Workout

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Timestamp Camera Pro

Idle Farmer Tycoon

GTA San Andreas

Vpnify

Otherworld Legends

Math Scanner By Photo

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın