1xbet

Drone: Shadow Strike 3 V1.25.111 APK (Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Drone: Shadow Strike 3

1xbet

Drone: Shadow Strike 3 v1.25.111 APK (Sınırsız Para) indir

Drone: Shadow Strike 3 Mod APK, sizi mükemmel bir deneyime götürmek için aksiyon temasına ve bir dizi süper eğlenceli oyun moduna sahip bir simülasyon oyunudur. Göreve başlayın ve nihai silahınızı kullanın.

1xbet

Drone: Shadow Strike 3 MOD APK, harika ve unutulmaz mobil uçaklara sahip harika bir çevrimiçi savaş oyunudur. İyi bir komutan olun ve gölge saldırısının sorunsuz geçmesine yardım edin, çimlerdeki her askeri kazanın ve koruyun. Dövüşen bir çevrimiçi oyun aşığıysanız, genellikle bu heyecan verici oyunu kaçırmayın. Bu toprakların masum insanlarını koruyarak tüm düşmanlarla karşılaşmanız en iyisi olacaktır. Tüm düşmanları tamamen yok etmek için planlar yapın ve oyunun fonksiyonlarını kullanın.

DİĞER OYUNCULARLA MÜCADELE

Buradaki büyük yoğun savaşlar sürecinde, oyuncular birçok farklı insanla tanışma ve başa çıkmaya çalışma fırsatı buluyor. Hepsi, herhangi bir sorunu düşünceli ve zekice çözme yeteneğine ve bilgisine sahip yetenekli kahramanlardır. Düşman kuvvetlerini fethetmek ve yok etmek için epik patlamalar yapın, ordularını fakir ve bitkin hale getirin. Ayrıca, modern araçlarla gizli oyuna en ustaca bağlı kalabilirsiniz.

1xbet

HAYATTA KALMA FIRSATI İÇİN TAMAMLANAN GÖREVLER

Drone: Shadow Strike 3‘ü ziyaret ettiğinizde günlük işleri hızlı ve akıllıca bitirmek isteyeceksiniz. Her insanın farklı bir oyun tarzı olabilir ve dayanma ve sürekli savaşma fırsatını kazanmak için kendinize en uygun oyun tarzına inanmalı ve yaratmalısınız. Düşmanlarınız sizi takip edecek ve haksız yere birçok insanın hayatını mahvetmesine neden olacak korkunç saldırılar gerçekleştirecektir. Kendinizi nasıl koruyacağınızı ve düşmanın çok geldiği durumlardan nasıl uzaklaşacağınızı ve doğru şekilde yöneteceğinizi biliyorsunuz.

ATIŞ YETENEKLERİNİZDE USTALAŞIN

İnsanlara ekstra özgüven ve tüm büyük rakiplere karşı devam etme cesareti sunan, aşırı derecede yetenekli bir nişancı olabilirsiniz. Ayrıca, büyük kazanımlar elde ederek birçok önemli teşvik kazanacak, bu alanda bireylere yardımcı olacak, hepsinin sizi aşırı derecede sevmesini sağlayacaksınız. Aynı şekilde, doğru zamanda nasıl saldırı ve karşı saldırı yapılacağını da bilmelisiniz. Lütfen düşman üssüne aniden saldırarak onları şaşırtmak ve karşılık veremez hale getirmek için en uygun zamanı seçin. Bu şekilde, ilerleme adımı atacak bir konumda olacağız.

FARKLI HELİKOPTER TÜRLERİNDE UÇUN

Drone: Shadow Strike 3 oynarken, bomba atabilen ve tüm düşmanları en hızlı yöntemle yok edebilen birkaç destansı uçakla eğlenceli ve yoğun bir şekilde havada süzülen bir şekilde savaşacaksınız. Ancak öngörülemeyen durumlardan uzak durmanız için doğru zamanda kullanırsanız yardımcı olur. Ayrıca eski uçaklara gözlerinizi rahat ve mutlu bir şekilde açmanız mümkün. Ek olarak, ordu sirkülasyonunu çok daha hassas hale getirmeye yardımcı olan net ve adım adım harita sisteminin keyfine varacaksınız.

CANLI OYUNUN KEYFİNİ ÇIKARIN BİR SAVAŞ FİLMİNİ SEVİN

Drone: Shadow Strike 3‘te sarayı yenerek, insanlar sakinleştirici ve harika bir alanın tadını çıkaracaklar. Dövüşler, bir aksiyon sinema filmi izlemek gibi inanılmaz derecede yoğun ve gergin olma eğilimindedir. Kahraman figürleri tipik yetişkinlerdir ve dövüşü en güçlü hale getiren birçok akıllı dövüş becerisine sahiptir. Ayrıca karakterler, insanların daha kolay anlamasına ve oynamasına yardımcı olmak için bu oyunu seslendirecek. Bu video oyununda hayatta kalmak ve kazanmak için her farklı çalışma alanına uyum sağlayın.

Bazı temel işlevler:

Doğru zamanda bomba atıp düşmanları yok ederken çeşitli helikopterlere eğlenceli bir şekilde hayran kalın.
Kendinizi nasıl koruyacağınızı bilin ve çevrimiçi oyunun en dikkatli şekilde ortaya çıktığı öngörülemeyen durumlara geniş bir yer verin. Ne olursa olsun sübjektif olmamalısınız çünkü düşman sizi her an yenebilir.
Aralarından seçim yapabileceğiniz modern ve yeni araçlardan oluşan bir hazine var ve ayrıca 49 benzersiz ve büyüleyici görevi tamamlamak istiyorsunuz.
Zekanız ve yeni stratejileriniz sırasında savaşa komuta edin ve en yetenekli ve becerikli oyunu sunun.
Her gün belirlenen işleri tamamladıktan sonra çok sayıda çekici avantaj elde edin ve çok daha unutulmaz başarılar elde edin.
Birkaç farklı rakiple rekabet edin, kendinizi geliştirin ve çevrimiçi oyunda en büyük başarıları elde edin.
Çok normal ve çarpıcı görünen bu karakterlerin tüm eskizleriyle canlı görünen mücadele görüşlerine hayran kalın, oyunculara rahatlık ve hafiflik hissi vererek hayattan daha fazla zevk almalarını sağlayın.
Her durumda her zaman çaba gösterin ve düşmanın tehlikeli tehditleriyle nasıl başa çıkacağınızı anlayın.
Tüm düşmanları son derece zahmetsizce yok etmek için atış ve kontrol becerilerinizden yararlanın.
Çevrimiçi oyunun getirdiği sıkıntılar karşısında tereddüt etmeyin ve pes etmeyin; güvenle araştırın ve bunların üstesinden gelmek için bir yaklaşım bulun.

Drone: Shadow Strike 3 İndir

Artık indirmeye hazırsınız Drone: Shadow Strike 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanTilting Point

TerraGenesis

Hidden Hotel

Narcos

Narcos: Idle Cartel

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Justin TV

Homecraft

Stop Calling Me

Shop Titans

Hot Wheels Infinite Loop

Toca Lab Plants

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın