1xbet

Diary – Günlük Defter V3.07.3 APK + MOD (Premium Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Diary

1xbet

Diary – Günlük Defter v3.07.3 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Diary – Journal Notebook & Mood tracker notları, duygu ve düşüncelerinizi istediğiniz zaman takip etmenizi sağlayan bir günlüktür. Burada kullanıcılar kapak ve içeriği sadece metnin yanında ses ve görüntüye göre tasarlamakta özgürdür.

1xbet

Günlük tutma alışkanlığını sürdürmek istiyor ancak defterinizi her zaman yanınızda tutmak istemiyorsanız, o zaman Günlük sizin için ilk tercihtir. Bu, özel duygularla yaşam boyu yol arkadaşınız olmayı vaat ediyor. Sadece bu değil, kullanıcılar bu uygulamayı günlük yapılacaklar listelerini veya bazen satın almaları gereken şeyleri son derece rahat bir şekilde listelemek için kullanabilirler.

SEÇİM MERKEZİ HAVALANDIRMA

Günlük, şifa düşünceleriniz için koz olarak kabul edilir, panzehirdir ve işverenin samimi paylaşımlarını her zaman dinler. Bir gün içinde ne düşündüğünüzü veya bazen sadece hayatta gördüğünüz belirli bir şey veya olay hakkındaki duygularınızı yazmakta ve ifade etmekte özgürsünüz. Anları kullanıcının kalbinin derinliklerinde tutan bir hazine sandığı gibidir.

1xbet

Bu uygulamayı diğer birçok benzer uygulama gibi geleneksel yazılı sunum üzerinden kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, dünya çapında 1 milyondan fazla kullanıcıyı bizi kullanmaya çeken şey, günlüğünü en iyi şekilde temsil eden ve beslemek istediğin fotoğrafları eklemek de dahil olmak üzere, duygularını birçok farklı biçimde ifade edebilmendir. Ayrıca, sesinizi ve sesinizi korumak için de kullanabilirsiniz.

ÖZEL UYGULAMALAR

Günlük tutma konusunda size yardımcı olabiliriz; Ayrıca, yapmanız gereken günlük görevlerin bir listesini sunmak da dahil olmak üzere, en iyi şekilde yararlanabileceğiniz birçok özelliğimiz var; Yapılırsa listeleyebilir ve silebilirsiniz. Bununla da kalmayıp uygulama, mağazaya gitmeden önce satın almanız gerekenlerin bir listesini yaptığınızda alışveriş yaparken de yardımcı oluyor, böylece sizi daha fazla gereksiz şey almaktan ve dolaşmaktan kurtarıyor.

Günlük ile yoğun kişiliğinizi gösterin. Size büyülü bir yazı tipi ve tema sistemi getiriyoruz ve bu size her şeyi kendi zevkinize ve kişiliğinize uyacak şekilde dekore etme özgürlüğü verebilir. Şimdi, bu günlük sayfasına bakıldığında, günlük düzeninden benzersiz yazı tiplerine kadar yapılan yenileme ile sahibini tanımak ve bir tür yaratık yaratmak için bir araya getirmek mümkün.

GÜVENLİK GÜVENLİK

Ayrıca bu uygulamaya gelirken güvende olabileceğiniz nokta güvenlik konusudur. Her iki durumda da, duygularınız ve günlük günlüğünüz size özel ve gizlidir ve kimsenin onu okumasını istemezsiniz. Bu nedenle Diary, son derece güvenli Codelock özelliğini getirdi. DNA’yı şifre olarak kullanmanıza izin veriyoruz ve kimse onu kıramaz.

Günlük tutma alışkanlığı bir veya iki günde kazanılmaz, ancak kendinize bir alışkanlık haline gelmek için her gün, her ay sürdürmeniz gereken bir şeydir. Kullanıcılar bu iyi alışkanlığa alışmanın ilk aşamalarında kolayca unutabilirler. Bu nedenle uygulama, kullanıcıların bizi unutmaması için akıllı hatırlatma özelliği eklemiştir. Anları ve anıları bir arada tutalım.

ÖZELLİKLERİ

Akıllı bir elektronik günlükte duygusal anları yaşayın.
Eşi benzeri olmayan yazı tiplerinin yanı sıra benzersiz temalarla günlüğünüzü kişiselleştirin.
Makalenin ana içeriği olarak yalnızca metin yerine resimler veya sesler ekleyin.
Sahibinin DNA’sının parola olarak kullanılmasına izin verirken çok yüksek güvenlikle içiniz rahat olsun.
Günlük yapılacak şeyler, alışveriş vb. gibi faydalı listeleri listelemek için kullanın.

Diary İndir

Artık indirmeye hazırsınız Diary ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Ethwork

Temple Run: Idle Explorers

Handy GPS

Fancy Text Symbols

June’s Journey: Gizli Eşya Bul

Photo Editor Pro

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın