1xbet

Deleted Contact Recovery V1.18 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Deleted Contact Recovery

1xbet

Deleted Contact Recovery v1.18 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Bir bilgiyi, bir kişiyi veya bir mesajı yanlışlıkla sildiyseniz, Silinmiş Kişi Kurtarma’nın hızlı bir şekilde kurtarmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Uygulama kullanıcılar tarafından her zaman çok beğenilmektedir, çünkü uygulamanın sund

1xbet

Bir bilgiyi, bir kişiyi veya bir mesajı yanlışlıkla sildiyseniz, Silinmiş Kişi Kurtarma’nın hızlı bir şekilde kurtarmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Uygulama kullanıcılar tarafından her zaman çok beğenilmektedir, çünkü uygulamanın sundukları tüm objektif ihtiyaçları karşılamaktadır. Her özellik yeni bir nokta olacak ve özellik her gün yenileniyor. Kayıp bilgilerinizi geri almanıza yardımcı olması için bunu özellikli kurtarma aracı yapın.

VERİ KURTARMA

Uygulamanın ana görevi, sizin tarafınızdan kaybolan veya silinen tüm verileri kurtarmaktır. Kurtarma işlemi çok uzun sürmeyecek ve kullanıcının sonuçları tam olarak istendiği gibi olacaktır. Tüm verileri kurtardı ve bu indirmede çok fazla hatayla karşılaşmadı.

1xbet

SİLİNEN KİŞİLERİN TAM GÖRÜNTÜLENMESİ

Uygulama, daha önce sildiğiniz kişileri görmenizi ve hepsini kurtarmanızı sağlar. Modern yedekleme yetenekleri kullanıldığından, kişilerinizden herhangi birini veya hepsini seçebilirsiniz.

KOLAY YEDEKLEME

Uygulamanın benzersiz özelliği, hızlı yedekleme, yalnızca kişileri değil, aynı zamanda bildirimleri de geri yükleme yeteneğidir ve yedekleme yeteneği tatmin edicidir. Kullanıcıların yalnızca seçim yapması gerekir ve nesnel ihtiyaçları karşılamak için yedekleme işlemi aynı anda gerçekleşir. PDF, metin,… gibi farklı formatlarda yedekleme

BÜYÜK İYİLEŞTİRME

Uygulama, bu olağanüstü gelişme için çok takdir edilmektedir. Uygulama, yedekleme işlemi sırasında görünen posta kutularından gelen spam kaynaklarını sınırlamanıza yardımcı olacaktır. Bu kısıtlama, bu spam iletilerini yok sayabilmemiz ve kaydedilmememiz ve ardından tekrar veri kaybetmemiz içindir.

TAZE ARAYÜZ

Arayüz modern uygulamalarımızda çokça kullanılmaktadır. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak ihtiyaçlarını karşılamak için bu arayüzlerden birini seçebilir. Ayrıca, isteğe bağlı bir arayüz de tasarlayabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

Daha önce silinmiş bildirimleri ve verileri cihazınıza etkili bir şekilde geri yükleyin.
Sildiğiniz kişilerin tam listesini görüntüler ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz.
Kişileri her durumda ve kullanım amacına bağlı olarak birçok farklı biçimde yedekleyin.
Yedekleme işlemi sırasında görünen spam kutularını tamamen geri yükleyin ve her zaman sınırlayın.
Tüm yaygın hataları çözün ve uygulamanızın performansını iyileştirin.

Deleted Contact Recovery İndir

Artık indirmeye hazırsınız Deleted Contact Recovery ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Penny & Flo

Niagara Launcher

Iris

3pt Contest

LEGO ® Marvel Super Heroes

Drive Ahead

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın