1xbet

DEAD WARFARE: Zombie V2.21.11 MOD APK (Yüksek Hasar, Tanrı Modu) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– DEAD WARFARE

1xbet

DEAD WARFARE: Zombie v2.21.11 MOD APK (Yüksek Hasar, Tanrı Modu) indir 2022

DEAD WARFARE, hayatta kalanlar ve vahşi zombi dalgaları arasındaki bir ölüm kalım savaşıdır. Bu seferki göreviniz bu – bilim enstitüsünü korumak ve panzehiri bulmak için zombilere karşı savaşın.

1xbet

Çok da uzak olmayan bir gelecekte, insanlar ölümsüz dalgaların tehdidi altındadır. Kirli mahzenlerde veya harap binalarda toplanmak zorundalar. DEAD WARFARE’de olan budur – ölümüne savaşınız burada başlar. Oyuncular diğer hayatta kalanlarla gruplar oluşturacak ve herkes için yaşamanın bir yolunu bulmaya başlayacak. Bu vahşi zombileri yenmek için en gelişmiş silahların her birini kullanacaklar.

HER SAHNEDE GERÇEKÇİ ETKİLER

DEAD WARFARE, her sahnenin ihtişamı nedeniyle çok sayıda oyuncuyu kendine çeken bir aksiyon oyunu olarak bilinir. Çevreden karakterlere ve silahlara kadar her şey gerçekçi bir şekilde inşa edildiğinde, bir zombi çatışmasına giriyor gibisiniz. Zorlu bir dövüşle karşı karşıya kaldıklarında oyuncular karakterlerini ve silahlarını değiştirebilirler. Ve büyük ihtimalle düşmanın davranışına aldanacaksınız.

BİRÇOK BENZERSİZ YETENEKLİ ÇEŞİTLİ KARAKTERLER

Bu oyunda, oyuncuların her savaşa uygun birçok karakteri özelleştirmesine izin verilir. Hepsinin, ayrı sınıflarda sınıflandırıldıklarında aynı olmayan benzersiz becerileri ve hareketleri vardır. DEAD WARFARE için görünüm açısından dikkatli seçmelisiniz. Size güçlü bir savaşçı için hangi becerilerin gerekli olduğunu gösterecekler ve sıralamak için çok sayıda yıldızınız olduğunda yükseltebilirsiniz.

1xbet

VAHŞİ VE ÇOK GÜÇLÜ ZOMBİLER

Vahşi bir zombi dalgası herkesin hayatını tehdit ediyor. Çok sayıda farklı alanda ve neredeyse tüm dünyada dağıtılırlar. Her seviyede dev patronlar var ve güçleri o kadar büyük ki kimse ölçemez. Sizi tek bir notada ezebilirler. Her bölgede farklı özelliklere sahip zombi türleri bulunur; verimli bir şekilde savaşmak için onları dikkatlice inceleyin.

SİLAHLARI TOPLA VE DAHA GÜÇLÜ OLMAK İÇİN YÜKSELT

DEAD WARFARE’de gerçekleşen savaşların vazgeçilmezi şüphesiz çeşitli donanımlara sahip cephaneliktir. Bu ölümcül dünyada hayatta kalabilmek için doğru silahı seçin. Her seviyede birçok silah olacak, ancak sadece bir tanesi iğrenç yaratıkları çabucak öldürebilir. Savaş sırasında silahları topla ve fırsatını bulur bulmaz yükseltme yap.

DÜNYADA RAKİPLERLE ZOR SAVAŞ

İnsanlığı zombi pandemisinden kurtarmak için yapılan resmi savaşın yanı sıra daha birçok küçük kampanyaya katılabilirsiniz. Dünya çapında birçok ağır sikletle dövüşmek ve yarışmak size birçok farklı duygu verecektir. Yiyecek ve silah depolarını çalmak için insanları yen. Üssünüzü saldırılarına karşı savunmayı unutmayın. Skor tablosunda yarışın ve puanınızı artırın.

HER SAVAŞ KONUMU İÇİN BİR STRATEJİ OLUŞTURUN

Sadece bir veya iki değil, DEAD WARFARE birçok farklı alanda binlerce korkunç savaşta yer alıyor. Hayatta kalanları bulmak, kurtarmak ve ekibinize dahil etmek için dünya çapındaki yolculuğunuza başlayın. Silah ve yiyecek bulmak ve yenilemek kaçınılmazdır. Her bölgede farklı hayalet zombi türleri bulunur; yükselişlerine dikkat edin.

ANA ÖZELLİKLER

Oyuncular ürkütücü zombi dalgalarıyla karşılaştığında oyun korku hikayeleri getiriyor; her sahne benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve farklıdır.
Oyuncular, her seviyeye ilerleyen birçok farklı karakteri kontrol etme hakkına sahiptir; Bu zombileri yenmek için beceriler buna göre yükseltilecektir.
Devasa zombi dalgaları, siz dahil herkesin hayatını tehdit edecek; sağlamdırlar, çeşitli becerilere sahiptirler ve birçok farklı alanda görünürler.
Savaş sırasında toplayabileceğiniz yüksek keskin nişancı yeteneğine sahip silahlar olan yeterli sayıda silah toplayın ve bunları benzersiz ekipmanlara yükseltin.
Oyuncuların deneyimlemesi için sayısız zorlu savaş yaratılacak; Zombilerle savaşmanın yanı sıra dünyadaki diğer birçok oyuncu ile rekabet edebilirsiniz.

DEAD WARFARE İndir

Artık indirmeye hazırsınız DEAD WARFARE ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanVNG GAME STUDIOS

DEAD TARGET

ZOMBIE HUNTER

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Zoo Restaurant

Video Maker

TAPSONIC TOP

Pretty Makeup

Infinity War

BitTorrent®

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın