1xbet

Daylio Journal V1.44.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Daylio Journal

1xbet

Daylio Journal v1.44.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Daylio Journal, yeni bir gün için mükemmel duygu ve ruh halini alırken herkesin günlük aktivitelerini kaydetmesine yardımcı olur. Ayrıca, günlük eylemleri, tamamlamaları ve ruh halleriyle ilgili daha fazlasını izler.

1xbet

Daylio Journal, kullanıcıların ruh halindeki değişiklikleri günden güne takip etmelerine yardımcı olan harika bir arkadaştır. Ayrıca, kullanıcılara ruh hallerini veya günlük aktivitelerini aktif olarak sorar, böylece birden fazla zaman çizelgesinde aktiviteleri veya duyguları ile ilgili kayıtlar oluşturur. Kısacası, kullanıcıların son zamanlarda ne kadar değiştiklerini anlamaları için bir günlük gibidir.

BUGÜN RUH VE AKTİVİTELERİNİZ NASIL?

Daylio Journal’ın kullanıcılara ilk sorduğu şey ruh halleri ve her gün hangi etkinliklere katıldıkları. Ayrıca ruh hallerini birçok olumlu şekilde ifade etmek için tek bir karakter belirtmek yerine genelleştirilmiş birçok ilginç seçeneğe sahiptir. Elbette, ister simgelerle seçsinler ister özel bir ad girerek, halihazırda yaptıkları etkinlikleri ekleyebilirler.

1xbet

DERGİ EKLE VE UNUTMAYIN BİR GÜNLÜK OLUŞTUR

Her kullanıcı, gün boyunca karşılaştığı tüm etkinlikleri veya anıları kaydetmek için günlük tutma özelliğini kullanabilir. Özel hafızalarda saklanan günlükler sayesinde uygulama, hayattan geçen deneyimleri veya anları düzenli olarak gözden geçirecek veya oynatacaktır. Ayrıca günlükler, insanların başkalarını tanımadan değişikliklerini fark etmeleri için bir fırsattır.

YENİ AKTİVİTELER İÇİN YENİ PLANLAR OLUŞTURUN

Daylio Journal’ın kullanışlı yanı, kullanıcıların gün için yeni planlar oluşturmasına yardımcı olması ve böylece kendilerini değiştirmek için daha fazla motivasyon yaratmasıdır. Hoş ve samimi bilgi girişi sayesinde, kullanıcılar daha mutlu bir ruh hali için birçok benzersiz stilde tüm planları basitleştirebilir. Ayrıca makul ve etkili bir zaman yakalamak için her bir dönüm noktası için ayrı ayrı bir bildirim veya hatırlatıcı ayarlayabilirler.

ÇEŞİTLİ GÖREVLER İÇİN HEDEFLER OLUŞTURUN

Uygulama, gerekli yapılacaklar listelerini oluşturmanın yanı sıra, kullanıcıların sağlıklı bir vücuda sahip olmak için kendilerini değiştirmedeki ilerlemelerini izlemelerine yardımcı olabilir. Bu, çeşitli sağlıklı beslenme planları veya izleyicileri ile birlikte basit ve özel egzersiz talimatları sağlamayı içerir. Kullanıcılar her şeyi manuel olarak raporlayabilir ve uygulama, değişiklikleriyle ilgili birçok ayrıntılı rapor oluşturmak için otomatik olarak hesaplar.

MEDİTASYON İÇİN OLAĞANÜSTÜ YÖNTEMLER

Daylio Journal, kullanıcıların gün boyunca meditasyon yapmasına veya daha olumlu ruhlara sahip olmasına yardımcı olacak daha fazla yöntem sunacak. Yöntemlerinin tümü son derece etkilidir, hatta kullanıcıların hangi ruh halinde olurlarsa olsunlar yeni gün için daha fazla pozitif enerji kazanmalarına yardımcı olur. Bu yöntemler her zaman, her yerde, hatta herhangi bir pozisyonda yapılabilir, böylece herkes molalarında daha üretken olur.

BÜTÜN İLERLEME YILINIZI PİKSELLERLE KONTROL EDİN

Kullanıcı faaliyetleri, daha sonra kolay kontrol için çeşitli bilgi formlarında kaydedilecektir. Tüm ilerlemeler piksel olarak kaydedilecek, ancak eşit olarak dağıtılacak ve günlük olarak bir değişiklik veya kişisel ruh hali görmek için çeşitli renklerle gelecek. Kullanıcılar, kaydettikleri herhangi bir aktiviteden bağımsız olarak, o gün için kaydettikleri anıları veya ilerlemeyi görmek için herhangi bir piksele de dokunabilirler.

Daylio Journal, değişikliklerinizi veya ilerlemenizi izlemek için en iyi uygulamalardan biridir. Ayrıca, kullanıcıların her gün ve her yıl istedikleri birçok planı veya etkinliği gerçekleştirmeleri için birçok çekici olanak veya destekle birlikte gelir.

Kullanıcı dostu ve basit bir günlük oluşturucu, kullanıcıların günlüklerini veya günlüklerini oluşturmalarına ve zaman içindeki değişikliklerini fark etmelerine yardımcı olur.
Herkese yeni bir güne başlamak için mükemmel faydalar sağlarken, olumlu bir ruh hali ve deneyim için güzel ve iyi kullanılmış renkler.
Kullanıcıların eylemlerini kullanmaları veya kesin hatırlatıcılarla çeşitli hedefler belirlemeleri için etkileşimli ve ayrıntılarla dolu bir plan yapıcı.
Herkesin ruh halini hafifletmesi veya daha iyi iş verimliliği için kısa bir mola vermesi için çeşitli amaçlara veya durumlara yönelik geniş meditasyon yöntemleri.
Her nokta bir anıyı, günlüğü ve yıl boyunca günlük olarak yapılan ilerlemeleri temsil eden piksel çizelgeleri aracılığıyla kişisel ilerlemeyi takip edin.

Daylio Journal İndir

Artık indirmeye hazırsınız Daylio Journal ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanHabitics

Daylio

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Scientific Calculator Plus

Fishing Clash

Toca Pet Doctor

Plantopia

Warriors Of Destiny

Record,Europa,Nashe Unofficial

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın