1xbet

Cyber Surfer V4.1.8 APK MOD (Tanrı Modu) Indir 2023

Anasayfa
MüzikOyun
– Cyber Surfer

1xbet

Cyber Surfer v4.1.8 APK MOD (Tanrı Modu) indir 2022

Cyber Surfer APK sadece oynamakla kalmayıp aynı zamanda capcanlı şarkıların dünyasına dalabileceğiniz Cyberpunk tarzına sahiptir. Tam bir şarkı için sadece sizin farklı melodiler oluşturabileceğiniz bir yer olacak. Bu oyunda elinizde bir silahla

1xbet

Cyber Surfer APK sadece oynamakla kalmayıp aynı zamanda capcanlı şarkıların dünyasına dalabileceğiniz Cyberpunk tarzına sahiptir. Tam bir şarkı için sadece sizin farklı melodiler oluşturabileceğiniz bir yer olacak. Bu oyunda elinizde bir silahla güçlü bir savaşçı olacak ve heyecanlı yolculuğunuza başlayacaksınız.

3 Boyutlu Sörf

Diğer müzik oyunları ile Cyber Surfer APK hala aynı oynanışa sahip ancak çok daha heyecan verici bir tarza sahip, koşmak yerine artık karakterin tahtada sörf yapmasını kontrol edeceksiniz. Her şey 3 boyutlu bir uzayda ve oldukça karanlık olacak, ancak oyuncular için daha heyecan verici bir his yaratacak çünkü o kadar gerçekçi ki her şey gözlerinin önündeymiş gibi hissedebiliyorlar. Elbette size böyle harika bir deneyim yaşatabilecek başka bir oyun bulamayacaksınız.

1xbet

Bir bölüme girmeden önce sevdiğiniz bir şarkıyı seçeceksiniz, ardından müzik başlar başlamaz yolculuğunuza başlayacaksınız. Senin görevin sadece lazer kılıcı olan silahını kullanmak ve onu farklı renklerde blokları parçalamak için kullanmak. Ancak sandığınız kadar basit olmayacak çünkü bloğu mevcut lazer kılıç rengiyle aynı renkle kesmeniz gerekiyor. Çünkü yanlışlıkla aynı renkteki bir bloğu keserseniz kaybedersiniz.

BECERİ VE ÇEVİKLİĞİNİZİ GEREKTİRİR

Oyunun sizin için desteklediği eğitimler olsa da yine de kontrolleri anlayabiliyorsunuz, bu yüzden bu oyunda usta olmak çok kolay. Çok fazla bir şey yapmanıza gerek kalmayacak, istediğiniz gibi sola veya sağa hareket etmek için ekrana dokunun ve basılı tutun. Senin işin sadece karakterin doğru yönde hareket etmesini kontrol etmek; daha sonra, nesnelere yaklaşırken karakter otomatik olarak onları kıracaktır.

Bir nesneyi her parçaladığınızda, otomatik olarak bir melodi oluşturacaksınız ve bu şekilde şarkı sonunda bitene kadar devam edecek, bu da seviyeyi tamamladığınız anlamına geliyor. Ancak tüm zorlukların üstesinden sorunsuz bir şekilde gelebilmek için doğru yöne gidebilmek için karakteri kontrol etme konusunda gözlem becerisine sahip olmanız gerekiyor. Beklenmedik durumlardan kaçınmanıza yardımcı olabileceği için hızlı tepki verme yeteneği de önemlidir.

KARMAŞIK ŞARKILARDA DAHA FAZLA ZORLUK OLACAK

Oyunun zorluğu her şarkıya bağlı olacaktır çünkü hızlı tempolu ve karmaşık melodilere sahip şarkılar en zorlu olarak sınıflandırılacak ve tam tersi. Gerçekten alışkın değilseniz, daha yumuşak şarkılarla kolay veya orta düzeyde pratik yapabilirsiniz. Bir kez gerçekten müzikal bir savaşçı olma öz güvenini kazandıktan sonra, daha karmaşık şarkılar senin için önemli olmayacak.

Her seviyede karşılaşacağınız diğer bazı zorluklar, sahneleri değiştirmenin sizi biraz dezavantajlı hale getirmesi ve konsantre olamamasıdır. Sahneler beklenmedik bir şekilde değişecek ve her geçişten sonra lazer kılıcınız da renk değiştirecek. Bazen nesneye dokunur dokunmaz değişir, bu yüzden hızlı olmazsanız ve zamanında kaçarsanız hemen kaybedebilirsiniz.

Ünlü şarkıların keyfini çıkarmanıza da olanak tanıyan yeni ve heyecan verici bir tarza sahip bir müzik oyununu deneyimleyin. Cyber Surfer, sizi sarmalayan bir 3B uzayın ve büyüleyici müzikal savaşların hayali, renkli dünyasına getirmeyi vaat ediyor.

ANA ÖZELLİKLER

En çok dinlenen şarkılar da dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı şarkı türü.
Kontrolleri ilk andan itibaren anlamak kolaydır, ancak oynarken heyecan verici deneyimler de getirir.
Her seviyede daha yüksek puanlar almanıza yardımcı olmak için karakter için değiştirilebilen çeşitli silahlar ve kostümler koleksiyonu.
3D grafikler, kendinizi uzayda gibi hissettirmek için neon tonlarıyla oldukça göz alıcı tasarlanmıştır.
Oyunda özel şekillere sahip çeşitli kaykay türleri sürekli olarak güncellenecektir.

Cyber Surfer İndir

Artık indirmeye hazırsınız Cyber Surfer ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanBadsnowball Limited

Smash Colors 3D

Sonic Cat

Dot N Beat

Beat Racing

Beat Shooter

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

KineMaster

Ringtone Maker

Hungry Shark World

Mini Trucker

IMDb TV

Online Soccer Manager 2021

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın