1xbet

CRiOS X – Icon Pack V2.5.1 APK (Yamalı) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– CRiOS X

1xbet

CRiOS X – Icon Pack v2.5.1 APK (Yamalı) indir 2022

CRiOS X – Icon Pack, birçok farklı benzersiz simge seti ve alternatif duvar kağıtları getiren bir uygulamadır. Uygulamanın beraberinde getireceği tüm ürünler özenle tasarlanacak ve çok yüksek çözünürlükte bakımı yapılacaktır.

1xbet

CRiOS X – Icon Pack, telefonu kullanırken kullanıcılara olağanüstü memnuniyet sağlayabilecek bir uygulama olacaktır. Değişimi seven ve telefonunuzun temel simgeleri veya duvar kağıtlarından çok sıkılmış biriyseniz, bu son derece uygun bir uygulama olacaktır. Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar telefonu kullanmaları için onlara ilham verebilmek için son derece olumlu değişiklikler alacaklar.

BİRÇOK İKON HAZIR

Kuşkusuz pek çok telefon kullanıcısı, üreticilerin telefonları için kurdukları temel simgelerden sıkılacaktır. Genellikle bu simgelerin tümü, tüm farklı kullanıcılar için uygun olacak şekilde son derece basit olacak şekilde tasarlanacaktır. Ancak şimdi, aralarından seçim yapabileceğiniz 4390’a kadar farklı simgeyle büyük bir simge deposunu tam olarak kullanabileceksiniz.

FAVORİ DUVAR KAĞITLARINI DEĞİŞTİR

Telefon üreticisi tarafından önceden biçimlendirilmiş simgelerin yanı sıra duvar kağıdı da bir telefonun özel sorunlarından biridir. Artık cihazlar, kullanıcıların birçok farklı arka planı değiştirmesine izin verirken deneyiminizi de optimize etti. Ancak sorun şu ki, cihazın duvar kağıdı koleksiyonu, favori duvar kağıtlarımızı seçmek için çeşitli değil. CRiOS X – Icon Pack ile kullanıcılar, önceden tasarlanmış 100’den fazla farklı duvar kağıdını kullanabilecekler.

1xbet

DİKKATLE TASARLANMIŞ İKONLAR

Tüm duvar kağıtları ve simgeler, kullanıcılarıma belirli bir memnuniyet sağlamak için özel olarak tasarlanacaktır. Birçok yaratıcı tasarımcı, son derece ayrıntılı duvar kağıtları veya simgeler oluşturmak için çok zaman harcadı. Sunduğunuz tüm simgeler size 2K SuperHD+ (360×360) Piksel çözünürlükte getirilecek. Ve duvar kağıtları da 2K (1440×2560) Piksel çözünürlükte detaylı olarak tasarlanmıştır.

DÜZENLİ GÜNCELLEME OLASILIĞI

Uygulama size en güzel ve keskin ikonları veya duvar kağıtlarını göndermenin yanı sıra güncelleme özelliğine de önem veriyor. CRiOS X – Icon Pack geliştiricileri, kullanıcılarına en iyi güncellemeleri getirmek istiyor. Ve size gönderilen güncellemeler, genellikle sizin için birçok yeni simge ve duvar kağıdı ile birlikte gelir.

ANA ÖZELLİKLER

Uygulama, kullanıcılara 2K SuperHD+ (360×360) Piksel çözünürlüğü ile yaklaşık 4390 simge sunuyor.
Cihazın taban duvar kağıdı, 2K (1440×2560) Piksel çözünürlükte tasarlanmış 100’den fazla farklı seçenekle değiştirilebilecek.
Uygulamanın tüm duvar kağıtları ve ikonları en ince ayrıntısına kadar özenle tasarlanmıştır.
Uygulama güncelleme yeteneği, kullanıcılara en yeni simge setlerini veya duvar kağıtlarını getirecek benzersiz bir özelliktir.
Uygulamanın arayüzü de basit, erişilebilir ve herhangi bir kullanıcı için kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

CRiOS X İndir

Artık indirmeye hazırsınız CRiOS X ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanCris87

MIUl Carbon

MIUl Circle Fluo

Flyme

MIUl Circle

Oxigen HD

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Speedtest By Ookla

Swift Minimal For Samsung

AppMgr Pro III

Cooking Frenzy

Stickman Heroes Fight

Vizmato

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın