1xbet

Crazy Dino Park V2.12 APK (Sınırsız Para, Taşlar, Mücevherler) Indir

Anasayfa
BulmacaOyun
– Crazy Dino Park

1xbet

Crazy Dino Park v2.12 APK (Sınırsız Para, Taşlar, Mücevherler) indir

Crazy Dino Park, zorlu bulmacalarla size eğlence ve ilgi çekici anlar yaşatacak. Şimdi katılın ve dinozor parkındaki gizemli yolculuğu keşfedin.

1xbet

İlginç eğlenceli oyun Crazy Dino Park‘ta sevimli dinozorlarla tanışın. MOD APK sürümü MODKİWİ.COM‘da güncellendi, video oyununu daha kolay görmek için yüklemek için düğmeye tıklayın!

Çılgın Dino Parkı MOD APK

Dinozorlar, birkaç milyon yıl önce yaşamış ve bir süre önce soyu tükenmiş olan büyük gövdeli canlılardır. İnsanlar her zaman kendi özel yaşamlarını görünüşleriyle birlikte öğrenmek isterler, bu nedenle kalıtsal ve DNA örnekleriyle onları canlandırma umudunu sürekli olarak keşfederler. Analiz çalışmaları, filmler (Dinozor Parkı vb.) ve oyunlar aracılığıyla görülebilir. Herkesin sevdiği birçok dinozor eğlence oyunlarından biri, yazarın sayısız umut ve hayalinden Crazy Dino Park. Bu video oyununa gelince, oyuncular dinozor DNA örneklerini analiz etmek, araştırmak ve “canlandırmak” ve herkesin takdir etmesi için sergilemek için mutlak olmalıdır.

1xbet

Arkeolog ol

Dinozor kemikleri ve DNA’sı genellikle son derece nadirdir ve genellikle yerin derinliklerinde bulunur. Yani, Crazy Dino Park’a her katıldığınızda, ilk görevler arasında dinozor fosillerini gün ışığına çıkarmak zorundasınız. Crazy Dino Park’ta zaten kazı yapılacak yerler bulabilirsiniz ve işinizi yapmak için oraya gitmeniz yeterlidir.

Ancak bir arkeolog olmak, bilgi ve yeteneklere ihtiyaç duyar. Crazy Dino Park eğlenceli bir çevrimiçi oyun olmasına rağmen, yine de insanların istediği birçok zorluğa sahiptir. Fosiller, yerin derinliklerindeki jeolojik katmanlarda bulunur. Fosilleri bulmak için toprağı ve taşı ortadan kaldırmak için ekranı kaydırmak isteyeceksiniz. Crazy Dino Park size sadece 3 kaya kırıcı sunar ve doğru fosilleri elde etmek için kazmanıza ihtiyaç duyar. Aletlerin çoğunu kullandığınız halde hala tüm fosilleri keşfetmediyseniz, o zaman tesadüften bahsediyorsunuz demektir.

Kazı web sitelerine manevra yapmak için sizden ücret alınacaktır. Miktar olarak 50 ila 100 jeton arasında fiyatlandırılırlar ve zamanla artarlar. Kaybetmeniz durumunda, macera yolculuğu için ödemeniz gereken toplam tutar kaybedilecektir.

Dinozorları analiz edin

Bir dinozor hayranıysanız, Crazy Dino Park size iyi davranacaktır. Genel oyun, farklı formlara, niteliklere ve aktivite modlarına sahip çoğu dinozoru içerir. Yepyeni dinozorların kilidini açmak için sahneye çıkmanız gerekiyor.

Bir dinozorun tüm fosillerini topladığınızda, onları geri yükleyebilirsiniz. Başka bir yol da onları deneyler yoluyla yeniden yaratmak olacaktır. Bir yumurtaya DNA ve karşılık gelen fosil örneklerinin eklenmesi ve bir dinozorun yumurtadan çıkmasıyla.

Büyük dinozor parkı

Dirilen dinozorlar ev diyebilecekleri bir yere ihtiyaç duyarlar. Bu, bir sonraki görevinizin bir dinozor oyun alanı geliştirmek olduğu anlamına gelir. Crazy Dino Park, önceden planlanmış bir parka sahiptir ve dinozorunuza uygun konumun kilidini açmanız yeterlidir.

Oyun alanını çok daha göz alıcı hale getirebilirsiniz. Parkınızı süsleyebileceğiniz gül kapıları, ağaçlar, kayalar ve eski ahşaplar gibi sayısız özel öğe. Bu aynı zamanda daha fazla turisti kontrol etmeye ikna etmenin yolları olabilir. Her aktivite nakit gerektirdiğinden, lütfen biletleme yoluyla bundan yararlanın.

Android işletim sistemi için Crazy Dino Park MOD APK’sını indirin

Normal ayarların yanı sıra, Crazy Dino Park’ta daha fazla arena var. İnsanlar, diğer oyuncularla rekabet etmek ve önemli teşvikler elde etmek için kesinlikle en etkili dinozorları getiriyor. Crazy Dino Park, birçok yaş için uygun eğlenceli bir çevrimiçi problem oyunudur. Fotoğraflar ayrıca son derece sevimli ve göz alıcı olabilir. Crazy Dino Park’a ilgi duyuyorsanız, lütfen sunduğumuz bağlantıyı indirin.

Crazy Dino Park İndir

Artık indirmeye hazırsınız Crazy Dino Park ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanInfinite Dreams

Crazy Dino Park

Creatures Of The Deep

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Westland Survival

Bubble Witch 3 Saga

Colorize

FotMob

Voila AI Artist

My Mansion

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın