1xbet

Crashlands V100.0.119 APK Indir (Menü Modu) 2023

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– Crashlands: Story

1xbet

Crashlands v100.0.119 APK indir (Menü Modu) 2022

Sizi Crashlands’de hayatta kalmak için hayatta kalma becerilerine sahip olmaya zorlayan tehlikeli bir gezegendeki maceralar, deneyime aşık olmanızı sağlayacak. Galaksiler arasında hareket etmek için bir kamyonu sürmekle görevlendirildiniz, ancak bir

1xbet

Sizi Crashlands’de hayatta kalmak için hayatta kalma becerilerine sahip olmaya zorlayan tehlikeli bir gezegendeki maceralar, deneyime aşık olmanızı sağlayacak. Galaksiler arasında hareket etmek için bir kamyonu sürmekle görevlendirildiniz, ancak bir gün aniden Woanope adlı bir gezegende yoldaşınız robot Juicebox ile birlikte mahsur kaldınız. Bu robot adam size hayatta kalmanın ve kayıp eşyalarınızı bulmanın yollarını verecek. Oyunun garip konusu, bir dereceye kadar çekiciliğini gösteriyor.

HAYATINIZ İÇİN MÜCADELE, SAVAŞ BECERİLERİNİZ MÜTHİŞ OLMALI

Ana göreviniz, haritanın her yerinde bulunan kaynakları bulmaktır. Tehlikeli bir gezegende, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan garip canavarlarla savaşmalı ve onları yok etmelisiniz. Ayrıca, topladığınız şeyleri nasıl silah haline getireceğinizi de öğrenmelisiniz. Oyunda bulunan kılıç, çekiç, balta, zırh gibi silahlar daha hızlı kazanmanıza yardımcı olacaktır. Her silah türünün kendine has özellikleri olacak, örneğin hızlı saldırılar yapmanıza yardımcı olacak kılıçlar, baltalar, saldırı hızı daha yavaş, ancak hasar saygın.

1xbet

Bir hayvanın kendine özgü güçleri ve birçok farklı benzersiz saldırı öğreneceğiniz farklı saldırı aralıkları olacaktır. Zayıf canavarları öldürmek için kılıcı kullansan daha iyi olur. Baltalara ve çekiçlere gelince, patrona doğrudan saldırmamalı, arkadan vurmalısınız. Sadece 1-2 çekiçle rakibinizi çabucak yeneceksiniz. Bu nedenle, silahı nasıl kullanacağınızı rakibin gücünü göz önünde bulundurursunuz.

ARKADAŞLARINI BESLE

Ek olarak, düşmanı geri tutmak ve evcil hayvanın desteklenmesini sağlamak için başka silahlar da kullanabilirsiniz. Ayrıca Woanope gezegeninde yaşayan birçok insanla iletişim kurabilir ve daha fazla arkadaş edinebilirsiniz. Bu tehlikeli gezegende her zaman size saldıran canavarlar olsa da hayvanlar onları küçük yaştan itibaren büyüttüğünüzde sizi korur. Yumurtaları bulun, topladığınız yumurtaları kuluçkaya yatırın ve savaşlarda size eşlik etmesi için evcil hayvanınıza iyi bakmaya başlayın.

Pet sizi savaşlarda destekliyor, onu serbest bırakıyorsunuz ve rakibini ölümüne dövüyor. Her evcil hayvanın savunma veya saldırı gibi kendine has özellikleri vardır ve dövüşme yeteneğini yükseltmeniz gerekir. Sizi daha az yalnız yapmak ve dövüş yeteneğinizi artırmanıza yardımcı olmak için çok sayıda evcil hayvan toplayın.

YARATICI BİR ZİHNİNİZ VARSA, KOLAYLIK DOLU YAŞAMAK

Savaşla birleştirilmiş hayatta kalma oyunu türüyle Crashlands, daha çok dövüşmekle ilgilidir. Bununla birlikte, hayatta kalma oyununun hala neyin kullanılabileceğini bulmanız gereken temel noktalar vardır. Oyunda nesneleri bulma zorluğundan ölmemenize yardımcı olan Track fonksiyonu bulunduğunda ihtiyacınız olan eşyaları hızlı bir şekilde bulacaksınız. Ayrıca, en hızlı şekilde olmak istediğiniz yere geri dönmek için tek bir tıklamaya ihtiyacınız var. Oyunculara tanıdık olmayan bir yerde kaybolmamak için ayrıntılı bir harita da verilir.

Bazen oyun size nesneler üretmeniz ve bunları belirli yerlere yerleştirmeniz için sizi zorlayan küçük görevler verir. Bulduğunuz, sakladığınız ve depoda sakladığınız malzemeleri kullanarak hayattaki temel araçları yapabilirsiniz. Ardından, yaşam çizginizi her zaman yok etmek isteyen vahşi canavarlarla yüzleşmek için kendinizi gerekli silahlarla donatın.

DAHA FAZLA YENİ HİKÂYE KEŞFEDİN

Ayrıca, ekranda sadece birkaç tıklama ile kendi adreslenebilir üssünüzü oluşturabilir, kendinize hızlı bir şekilde büyük bir üssü oluşturabilirsiniz. Yeni gezegende yaşayacağınız birçok zorluğu geçtiğinizde birçok yaratık daha tuhaf oluyor ve tabii ki rakibiniz de ciddi anlamda arttı. Hikaye ne kadar genişlerse, o kadar zorlu olursunuz.

Eğlenceli karakterlere sahip 2D grafiklerle tasarlanan Crashlands, kendinizi bir çizgi film karakteri gibi hissedeceksiniz. Son derece eğlenceli görüntüler ve üstten panoramik bir görünüm ile komik karakterler oluşturun. Ayrıca, oyuncuların seviyelere erişmesini ve herhangi bir cihazda birden fazla öğe oluşturmasını kolaylaştırmak için oyunu birden fazla platformda oynayabilirsiniz.

Hayatta kalmak için Crashlands’de savaşmanız, zanaat yapmanız, evcil hayvan beslemeniz ve daha birçok eğlenceli aktivite yapmanız gerekir. Oyunda yeni hikayeler keşfedin ve canavarları alt ederek gezegeninize geri dönebilirsiniz. Bağımlılık yaratan oyun ve birçok yeni görevle oyun, gezegende kaybolduğunuzda size bolca kahkaha atacak. Bu garip bugün Woanope gezegeninde hayatınızı kurmaya başlayın ve gizlediği gizemli hikayeyi öğrenin.

Crashlands: Story İndir

Artık indirmeye hazırsınız Crashlands: Story ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Conquer The Tower

Thumbnail Maker

DRAGON BALL LEGENDS

StoryLab

Journey Decor

Jane’s Farm: Farming Game

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın