1xbet

Cool Mi Camera V4.2 APK Indir (Pro Kilidi Açık) 2023

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– Cool Mi Camera

1xbet

Cool Mi Camera v4.2 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022

Sanal yaşamayı sevenlerin Cool Mi Camera’yı görmezden gelmeleri mümkün değil. Size yüzlerce farklı filtre ve harika bir fotoğraf düzenleyici sağladığı için çarpıcı ve sevimli fotoğraflara sahip olmanıza yardımcı olur. Uygulama, size keskin, yüksek ka

1xbet

Sanal yaşamayı sevenlerin Cool Mi Camera’yı görmezden gelmeleri mümkün değil. Size yüzlerce farklı filtre ve harika bir fotoğraf düzenleyici sağladığı için çarpıcı ve sevimli fotoğraflara sahip olmanıza yardımcı olur. Uygulama, size keskin, yüksek kaliteli fotoğraflar sunmak için 4K Ultra HD kameraları destekler. Ayrıca, fotoğraflarınızı daha güzel ve ışıltılı hale getirmek için bir HDR fotoğraf modu sağlar.

KOMİK VE GÜZEL FİLTRELERLE FOTOĞRAF ÇEKİN

Uygulama size binlerce güzel ve sevimli çıkartma sunarak zengin ve çeşitli bir çıkartma koleksiyonu yaratır. Kullanıcılar, en güzel ve tatmin edici fotoğrafları oluşturmak için fotoğraflarını çekmek istedikleri filtreleri özgürce seçebilirler. Sadece bu değil, daha mükemmel fotoğraflar oluşturmak için fotoğraf çekmeden önce gözleri daha büyük, burnu yüksek, çeneyi sivriltecek şekilde ayar yapabilirsiniz. Uygulama ayrıca 100’den fazla çekici ve benzersiz fotoğraf renk filtresi sağlar.

1xbet

DAHA FAZLA Pırıltılı FOTOĞRAF ÇEKEBİLMEK İÇİN BİLEME ARAÇLARI SAĞLAR

Cool Mi Camera’ya gelen kullanıcılar, harika fotoğrafçılık özelliklerinin keyfini çıkarabilir. Uygulama, deklanşör düğmelerini sola, sağa hareket ettirmeyi ve görüntüyü yakınlaştırmanın yanı sıra görüntüleri uygun parlaklıkta hizalamayı destekler. Ayrıca, fotoğraflarınızı daha parlak hale getirmek için ek bir flaş da sağlar. Sürekli çekim için deklanşör düğmesini basılı tutabilirsiniz. Uygulama, keskin görüntüler oluşturmak için bir 4K kamera sağlar.

OTOMATİK ÇEKİM MODLARININ OPTİMİZE EDİLMESİ

Kullanıcılar son derece kullanışlı otomatik zamanlayıcı moduyla fotoğraf çekebilir. Ayrıca, fotoğraflarınızı odaklamak için dokunabileceğiniz gibi sessiz modda da çekim yapabilirsiniz. Uygulama, profesyonel modda sizin için otomatik olarak beyaz dengesini ayarlayacak, parlaklığı ve parlaklığı ayarlayacaktır. Fotoğrafları daha erişilebilir, daha basit bir şekilde çekmek için ses düğmesini de kullanabilirsiniz.

ÇEKTİĞİNİZ FOTOĞRAFLARI GÜZELLEŞTİRİN

Son derece büyülü fotoğraflar çekmenin yanı sıra, bu uygulama aynı zamanda harika bir fotoğraf editörü sağlar. Fotoğrafları kırpmanıza ve döndürmenize, bacakları uzatmanıza ve fotoğrafı dengelemenize olanak tanır. Uygulama kontrastı, parlaklığı, doygunluğu, odağı, sıcaklığı özelleştirmenizi sağlar. Ayrıca, sevimli resimlerinize sevimli ve eğlenceli çıkartmalar da ekleyebilirsiniz. Bu özellikler sayesinde fotoğraflarınız daha ışıltılı ve muhteşem hale geliyor.

ANA ÖZELLİKLER

Kullanıcıların özgürce seçmeleri için çeşitli filtreler sağlayın ve daha fazla ifade ile sevimli ve eğlenceli çıkartmalar sağlayın.
Her zamankinden daha keskin ve güzel fotoğraflar oluşturmak için kaydırma düğmeleri, otomatik ve flaş modları ve HDR fotoğrafçılığı desteği.
Sesi açma ve kısma tuşlarıyla fotoğraf çekmenizi sağlar, kameranızın çözünürlüğünü kişiselleştirir ve fotoğraftaki ana konuyu ortaya çıkarabilen fotoğraflar için arka plan silme modu sağlar.
Keskin fotoğraflar çekmek için harika kamerayı kullanın ve bu fotoğraflara, fotoğrafların ne zaman çekildiğini hatırlamanıza ve seçiminize göre çeşitli biçimlerde kaydetmenize yardımcı olan bir tarih etiketi damgalanır.
Bu fotoğrafların parlaklığını ve gölgesini artırmak için fotoğrafların parlaklığını, doygunluğunu, sıcaklığını, rengini ayarlayan filtreler kullanarak fotoğraflarınızı düzenleyin.

Cool Mi Camera İndir

Artık indirmeye hazırsınız Cool Mi Camera ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanCool Launcher App Team

Cool Mi Launcher

Cool Note20 Launcher

Cool Q Launcher

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

AccuWeather

Sift Heads Reborn

Beat.ly Lite

Mostory

RISK: Global Domination

Rocket Music Player

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın