1xbet

Cooking Truck V1.2.14 APK + MOD (Sınırsız Para) Indir 2023

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– Cooking Truck

1xbet

Cooking Truck v1.2.14 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Cooking Truck, bir dizi cesur fikri uygulamanıza izin verecek ve tüm müşterilere hizmet etmek için büyük yemek kamyonları inşa edecek. Bu işi kardeşlerinle birlikte yapacak ve büyük kazançlar elde edeceksin.

1xbet

Kamyonlar aracılığıyla bir mağaza zinciri, yemek temaları oluşturmanın benzersiz fikri hakkında ne düşünüyorsunuz? Kusursuz ve mükemmel, Yemek Kamyonu bu çığır açan fikirlerde size eşlik edecek. Bu benzersiz bir oyun ve oyuncular bu çığır açan fikri ortaya atacak ve bugün uygulayacak. Oyun benzersiz fikirlere ihtiyaç duyuyor ve bu proje dizisini gerçekleştirme konusunda hevesli olmanıza yardımcı oluyor. Elbette deneyimlememiz ve fethetmemiz gereken birçok cazibe merkezi olacak.

SON DERECE CESUR FİKİRLER YARATMAK

İnsanlar zamana karşı bir yarış içinde yaşıyorlar ve çok meşgul görünüyorlar. Bu ihtiyacı karşılayarak, tırlar aracılığıyla zincir mağazalar, mutfak temaları kurma fikrini buldunuz. Bu ilginç bir buluş ve birçok olumlu yorum alıyor. Kolaylık, kalite güvencesi ve iyi hizmet, çevredeki insanların tüm ihtiyaçlarıdır.

1xbet

İnşaatı gerçekleştirmeden önce, oyuncunun gerçekleştirmek için bir planı olması gerekir. Bu projeyi birlikte yapabilmek için oyuncuların aynı fikirde daha fazla arkadaş bulması gerekiyor. Mümkün olan en kısa sürede düzenlemek ve tamamlamak için yiyeceklerin, tabakların ve dokuların ayrıntılarını hesaplayın. Özel olan şey, Cooking Truck’ın size gıda taşımacılığına hizmet etmek için tüm farklı türlerde büyük kamyonlar sunmasıdır.

İŞ ZİNCİRİNE BAŞLAYIN

Akşam yemekleri için her türlü yemeği hazırlayabilen yetenekli bir şefsiniz. Şimdi bu yemekleri yapmaya başlamak için daha fazla arkadaş bulmalısın. Yemek yiyenlerin en iyi yemekleri yemesine yardımcı olmak için yeni bir menü stili oluşturun. Yemek pişirmek için gerekli malzemeler ve mutfak eşyaları Cooking Truck tarafından sağlanacak ve sadece bunları kullanmayı seçmeniz gerekiyor.

Üzerinde çalışabileceğiniz çeşitli menüler sunarak yemek pişirmeye başlayın. Oyuncular, yemeklerin her zaman taze ve çekici olmasını sağlayarak, büyük miktarlarda tartışıldığı gibi yemekler yapacaklar. İşlemi tamamladıktan sonra dekorasyon ve nakliye aşamasına geçiyoruz. Oyuncular yiyecekleri paketleyecek ve denetlenen kamyonlara geçecek. Sürücü, lokantalara hizmet verebilmek için belirtilen yerlere ulaşımı gerçekleştirecektir.

DÜZENLİ MENÜ DEĞİŞİKLİKLERİ

İş programa göre gitmeli ve dikkatlice düzenlenmelidir. Oyuncuların makul menüler oluşturabilmeleri için şef masasıyla tanışmaları gerekir. Menüyü değiştirmek mağazanızı daha çekici hale getirecek çünkü kendine has özellikleri olan yeni yemekler var. Kullanıcılardan olumlu geri bildirimler almak için yeni gıda zincirleri uygulama yollarını da kırarsanız, bu yardımcı olacaktır.

Cazibesi, satılan her yemek için büyük miktarda para kazanmanızdır. Yavaş yavaş bunun gibi bir dizi mobil kamyonla daha fazla zincir mağaza geliştireceksiniz. Cooking Truck ayrıca kullanışlı olduğu için böyle bir iş zincirini uygulamanız konusunda sizi her zaman destekler. Oyuncuların, işlerine iyi hizmet verebilmek için mevcut özellikleri kullanmaları gerekir.

– Mükemmel iş planını hazırlayın ve arkadaşlarınızla birlikte uygulayın.
– Tüm yemek yiyenlerin yemek ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bir mağaza zinciri, yeni mutfak temaları uygulayın.
– Lokantalara yiyecek taşıma işini yapmak için oyundaki çeşitli büyük ve küçük kamyonlar arasından seçim yapın.
– Bu mükemmel iş planını mükemmelleştirmek için her zaman menüyü değiştirin ve öneriler alın.
– Lokantalara kaliteli yiyecekler sunmak için yiyecek depolama ekipmanı kullanarak kamyonları yükseltin.

Cooking Truck İndir

Artık indirmeye hazırsınız Cooking Truck ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanCSCMobi Studios

Dream Restaurant

Merge Dream

Dream Hotel

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Chikii

Gangstar Vegas

Car Driving Racing

Imposter 3D

Logokit

WarFriends

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın