1xbet

Collage Maker V2.122.109 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) Indir 2023

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– Collage Maker

1xbet

Collage Maker v2.122.109 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Kolaj Yapıcı | Photo Editor, birinci sınıf fotoğraf kolajı özelliklerine sahip bir resim düzenleme uygulaması olarak bilinir. Unutulmaz anları korumak için yaratıcılığınızı ve görüntüleri özelleştirme yeteneğinizi serbest bırakabilirsiniz.

1xbet

Artık görüntü düzenleme, kullanıcıların Collage Maker dünyasına adım attıkları zamanki kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Burada size çeşitli tarzlarınızı sergileyen sınırsız bir çıkartma koleksiyonu sunulur. Bununla kalmayıp, yaratıcı kompozisyonlar oluşturmak için 20’den fazla farklı fotoğrafı tek bir karede birleştirme olanağı da sunuyoruz. Ayrıca, benzersiz yazı tiplerini değiştirme ve ekleme sisteminin de keyfini çıkarırsınız.

DIŞ MEKAN KOMPOZİSYONUNU AYARLAMA

Mükemmel kullanıcı deneyimini sunmak için sürekli gelişiyoruz. Bu nedenle, yayınlanan her yeni sürümle fotoğraf düzenlemeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak yeni özelliklere sahip olacaksınız. Özellikle, kullanıcılar bu sürümle seçtikleri düzenler için dış kenar boşluğunu ayarlayabilir. Bununla kalmayıp, aynı zamanda bireysel ihtiyaçlara göre düzenleri özgürce karıştırabilme olanağına da sahipsiniz ve sizi bir çerçeve ile sınırlandırmamanızı sağlayan da bu.

BİRÇOK FOTOĞRAFI TEK ÇERÇEVEDE KARIŞTIRMAK

Bu, fotoğraf kolajındaki koz olarak bilinir, anlamlı bir yolculukta anları korumanın temeli. Kullanımı basittir, genç-yaşlı tüm kullanıcılar için uygundur. Kullanıcıların yalnızca kitaplıkta mevcut bir fotoğrafı seçmesi yeterlidir ve düzenleme laboratuvarı alanı gözlerinizin önünde görüntülenecektir. Ekrandaki birçok mevcut düzen altında aynı çerçevede birden fazla fotoğrafı birleştirebilirsiniz.

1xbet

Collage Maker, kullanıcıların en fazla 20 fotoğraf kullanmasına izin verir. Bu, aynı türdeki gazetelerin yapamadığı arzu edilen bir rakam ve bu yüzden dünya çapında milyonlarca kullanıcıyı bize çeken güçlü bir nokta haline geldi. Sadece bu değil, aynı zamanda kendi kişiselleştirilmiş çalışmanızı tasarlamak için 100’den fazla özel ızgara veya çerçeve düzeni.

KOLAJ DÜZENLEME

Orada durmayan Collage Maker, kullanıcılara kolej sınırlarını düzenleme özelliği de veriyor. Klasikten moderne farklı tarzları bir araya getiren birçok farklı formda tasarlanmıştır. Ayrıca, çeşitli boyutlardaki görüntülerin oranını tek dokunuşla değiştirebilirsiniz. Ayrıca, mevcut modlarla veya sahibinin isteklerine göre ücretsiz olarak akıllı bir görüntü kırpma özelliği vardır.

ÖZEL DUVAR KAĞITLARI

Collage Maker, yaratıcı kolajınız için arka planı özelleştirmeniz için çok sayıda arka plan sunar. Göstermek istediğiniz ana görüntüyü vurgulamak için basit monokrom duvar kağıtlarının yanı sıra, kullanıcılara çekici bir film veya dergi tarzında duvar kağıtları da sunuyoruz. Veya kişisel duvar kağıdınız olarak ayarlamak için galerinizden orijinal fotoğraflar bile alabilirsiniz. Toplamda, yalnızca görüntüleri fethetme arayışındaki kullanıcılar için 100’den fazla stilize dönüşüm şablonuna sahibiz.

ÇIKARTMA KULLANIN

Her görüntüde kişiliği ve duyguları ifade etmek için, doğrudan ona birden fazla çıkartma ekleyebilirsiniz. Çıkartmalar iki etkileyici statik ve dinamik biçimde sunulur; koleksiyonun daha bol olması için günlük, haftalık olarak yükseltilir. Ayrıca, birçok farklı heyecan verici yazı tipi de var. Öne çıkan simgeler de kullanmanız için tercih edilmiştir. Bununla birlikte, eğlenceli doodle araçlarıyla doğrudan fotoğrafların üzerine çizim yapma özelliği de var.

– Çeşitli filtrelere sahip yaratıcı ve yenilikçi resim düzenleme uygulaması.
– Dinamik ve statik çıkartmalardan oluşan bir koleksiyonla kişiliğinizi ve kişisel tarzınızı ifade edin.
– Anlamlı anları yakalamak için bir karede 20 adede kadar görüntüyü kolajlayın.
– Minimalist bir dokunuşla fotoğrafları serbest veya sabit boyutta kırpın.
– Doodle’larla, doğrudan fotoğrafınızın üzerine yaratıcı bir şekilde elle çizebilirsiniz.

Collage Maker İndir

Artık indirmeye hazırsınız Collage Maker ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

JYDGE

Street Fighting 2

Bulu Monster

Backyard Parking

DaTuner

MyFitnessPal

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın