1xbet

Chaos Road V3.5 MOD APK (Hasar Çarpanı/Tanrı Modu) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Chaos Road

1xbet

Chaos Road v3.5 MOD APK (Hasar Çarpanı/Tanrı Modu) indir 2022

Chaos Road: Combat Racing, heyecan verici aksiyon atış seviyelerine sahip benzersiz ve renkli bir yarış oyunudur. Oyuncular bu tehlikeli şehirde yarışma ve suçluları yakalama hakkına sahiptir.

1xbet

MENÜ MODU
Hasar Çarpanı
Tanrı modu

Her zaman bir hobiniz varsa ve belirli bir yarış deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu oyun tutkunuzu tatmin etmek için bir fırsattır. Bu oyundaki göreviniz, şehrinizi yok eden tehlikeli suçluları bulmak ve tutuklamak için savaş ve tüm sürüş tekniklerinizi birleştirmektir.

1xbet

PATRONLARI TAKİP ET VE HIZLI BİR ŞEKİLDE YAKALA

Chaos Road’a gelirken hem yarışma hem de mükemmel atış becerilerinizi sergileme fırsatına sahip olacaksınız. Her gün, size bazı benzersiz ve heyecan verici görevler verilecek. Yolu kapatmak ve onları tutuklamak için soyguncuların arabasını takip etmeniz gerekiyor. Sadece bu tehlikeli düşmanları yok ederek şehriniz istikrarlı ve güvenli olacak. Kötü şeyler yapmakta uzmanlaşmış, tüm kasabanın güvenliğini ve düzenini etkileyen gangster güçleridir. Bu nedenle, rakibinizi olabildiğince çabuk yenmek için keskin stratejiler bulmalısınız.

SAVAŞ İÇİN ARAÇLARI VE BAZI GEREKLİ EKİPMANI İYİLEŞTİRİN

Chaos Road’da arabanızı büyük ve modern bir şekilde yükseltmeniz ve geliştirmeniz gerekiyor. Ayrıca silah, giysi veya diğer özel silahlar gibi gerekli ekipmanların desteklenmesi en doğrusu olacaktır. Her savaşta size hizmet edecek ve etkili bir şekilde tutacaklar. Her seviyede atış yeteneğinizi gösterin, pistteki tüm düşmanları heyecanlı ve gergin bir şekilde vurun ve yok edin. Oyuncular her an gerilim ve endişe yaşayacak, ancak daha az heyecan verici ve eğlenceli olmayacak.

GÖREVİ EN İYİ ŞEKİLDE TAMAMLAMAYA YARDIMCI OLACAK GÜÇLÜ PATLAMALAR YARATIN

Uyguladığınız standart dövüş yöntemlerine ek olarak, Chaos Road’da bomba veya roket gibi güçlü patlamalar veya diğer birçok güçlü patlayıcı kullanarak düşmanı yok edebilirsiniz işinizi iyi yapın. Ancak, her vakayı farklı şekilde ele alırsanız yardımcı olacaktır. Bu tekniği her durumda kullanamazsınız, düşünme ve planlama sürecinizde dikkatli olun.

BÜYÜK GRAFİKLERLE SAĞLIKLI EĞLENCE ALANINA SAHİP OLUN

Chaos Road size benzersiz bir savaş ve araba sancısı alanı getirecek. Muhteşem ve gerçekçi renklere, son derece modern tasarım ve modellere ve birçok kişiye sahip yüzlerce yarış arabasının keyfine varacaksınız. Ayrıca bu şehirdeki şubeler de çok canlı bir şekilde resmedilmiş, eğlence için mükemmel bir alan yaratılmış, işte olduğu kadar hayatta da tüm stres ve yorgunluk atılmıştır. Ayrıca, bu oyunun fon müziği de bu oyunu bu kadar başarılı ve harika yapan önemli bir faktördür.

BİRÇOK FARKLI OYUNCU İLE OYUNA KATILIN

Dünyanın her yerinden birçok oyuncuyla tanışabilecek, tanışabilecek ve arkadaş olabileceksiniz. Size her zaman eşlik eden arkadaşlarınız ve lider tablosunda her zaman sizinle rekabet eden rakiplerinizdir. Bununla birlikte, onlardan bazı benzersiz yarış becerilerini öğrenecek ve geliştireceksiniz. Ayrıca, her yardım istediğinizde size yardım etmeye ve destek olmaya her zaman hazırdırlar.

ÖZELLİKLERİ

Bu şehirde yaygın olan tehlikeli patronları kovalayın ve yakalayın.
Birçok zorlu düşmanla yoğun ve yoğun savaşlar yaşayın.
Eşsiz bir şehir manzarası ile güzel grafiklere sahip olmak, oyuncuları ilk görüşte büyüledi.
Oyuna birçok farklı oyuncuyla katılın ve onlardan değerli dersler alın.
Biraz eğlenceli yarış deneyimi kazanın ve düşmanları uzaktan vurma ve öldürme konusunda biraz bilgi edinin.
Herkesin bilmesi ve katılması için arkadaşlarınıza önermeyi veya sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmayı unutmayın.

Chaos Road İndir

Artık indirmeye hazırsınız Chaos Road ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Cookies Vs. Claus

Rocket Music Player

Hitman Sniper

Candy Crush Soda Saga

Werewolf Detective

Vyapar

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın