1xbet

Car Driving School Simulator V3.15.0 APK (Tümünün Kilidi Açıldı, Sınırsız Yakıt) Indir

Anasayfa
OyunYarış
– Car Driving School Simulator

1xbet

Car Driving School Simulator v3.15.0 APK (Tümünün Kilidi Açıldı, Sınırsız Yakıt) indir

Driving School Simulator Mod APK, mobil cihazlarda erişilebilen en gerçekçi araba oyunlarından biridir! Bu özelliklerle dolu oyunda harika otomobilleri sürerken yeteneklerinizi test edecek ve yol boyunca hayati trafik kurallarını öğreneceksiniz!

1xbet

Tüm konumların ve arabaların kilidi açıldı.

Car Driving School Simulator MOD APK, oyuncuların herhangi bir karayolunda savaşmasına olanak tanıyan eğlenceli ve canlandırıcı bir işletim deneyimidir. Basit bir yarıştan daha fazlası, bunlar aynı zamanda ulaşım araçları veya sadece temel sürüş becerilerinin bir pratiğidir. Araç İşletim sınıfı Simülatörü, trafikte seyahat etmeye uygun niteliklere sahip olmaları için insanlara gerekli birçok sınıfı verir. Varış yeri, parkur ve otomobil ile ilgili seçenekler muhtemelen bekleme alanında seçilecektir. Sabit yeşil hattan nasıl geçileceğini anlama ve birçok dönüş yapma süreciyle ilgili hikaye, oyuna zahmetsizce yaklaşmanıza yardımcı olabilir. Dağıtım hedefini veya herhangi bir zorluğu bitirmek için makul yöntemler üretin.

1xbet

PROGRAMDAN ÖZELLİK DEĞİŞİKLİKLERİNİ KABUL ET

Oyuncunun araç içi Sürüş Sınıfı Simülatörü işlemini daha sorunsuz hale getirmesine yardımcı olmak için sistem, birçok yeni içerikle bir değişiklik sağladı. Birinin otomobil koleksiyonundaki araçlar, renk şeması yükseltmesi nedeniyle yepyeni bir boya tabakasına kavuşuyor. Otomobil başına daha fazla renk ve daha fazla stil. 7 farklı kişinin tüm katılımıyla sonsuz etkinlikler kurulacaktır.

Her maç sona erdiğinde, oyuncu bir para teşviki alacaktır. Her maçın, dereceniz ile merkezi faktörler arasındaki farka ek olarak soruna göre fiyatlandırılması muhtemeldir. İnsanlar aslında katılmak için yepyeni etkinlikler eklediler, bilgi yolculuğunuzu değerli becerilerle tamamlayabilirsiniz. Kış modu açıldı ve birkaç bin sahne değişikliği sizi bu ilginç yarışmaya heveslendirebilir.

BİRDEN FAZLA ARABA TASARIMI HASAT EDİN VE OLUŞTURUN

Araca baktığınızda parkurun vazgeçilmez bir bileşeni Driving School Simulator aracıdır. İnsanlar, madeni para kazanmak ve yepyeni arabalar almak için takım elbise giymek için yetenekleri ve fırsatları kullanabilir. Ancak size sadece belirli bir dizi araba verilecek, bunların kilidini açmak için kalifiye olmalısınız. Araç kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için, sistem aslında örneğin sıfır satın alma veya şekil değiştirme gibi çok sayıda yeni seçenek içermektedir. Renkler, döşeme stili her araca göre tasarlanabilen değişikliklerdir.

Oyuncu, ilerlemek ve mevcut yeşil çizgilere bağlı kalmak için arabasını kontrol eder. Bu yeşil çizgiler, insanların yönü çok daha doğru bir şekilde anlamalarına yardımcı olmanıza yardımcı olacak sistemin yönergeleri olacaktır. Her arabanın davranışı, onları kontrol etme yönteminize bağlı olacaktır. Ekranda sergilenen sanal ipuçları, direksiyon simidi, fren sistemi ve diğer gerekli bileşenler arasında değişir. Ana ekran, araç ekranının hemen ön tarafında olan bir şeyi gösterecektir.

SÜRÜŞ SIRASINDA HEYECAN VERİCİ AKTİVİTELERE KATILIN

Car Driving School Simulator‘da olabilecek eylemler sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. İlk olarak, yeni başlayan kişiler için, eğitim modunu kullanan ayarlara ve rotalara aşina olacaksınız. Otomobillerin işleyişine aşina olan oyuncular için, eşya taşımak, yepyeni siparişler almak ve nakliyeci görevleri yapmak gibi diğer uğraşlara el atabilirsiniz. Ek olarak, yarış yoluyla birçok başka oyuncuyu tanıyabilirsiniz. Yolla ilgili kurallar nedeniyle engellenmek zorunda kalmadan savaşmak için yanınızda 7 kişi göreceksiniz.

GÖREVLERİNİZİ OYUN İÇİNDE BİTİRİN

Car Driving School Simulator, insanların otomobiller ve onları kontrol ettiğinizde hangi görevlerin gerçekleşebileceği hakkında en pratik fikirleri edinmelerine yardımcı olmak için ilginç etkinlikler oluşturur. Ayrıca, özel işler size liderlik tablosunda çeşitli başarılar kazandıracaktır. Oyuncular, güncellenmiş versiyona baktığınızda yeni içeriğin üstesinden gelebilir. Ödüller, yarışmayı her gerçekleştirdiğinizde doğrudan teslim edilecek madeni paraları ve yepyeni otomobil seçimlerini içerir.

ANA ÖZELLİKLER

– Arabalarla heyecan verici aktivitelere katılın, sadece tercih ettiğiniz arabayı sürmek için derslere katılın. Her çevrimiçi oyunda insanlar toplam görevleri.
– Aracın şeklini değiştirin ve en sevdiğiniz rengi seçin ve kendi arabanızı üretin, devasa bir araba koleksiyonu oluşturun ve en yeni modellerden oluşan geniş bir seçkiyi toplayın.
– Prova yerindeyken egzersizleri yapın, birkaç farklı kişiyle maça katılın ve belirlenen süre içinde buluşma noktasına doğru teslimat hedefini tamamlayın.
– Amaç için değerli teşvikler alın, her çatışma bittikten sonra, doğrudan para kazanmak ve hatta çok sayıda öğenin kilidini açma olasılığı mümkündür.
– Her zaman en son içeriği almak için güncellenmiş sürümdeki değişiklikleri kabul edin. Makine sık sık taleplerinizi kaydeder ve değerlendirir.

Car Driving School Simulator İndir

Artık indirmeye hazırsınız Car Driving School Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanBoomBit Games

Car Driving School

Baseball Club

Guns Master

Car Driving School Simulator

Hunt Royale

Archery Club

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Story Collage Maker

Selçuk Sports

White Noise

Instagram Gizli Profil Görüntüleme

Infinity Ops

Brazzers The Game

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın