1xbet

Bets10 Com Giriş

Bets10 Com Giriş

1xbet

Bets10 belge gönderme ve gerekli belgeler

Bets10’dan para çekebilmeniz için hesabınızın onaylanması gerekmektedir. Bets10 hesabınızın onaylanması için sizden bazı belgeleri göndermenizi istemektedir. Bu yazımızda Bets10 hesap onay işleminiz için gerekli belgeleri Bets10’a nasıl göndereceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. Bets10 hesabınız yoksa bu linke tıklayarak hesap açabilirsiniz.

1xbet

Hesap Onayı için Bets10’a Belge Gönderme

Bets10 hesabınızdan para çekebilmeniz için Bets10 hesabınızın onayı işlemini gerçekleştirmelisiniz aksi halde Bets10 hesabınızdaki paranızı çekemezsiniz. Tüm Bets10 kullanıcıları hesap onay işlemlerini bir kere gerçekleştirmek zorundadır ve Bets10, kullanıcılarının hesap onay işlemi için bazı belgeler istemektedir. Bu belgeler, Bets10 hesabınıza para yatırdığınız yönteme göre farklılık göstermektedir. Bu yazımızda Bets10 hesap onay işleminizi gerçekleştirirken gereken belgeler ve bu belgeleri gönderirken dikkat etmeniz gerekenler hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Belge göndermek için Bets10 Müşteri Hizmetleri sayfasında sağ altta bulunan “Belge Gönder” butonuna tıklayınız.

1xbet

Bets10’a Belge Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bets10 hesap onay işleminizin en kısa sürede tamamlanması ve sorunsuz bir şekilde para transferi yapabilmeniz için, Bets10 gönderdiğiniz belgelerde renkli belge zorunluluğu, belge bütünlüğü gibi belirli bir standart oluşturmuştur. Bets10’un oluşturduğu bu standart dahilinde belgelerinizi göndermeniz halinde hesap onay işleminiz 24 saat içinde tamamlanır ve hesabınızdan para çekim işlemini artık gerçekleştirebilirsiniz.

Bets10 hesabınıza para yatırma yönteminize göre Bets10 hesap onay işleminiz için sizden Kimlik Kopyanızı, Kredi Kartınızın/Bankamatik (ATM) Kartınızın Kopyasını, Kredi Kartı Hesap Özet Kopyasını (Kart ekstresiniz) veya Adresinizi Gösteren Bir Belge isteyebilmektedir. Bu belgeleri gönderirken dikkat etmeniz gereken iki şey

1. Gönderdiğiniz Belgeler Renkli Olmalıdır: Bets10’a göndereceğiniz belgeler siyah beyaz ise kabul edilmez. Gönderdiğiniz belge renkli olmalıdır. Belge gönderirken belgenin resmini çekebilir veya renkli bir tarayıcı ile tarayarak belgeyi Bets10’a gönderebilirsiniz.

2. Gönderdiğiniz Belgenin bütünü Görünür Olmalıdır: Bets10’a gönderdiğiniz belgenin bütünü görünür veya okunaklı değil ise belgeniz kabul edilmeyecektir. Fotoğrafınız çektiğiniz, ya da tarattığınız belgenin tümü görünür ve okunaklı olmalıdır.

A. Kimlik Kopyanızı Gönderirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bets10 hesap onay işlemi için sizden kimlik kopyanızı istemektedir. Kimlik için Şahsınıza ait nüfus cüzdanı ,ehliyet veya pasaportunuzdan birini kullanabilirsiniz. Nüfus cüzdanınız, ehliyetiniz veya pasaportunuzun üzerinde yazan her bilgi görünür olmalıdır ayrıca önlü arkalı renkli olarak kimlik kopyanızı göndermelisiniz.

B. Kredi Kartı/Bankamatik (ATM) Kartı Kopyasını Gönderirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bets10 hesabınıza para yatırmak için kullandığınız kartın resmini gönderirken, kartın üzerindeki bazı bilgileri gizleyebilirsiniz. Kartınızın resmini gönderirken kartınızın arkasında bulunan güvenlik numarasını (CVC) ve Kartınızın ön yüzünde bulunan 16 haneli kart numaranızın ilk 12 hanesini gizleyebilirsiniz. Kart kopyanızı gönderirken kartın üzerindeki isminizi ve kart numaranızın son 4 hanesini görülür bir şekilde önlü arkalı renkli resmini göndermeniz yeterli olacaktır.

C. Kredi Kartı Hesap Özet Kopyasını (Kart ekstresi) Gönderirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bets10 hesap onayınızı için Bets10 hesabınıza para yatırırken kullandığınız kredi kartınıza ait hesap özetinin (ekstre) kopyasını göndermelisiniz. Göndereceğiniz kart ekstresi aşağıdaki özellikleri sağlamıyorsa, hesap onay işleminiz gerçekleşmez. Kart ekstrenizin kopyasında olması gereken özellikler şunlardır;

1. Kart sahibinin ismi tam ve okunur görünmelidir.

2. Kart numarası tam ve okunur görünmelidir.

3. Hesap Limiti, hesap kesim tarihi, dönem borcu vb kredi kartı bilgileri tam ve okunur görünmelidir.

4. Güncel ekstreniz yoksa bir önceki aya ait olan ekstrenizi gönderebilirsiniz.

5. Bets10 hesabınıza para yatırdığınız kart bir bankamatik kartı ise, ekstre yerine kart numaralarınızın göründüğü bir ATM fişi ya da Bets10 harcamanızı içeren bir hesap özetini gösteren belgeyi gönderebilirsiniz.

6. Bets10 hesabınıza sanal kart ile para yatırdıysanız sanal kartınızın ait olduğu ana kartın ya da hesabın eksteresini Bets10’a göndermeniz yeterli olacaktır. Dikkat etmeniz gereken gönderdiğiniz belgede Bets10’a ait harcamalarınızın yer alması gerekmektedir.

7. Bets10’a göndereceğiniz eksterenizde güncel adres bilgileriniz yer alıyorsa ayrıca adres belgesi göndermenize gerek kalmadan hesap onay işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

8. Ekstrenizi pdf veya jpeg formatında göndermelisiniz.

D. Adres Bilgilerinizi Gösteren Belgeyi Gönderirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bets10’a adınıza ait telefon, elektirik, su, internet faturalarını, adres bilgilerinizin yer alıdığı kredi kartı eksteriniz veya ikametgah belegenizi adres belgesi olarak kullanabilirsiniz. Bu belgeleri gönderirken gönderdiğiniz belgenin bütününün görünür ve okunur olduğundan emin olun.

Bets10 para yatırma yöntemleri hakkında detaylı bilgiyi bets10 para yatırma yöntemleri makalemizde bulabilirsiniz.

Ecopayz ile Bets10’a Para Yatıranların Göndermesi Gereken Belgeler?

Bets10 hesabınıza Ecopayz ile para yatırdıysanız, paranızı çekmeden önce hesap onay işleminizin gerçekleşmesi için Bets10’a göndermeniz gereken belgeler şunlardır;

1. Kimlik belgenizin kopyası. Nüfus cüzdanınızı, Ehliyetinizi veya Pasaportunuzu kimlik belgesi olarak kullanabilirsiniz.

2. Adresinize gönderilmiş ve sizin adınıza kesilmiş bir adet fatura veya ikametgah belgesi.

3. Kimlik ve adres belgenizin kopyalarının renkli, bütününün okunur ve önlü arkalı olduğundan emin olunuz.

Bets10 hesabınıza Ecopayz ile para yatırıp, hesap onay işleminizi gerçekleştirmek için istenen belgeleri [email protected] adresine göndermelisiniz. Gönderdiğiniz belgeler 24 saat içinde kontrol edilerek e-posta yolu ile size geri dönüş yapılcaktır.

Bankamatik (ATM) Kartı ile Bets10’a Para Yatıranların Göndermesi Gereken Belgeler?

Bets10 hesabınıza para yatırırken Bankamatik (ATM) kartı kullandıysanız, Bets10 hesabınızdan para çekebilmeniz için gereken hesap onay işlemi için gerekli belgeler şunlardır,

1. Kimlik belgenizin kopyası. Nüfus cüzdanınızı, Ehliyetinizi veya Pasaportunuzu kimlik belgesi olarak kullanabilirsiniz. Kimlik belgenizin kopyası önlü arkalı, renkli ve okunaklı olmalıdır.

2. Bets10 hesabınıza para yatırırken kullandığınız Bankamatik (ATM) kartının önlü arkalı kopyası. Bankamatik (ATM) kartınızın kopyası önlü arkalı, renkli ve tamamı okunaklı olmalıdır.

3. Bets10’a para yatırdığınızı gösteren hesap hareketinin renkli ekran görüntüsü veya kart numaranızın görüntüğü ATM bilgi fişi.

4. Adınıza ve Adresinize gönderilmiş size ait olan bir fatura ve ikametgah. Eğer hesap hareketinde adresiniz var ise bu belgeyi göndermenize gerek yoktur.

Bets10 hesabınıza Bankamatik (ATM) kartı ile para yatırıp, hesap onay işleminizi gerçekleştirmek için istenen belgeleri [email protected] adresine göndermelisiniz. Gönderdiğiniz belgeler 24 saat içinde kontrol edilerek e-posta yolu ile size geri dönüş yapılcaktır.

Sanal Kredi Kartı ile Bets10’a Para Yatıranların Göndermesi Gereken Belgeler?

Sanal Kredi Kartı kullanarak Bets10 hesabınıza para transferi yaptıysanız, para çekmek için hesap onay işleminizin gerçekleşmesinde gerekli olan belgeler şunlardır;

1. Kimlik belgesi olarak kullanacağınz size ait nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasapart belgelerinden birisinin kopyası. . Kimlik belgenizin kopyasını önlü arkalı, renkli ve okunaklı göndermelisiniz.

2 Bets10 hesabınıza para yatırdığınız sanal kartın ait olduğu esas kredi katınızın önlü arkalı kopyası ve bu karta ait sanal kart harcamalarınızın yer aldığı bir hesap ekstersi. Bu belgeleri de önlü arkalı, renkli ve okunalı göndermelisiniz.

3. Size ait olan isminize ve adresinize gönderilmiş bir ekstre fatura ve ya ikametgah belgesi. Bu belgeyi de okunaklı ve renki olarak göndermelisiniz.

Sanal kredi kartı ile ilgili belgerli [email protected] adresine kurallara uygun bir şekilde gönderdikten 24 saat içerisinde kontorlleriniz yapılıp, hesap onay işleminin tamamlanması için e-posta yolu ile Bets10 size geri dönüş yapacaktır.

Kredi Kartı ile Bets10’a Para Yatıranların Göndermesi Gereken Belgeler?

1. Kimlik belgenizin kopyası. Şahsınıza ait nüfus cüzdanınızı , ehliyetini veya pasaportunuz’dan birini kimlik belgesi olarak kullanabilirsiniz. Bets10’a göndereceğiniz kimlik belgenizin kopyası, renkli, arkalı önlü ve okunaklı olmalıdır.

2. Bets10’a para yatırmak için kullandığınız kredi kartının önlü arkalı, renkli ve okunaklı kopyası. Kredi kartınızın kopyasını gönderirken kartınızın arkasındaki güvenlik numarasını (CVC) ve 16 haneli kart numaranızın ilk 12 hanesini kapatabilirsiniz.

3. Bets10’a para yatırmak için kullandığınız kredi kartının ekstresinin kopyası. Bets10’a göndereceğiniz kredi kartı ekstrenizin kopyası okunaklı olmak zorundadır.

4. Size ait olan bir fatura veya ikahmetgah belgesinin kopyası. Eğer kredi kartınızın ekstresinde adres bilginiz var ise fatura veya ikahmetgah göndermenize gerek yoktur.

Bu belgeleri istenilen şekilde [email protected] adresine gönderdiğiniz takdirde, Bets10 size 24 saat içerisinde e-posta yoluyla geri dönüş yapılacaktır ve hesap onaylama işleminiz tamamlanacaktır

Paykasa, Paykwik ve Cashixir ile Bets10’a Para Yatıranların Göndermesi Gereken Belgeler?

Yorum yapın