1xbet

Beat Slash 2 V1.6.0 MOD APK (Ücretsiz Ödüller) Indir 2023

Anasayfa
MüzikOyun
– Beat Slash 2

1xbet

Beat Slash 2 v1.6.0 MOD APK (Ücretsiz Ödüller) indir 2022

Beat Slash 2: Two Blade&Saber, oyuncuların en iyi EDM ezgilerinin keyfini çıkarması için bir müzik dünyası açar. Şarkıları tamamlamak için esnek el kontrolü.

1xbet

Bu yıl en çok aday gösterilen kısa süreli eğlence oyunlarından biri Beat Slash 2. Basit formu milyonlarca insanı EDM karışımıyla yeni olan en sıcak şarkıları çalmaya ve fethetmeye çekti.

BASİT KULLANIM: SLASH MÜZİK BLOKLARI

Oyuncu, esnek el manipülasyonu ile müzik bloklarını kesmek için iki kılıcı hareket ettirecek. Kesilen her müzik bloğu olağanüstü notalar çıkaracaktır. Bir sonraki şarkının kilidini açmak için kullanılabilecek bonus yıldızları almak için tüm şarkıyı tamamlayın. Sürekli olarak mükemmel övgüler almak puanınızı artıracak ve en iyi oyuncuların zirvesine çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Bir müzik bloğunu kaçırırsanız, kaçırılırsınız ve o şarkıyı çalmaya devam edemezsiniz. Yeniden başlamak için yeni bir dönüş kullanırsanız yardımcı olur. Unutma, her gün; beş oyununuz var.

1xbet

ÇEKİCİ EDM MÜZİĞİ

Beat Slash 2’nin en büyük cazibesi müziğidir. Bu oyun en popüler şarkıları toplar ve düzenli olarak güncellenir. Güncel trendlere göre şarkılar, yeni bir EDM tarzında ve güncel trendlere göre remikslenecek. Bu oyun, yeni öğeleri indirmek için internet bağlantısı gerektirir.

HERKES İÇİN ÇOK ZOR DEĞİL, ÇOK KOLAY DEĞİL

Oyunda binlerce güzel şarkı ile binlerce seviye var. Buna göre, her seviyedeki zorluk da artacaktır. Şarkının sonlarına doğru müzik blokları daha hızlı ve yoğun görünüyor. Bu nedenle, oynatıcı tüm müzik bloklarını kesmek için hızlı olmalıdır. Bu müzikle ilgili bir oyundur, rahatlamak ve güzel melodilerin tadını çıkarmak için. İlginç dijital tarzdaki tasarımlarla EDM’den ilham alan grafikler. Bu, şiddet unsurları içeren bir oyun değildir, bu nedenle yaşlılardan çocuklara kadar herkes için tamamen uygundur. Harika bir müzik dünyası, deneyimlemeniz için açıldı. Rahatlatıcı bir oyun oynayın ve en sevdiğiniz şarkılarla sesli bir partinin tadını çıkarın!

ANA ÖZELLİKLER

Müzik bloklarını kesen, hepsini kesen ve şarkıyı tamamlayan iki bıçağı hareket ettirmek için esnek el hareketleri
Daha fazla perject almak bonus puanlarını artıracaktır, ancak kaçırırsanız kaybedersiniz. Unutma her gün beş oyun olacak
Bir EDM karışımı ile yenilenen süper sıcak şarkılar içeren seviyeler
Görselleri cesur EDM dijital stilinde tasarlayın
Yaşlılardan çocuklara her yaşa uygun şiddet eğilimi yok.

Beat Slash 2 İndir

Artık indirmeye hazırsınız Beat Slash 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Tank Physics Mobile

MAD FUT 22

Unfold

Avatarify

Windy.app

Final Destiny

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın