1xbet

Be The Manager 2023 V1.1.5 APK (Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
OyunSpor
– Be The Manager 2023

1xbet

Be the Manager 2023 v1.1.5 APK (Sınırsız Para) indir

Be the Manager 2023 Mod APK (BTM 23 Mod APK) büyüleyici bir futbol menajerlik oyunudur. Basit ve kolay eğlenceli. Ama buna ek olarak sürükleyici ve zorlu. Kulübünüzü seçerek başlarsınız, ardından gelişiminizi seçer, kadronuzu yönetir ve kadronuzu olu

1xbet

Be the Manager 2023 Mod APK (BTM 23 Mod APK) büyüleyici bir futbol menajerlik oyunudur. Basit ve kolay eğlenceli. Ama buna ek olarak sürükleyici ve zorlu. Kulübünüzü seçerek başlarsınız, ardından gelişiminizi seçer, kadronuzu yönetir ve kadronuzu oluşturursunuz. Ayrıca haberleri yönetmeniz, mali durumunuzu yönetmeniz ve zor seçimler yapmanız gerekiyor. Be the Manager 2023, daha fazlası için geri dönmenize yardımcı olabilecek bağımlılık yapan bir oyundur. Dünya çapında milyonlarca paketle, Menajerlik franchise’ı olmak şu anda en iyi bilinen futbol yönetim oyunudur. Neden denemiyorsun? Menajer şampiyonu olarak ikinci işlev olabilir misin?

Kulübünüzü Büyütün

Be the Manager 2023, sizi kulübünüzden sorumlu tutan birinci sınıf bir beyzbol menajerlik oyunudur. Dünyanın dört bir yanından gerçek en iyi kulüplere karşı yarışacaksınız ve başarılı olmak istiyorsanız harika bir menajer olduğunuzu kanıtlamalısınız. Video oyununu kapmak ve oynamak kolaydır, ancak aynı zamanda zorlayıcı ve bağımlılık yapıcıdır. Be Manager 2023 ile diğer menajerlik oyunları arasında çok sayıda farklılaştırıcı yön bulabilirsiniz. Bunlardan biri onay olabilir! Sıralamalarda ilerleyebilmeniz için insanların belirli yeteneklerini test edebilecekleri mod. Bu modu yalnızca ek bir zorluk seviyesi eklemekle kalmaz, aynı zamanda çok eğlencelidir. En iyi futbol menajeri olmak için gereken adımları attığınızı düşünüyorsanız, o zaman Be the manager 2023 kişisel olarak sizin için çevrimiçi oyun olabilir. Yönetim İşinize bugün başlayın!

1xbet

Harika bir yöneticinin temelleri

BTM 23, sizi devasa bir kulüp menajerinin yerine koyan, oynaması ücretsiz bir çevrimiçi beyzbol yönetimi oyunudur. Hayalinizdeki kadroyu oluşturmak, çalışanlarınızı oluşturmak ve kulübünüzü zirveye taşıyacak tüm büyük kararları almakla görevlendirileceksiniz. Video oyunu, gerçek gruplar, denetçiler ve insanlardan oluşan bir 2022/2023 veritabanına sahiptir, bu nedenle katı bir rekabetle karşı karşıya kalacaksınız. Ancak, gerekenlere sahip olduğunuza inanıyorsanız, Menajer 2023 olarak işlev görmek, mevcut mükemmel oyundur. Şu anda tam olarak ne bekliyorsunuz? Bugün kurun ve şimdiye kadar satılan en büyük süpervizörü edinme yolculuğunuza başlayın!

Be The Manager 2023 İndir

Artık indirmeye hazırsınız Be the Manager 2023 ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanMobisoca

Be The Manager 2022

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Wall Of Insanity

Pokémon GO

NBA Clash

Richman 4 Fun

Galaxiga

Fluid Walls

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın