1xbet

Battle Disc V1.7.14 APK Indir (Menü/Tanrı Modu) 2023

Anasayfa
OyunSimülasyon
– Battle Disc

1xbet

Battle Disc v1.7.14 APK indir (Menü/Tanrı Modu) 2022

Battle Disc, hem şans hem de oyuncuların keşfetmesi gereken yeni numaralar gerektiren bir başyapıt. Bu eşsiz bir macera oyunudur; oyuncular disk atma yarışmasına katılmak için takımlarını temsil edecekler. Ana görev, disklerinizi atmak ve rakibin sav

1xbet

Battle Disc, hem şans hem de oyuncuların keşfetmesi gereken yeni numaralar gerektiren bir başyapıt. Bu eşsiz bir macera oyunudur; oyuncular disk atma yarışmasına katılmak için takımlarını temsil edecekler. Ana görev, disklerinizi atmak ve rakibin savunmasını kırmak ve rakip bariyerinizi kırarken rakibi durdurmaktır. Benzersiz özelliği, oyunun birçok seviyede geçeceği ve en yüksek puanı alan kişinin kritik tura güvenle gireceğidir.

DENEYİM YETENEKLERİ

Bu sadece ünlü bir disk atma oyunudur; oyuncular, rakibin savunmasını kırmak için disklerini fırlatma görevine sahip olacaklar. Çitin bir parçasını kırdıktan sonra diğer taraftaki hedefe ulaşma şansınız olacak. En büyük amacınız, o disklerin içinden geçtiğinizde düşmanın altınlarını toplamaktır. Oyun her zaman her atışın doğru olmasını gerektirir.

Savaş Diskinin zor kısmı, çitinizi sağlam tutarken rakibin çitini kırmak için fırlatmaktır. Çünkü her oyuncu, iki yöne odaklanırsanız bunu yapmak zor olacaktır, zayıf bir rakip görürseniz mutlaka kazanmalısınız. Bu dövüş belirli bir zaman aralığında gerçekleşecek; Yukarıdaki süre içinde kazanırsanız, gerçek kazanan siz olacaksınız.

1xbet

ZORLUK ONLARI ÇEVRİYOR

Disk atma sürecinde, rakibinize haber verin, çünkü rakip saatli bomba ayarlamak veya muhtemelen bir engel olmak gibi numaralar yapabilir. Diskiniz bir bombaya veya başka engellere çarparsa, disk atmada sıranızı kaybedersiniz. Amacınız mümkün olduğunca çok sayıda düşman altını toplamaktır. Ayrıca bu avantajlara sahipsiniz ve dahası, daha da benzersiz öğelere sahipsiniz.

İLGİNÇ VE ETKİLEYİCİ ZORLUKLAR

Seviye ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar karmaşık olur ve her maçta çok odaklanmanız gerekir. Ne kadar çok diski ortadan kaldırırsanız, hayatta kalma ve zafer kazanma olasılığınız o kadar yüksek olur. Arkadan saldırmak veya yanlışlıkla tabağınızı kırsanız bile beklenmedik durumlardan kaçınmak önemlidir. Zorluklar daha da büyüyecek ve bu, zorlukları çözmeye çok odaklandığınız zamandır. Daha da ilginç olanı, Battle Disc’in size kendi çekiciliğinizi göstermek için birlikte gelen çok çeşitli benzersiz çözme özellikleri sunmasıdır.

Battle Disc İndir

Artık indirmeye hazırsınız Battle Disc ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanSayGames Ltd

Clean Road

HellCopter

Stealth Master

Dreamdale

My Little Universe

Merge Animals 3D

Rage Road

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Kine Master Diamond

Libra

Idle Five Basketball

Guns Of Boom Online

Mindustry

NBA LIVE

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın