1xbet

Awakening Of Dragon V2.7.8 APK Indir (Aptal Düşman) 2023

Anasayfa
OyunRol Oyunu
– Awakening Of Dragon

1xbet

Awakening of Dragon v2.7.8 APK indir (Aptal Düşman) 2022

Awakening of Dragon APK oyuncularına harika anlarda heyecan verici deneyimler yaşatabilecek. Destansı özelliklere sahip rol yapma oyunlarını seviyorsanız, bu kesinlikle sizin için kaçırılmaması gereken bir oyun olacaktır. Bu oyuna gelen oyuncular, ba

1xbet

Awakening of Dragon APK oyuncularına harika anlarda heyecan verici deneyimler yaşatabilecek. Destansı özelliklere sahip rol yapma oyunlarını seviyorsanız, bu kesinlikle sizin için kaçırılmaması gereken bir oyun olacaktır. Bu oyuna gelen oyuncular, başka hiçbir oyunun sahip olmadığı unutulmaz savaşların yanı sıra mistik hikayelerle destansı bir dünyaya dahil olacaklar.

GÜZEL BİR HİKAYE

Awakening of Dragon oyuncularını cezbedebilecek ilk şey kuşkusuz son derece zorlayıcı bir destansı hikaye olacak. Oyun, Şeytan Kral Baal’ın iblisleriyle birlikte göklerin istilasında gelen korkunç yıkımla başlayacak. Korkunç güçleri ile bu kötü ordu sırayla Cenneti koruyan tanrıları yendi ve neredeyse Şeytan Kral Baal planını gerçekleştirdi.

Ve yaşamın son belirleyici anlarında, ilahi ejderhalar güçlerini bir uzay-zaman deliği yaratmak için kullanmayı seçtiler. Bu sayede ejderha tanrıları, insanlar, cüceler ve elflerden oluşan yeni bir yaşam yaratmak için barışçıl Arcus diyarına geldi. Ama zaman aniden geçti, tanrı ejderhanın gücü zayıfladı ve iblisler bir delik buldu ve istilaya hazırdı. Peki bu dünyayı kim kurtaracak?

1xbet

TAAHHÜTSİZ MÜCADELE

Olay örgüsünden anlatılan dramatik hikayenin yanı sıra, oyun kendisi için gerçekten makul bir oynanış inşa etti. Oyunun geliştiricileri, ürünleri için klasik rol yapma oyunu türünü seçti. Bu oyun türünün özellikleri ve avantajları, oyuna katılmanıza ve arsanın sunduğu her şeyi hissetmenize izin verebilecektir.

Şimdi, dünyayı istila eden kötü iblislerle savaşabilmeniz için uyuyan ejderhaları uyandırma göreviniz olacak. Ejderhanın Uyanışı, sizin için mükemmel deneyimi elde etmenize yardımcı olacak birçok farklı kontrol özelliği ve savaş efekti yarattı. Ayrıca Dragon Conquest, SvS Dimension Battle gibi diğer oyun modlarına da katılarak kendinize şan kazandırabileceksiniz.

Her zamankinden daha ilgi çekici bir hikayesi olan destansı bir oyun mu arıyorsunuz? Ejderhanın Uyanışı, bir oyunda aradığınız şeye son derece layık bir cevap olacaktır. Oyuna geldiğinizde, oyununuzda sürekli olarak en yüksek seviyeye ulaşan grafik kalitesi ile birlikte ilgi çekici hikaye, dramatik savaş oyunu ile tamamen ikna olacaksınız.

– Oyuna tanrılar ve düşmanlar arasındaki çatışmalarla epik bir hikaye ile başlayın.
– Kötüleri yenerek ejderhaların majestelerini korumanın nihai görevini alacaksınız.
– Belirleyici savaşları kazanabilmek için ejderhaların uyanışına katılın.
– Arsa teması etrafında çeşitli oyun modları seçilebilir.
– Çarpıcı destansı arka plan grafikleri, yüksek kaliteli görüntülerle bir araya geldiğinde her zaman oyunun büyük bir avantajı olacaktır.

Awakening Of Dragon İndir

Artık indirmeye hazırsınız Awakening of Dragon ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Router Chef

TranslateZ

Pocket Family Dreams

Our Groceries Shopping List

Super P Launcher

YoWindow Weather

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın