1xbet

Aloha Browser Turbo V3.12.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Aloha Browser Turbo

1xbet

Aloha Browser Turbo v3.12.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Aloha Browser Turbo – özel tarayıcı + ücretsiz VPN, kullanıcıların internette sorunsuz gezinme deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için eksiksiz işlevlere sahip modern bir web tarayıcısıdır.

1xbet

Aloha Browser Turbo – özel tarayıcı + ücretsiz VPN, Android cihazlar için varsayılan tarayıcının yerini alan ve kullanıcıların cihazın performansını etkilemeden web’de hızlı bir şekilde gezinmelerine olanak tanıyan hızlı, güvenli bir web tarayıcısıdır. Adından da anlaşılacağı gibi bu tarayıcı, kullanıcılara birçok güçlü seçenekle basit bir gezinme deneyimi sunar ve her zaman tüm kullanıcı gereksinimlerini karşılar. Tarayıcı benzersiz özellikler, tüm cihazlarla güçlü uyumluluk ve maksimum gizlilik güvenliği ile doludur.

AKILLI SÖRF SEÇENEKLERİ

Bugün piyasada, birçok farklı benzersiz özelliğe sahip akıllı web tarayıcıları var. Ancak, kullanıcıların önemsediği birçok işlevi entegre eden bir tarayıcı için Aloha Browser Turbo, tüm cihazlar için akıllı bir tarayıcıdır. Hızlı bir web tarayıcısı olmasının yanı sıra, kullanıcılara akıllıca geliştirilmiş birçok işlevi deneyimleme olanağı da sunar. Bu tarayıcıda kullanıcılar, bulmaları gereken bilgi sayfalarını ve akıllı gezinme seçeneklerini özgürce seçebilirler. Bu tarayıcıda, kullanıcılar hayattaki tüm faydalı bilgileri arayabilir ve sıcak bilgiler veya ilgi duydukları şeylerle dünyayı keşfedebilir.

ÖZEL MODDA WEB’DE RAHAT BİR ŞEKİLDE HAYATTA KALMAK

Bu tarayıcı sadece sıradan bir web tarayıcısı değil, kullanıcıların istediklerini açmaları için evrensel ve sihirli bir anahtar olarak kabul ediliyor. Bu tarayıcıda dünyadaki her şey küçücük ekranda görünür. Aloha Browser Turbo, kullanıcıların web’de özel modda gezinmesine izin verdiği için normal web tarayıcılarından daha özeldir. Bu, kullanıcıların gizli modda görüntülenen web sitelerini arayabileceği anlamına gelir. Bu işlevin son derece güvenli olduğu söylenebilir, bu nedenle erişim geçmişinizi kimse bilmeyecek.

1xbet

ZAMAN VE VERİLERİ TASARRUF EDİN

Kullanıcılar internette özgürce gezinmenin yanı sıra zamandan ve veri erişiminden de büyük ölçüde tasarruf sağlar. Veriler cihazınızda çok fazla yer kaplamadığından, kullanıcı web sitesini her ziyaret ettiğinde mobil verisinden çok fazla tüketmez. Bu, benzer tarayıcılara kıyasla Aloha Browser Turbo’nun öne çıkan özelliğidir. Dahili dekompresyon özelliği ile cihazın pilden tasarruf etmesine yardımcı olur.

HERHANGİ BİR REKLAM VE ANONİM İZLEME YAZILIMINI SEÇİN

Güvenlik – gizlilik, uygulamada çok geliştirilmiş bir özelliktir. Web sitesini her ziyaret ettiklerinde tüm reklamları görmek için zaman harcamak yerine, tarayıcı artık daha sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için içerikle ilgili olmayan tüm reklamları engelliyor. Ayrıca, bu tarayıcıda anonim olarak izlenen diğer tüm yazılımları da engeller.

ÜCRETSİZ VPN SINIRSIZ

Kullanıcılar için ücretsiz VPN özelliğine gelince, sınırsız erişim, kullanıcıların hiçbir şey için endişelenmeden web’de yeni bir konfor düzeyine erişebilecekleri anlamına gelir. Tarayıcı ayrıca özel modda parmak izi veya parola ile özel sekmeleri kilitlemeniz için özel sekmeler ekler.

Genel olarak, bu tarayıcı oldukça kullanışlıdır ve kullanıcıların Google Chrome veya Opera gibi diğer tarayıcıların yerini alması için yeni bir çözümdür. Kullanıcı dostu bir arayüzle, kullanıcılar tamamen özel ve güvenli bir şekilde internette gezinmenin keyfini çıkarabilirler.

ANA ÖZELLİKLER

– Modern gelişmiş teknolojinin tarayıcı içine entegrasyonu sayesinde, hızlı web sörfü anları getirdi.
– Sharp arayüzü, kullanıcıların işlemleri daha kolay ve hızlı gerçekleştirmesine yardımcı olur.
– Tarayıcı, kullanıcıların ana ekranda yüklü olan varsayılan tarayıcıyı değiştirmesine olanak tanır.
– Akıllı URL’leri destekler ve aşağıdaki önerilerle hızlı bağlantı girişine izin verir.
– Özel web sitelerini kapsamak için parmak izleri ve şifreler kullanarak akıllı özellikler sağlayın.

Aloha Browser Turbo İndir

Artık indirmeye hazırsınız Aloha Browser Turbo ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Pocket Family Dreams

Magic Tiles 3

The Sims FreePlay

GoDaddy Studio

AutoResponder For Telegram

GoDaddy Studio

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın