1xbet

Alchemy Merge V2.0.23 APK + MOD (Sınırsız İpuçları) Indir 2023

Anasayfa
BulmacaOyun
– Alchemy Merge

1xbet

Alchemy Merge v2.0.23 APK + MOD (Sınırsız İpuçları) indir 2022

Alchemy Merge – Puzzle Game, oyuncuları gizemli dünyayla ve bir simyagerin göreviyle tanıştırır. Bu yere ayak bastığınızda, doğadan, cennetten ve dünyadan temel unsurlarla dolu bir laboratuvara girmiş gibi hissediyorsunuz. Özellikle ateş, su, toprak

1xbet

Alchemy Merge – Puzzle Game, oyuncuları gizemli dünyayla ve bir simyagerin göreviyle tanıştırır. Bu yere ayak bastığınızda, doğadan, cennetten ve dünyadan temel unsurlarla dolu bir laboratuvara girmiş gibi hissediyorsunuz. Özellikle ateş, su, toprak ve hava olmak üzere dört elementi yarattıktan sonra başarılı olan bir öğretmenin öğrencisisiniz. Göreviniz, mümkün olduğunca çok öğeyi keşfetmeye ve keşfetmeye devam etmesi için ustayı hayal kırıklığına uğratmamaktır.

SİMYAİST ÖĞRENCİ MİSYONU

Hırslı bir özel simyacı, Alchemy Merge’e entegre etmeniz gereken karakterin sınırı değildir. Gurunuz, aynı zamanda dünyevi yerin temel temeli olan en önemli faktörleri çürütmede ustadır. Ateş, su ve hava sayesinde, bundan sonra oyuncular onu sürekli geliştirecek ve öğretmenlerini bile aşan başarılar yaratmak için daha fazla yeni yaratıcı formüller inşa edecekler.

Aslında yapacağınız her şey ya da keşfetmek üzere olduğunuz tarifler bu keşif yolculuğunun nihai amacı değil, simyanın uzun süredir gömülü olan sırlarını temiz bir şekilde çözmeniz gerekiyor. Oyuncular, yeni başarılar oluşturmak için ekranda görünen tüm öğeleri birleştirebilir. O zaman burada benzersiz tariflerin kilidini açmak için anahtarı almaktan çekinmeyeceksiniz.

1xbet

YENİ TEHLİKELİ VEYA GÜVENLİK FORMÜLÜNÜ BULUNMAK

Alchemy Merge, bununla da kalmıyor, aynı zamanda insanlar da dahil olmak üzere canlıların yaşamlarına zararlı birçok farklı türde şifalı bitki ve zehir icat etmenize izin veriyor. Bu nedenle, onu oluştururken çok dikkatli olmalısınız, aksi takdirde sonuçlar son derece ciddi ve öngörülemez olacaktır. Ayrıca, melezler oluşturmak için test tüplerinde zaten mevcut olan genetikten yeni bitkiler ve hayvanlar yaratacak bir süper gücünüz de var.

ÇOKLU TARAFLARIN KOMBİNASYONU

Ancak, şimdi soru şu: Bu kadar dikkate değer başarılar nasıl yaratılabilir? Zor mu, değil mi? Alchemy Merge, kendinizle savaşmanız için size kolaydan zora kadar birçok zorluk sunar. İki, hatta üç öğe seçeceksiniz ve bunları bir araya getirmeniz önemli değil. Bekleyelim ve sonuçlarınızın ne kadar farklı ve heyecan verici olduğunu görelim.

Sadece bu değil, Alchemy Merge’de özel tarifler oluşturabilirsiniz. Buradaki eşsiz şey, yemeğin balık, et veya yeşil sebzeler gibi taze malzemelerden yapılmaması, ancak yiyeceklerin bilimde araştırma ve mantık temelinde oluşturulmasıdır. Bunu duymak bile içimde bu eşsiz laboratuvarda hemen uygulamaya geçme isteği uyandırıyor. Örneğin, su ve ateşi birleştirerek buhar oluşturabilirsiniz. Balık ve çeşmenin ahenkli kombinasyonunun yanı sıra, sonuç güzel bir balina olacaktır.

– Yüzlerce yaratıcı tarif fethetmeni bekliyor.
– Gerçek simyanın klasik oynanışı sizi yarı yolda bırakmayacak.
– Son derece sezgisel grafik sistemi, oyuncuları enerji dolu ve yaratıcı bir netlik sağlar.
– Fikirleriniz çok kısa olduğunda hemen kombinasyon önerileri alacaksınız.
– Her ev için sınırsız akıllı öneri.

Alchemy Merge İndir

Artık indirmeye hazırsınız Alchemy Merge ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Investing.com

AVC: Antivirus

Tacticool

The Weather Channel

MacroDroid

Speech Assistant AAC

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın