1xbet

365Scores V11.9.4 APK MOD (Ücretsiz Abonelik) Indir 2023

Anasayfa
Sosyal AğUygulama
– 365Scores

1xbet

365Scores v11.9.4 APK MOD (Ücretsiz Abonelik) indir 2022

Kullanıcıların spor bilgilerini tamamen ve hızlı bir şekilde güncellemelerine yardımcı olan bir platform 365Scores APK . Devam eden maç hakkında birçok bilgi ve belirli bir hedefle ilgili ayrıntılar bulacaklar. Oradan, çok fazla aramanıza gerek kalma

1xbet

– Pro Abonelik / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
– Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
– Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve hizalanmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
– Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
– Diller: Tam Çoklu Diller;
– CPU’lar: armeabi-v7a;
– Ekran DPI’ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
– Orijinal paket imzası değişti;

Kullanıcıların spor bilgilerini tamamen ve hızlı bir şekilde güncellemelerine yardımcı olan bir platform 365Scores APK . Devam eden maç hakkında birçok bilgi ve belirli bir hedefle ilgili ayrıntılar bulacaklar. Oradan, çok fazla aramanıza gerek kalmayacak ve yine de yararlı bilgiler bulacaksınız. Ayrıca, farklı sporların sezonlarının programları da ihtiyaçlarınızı karşılamak için sürekli güncellenecektir.

1xbet

ETKİLEYİCİ MAÇLARI GÜNCELLE

Meşgul biri misiniz ve maç bilgilerini güncellemek için fazla zamanınız yok mu? 365Scores kullanırsanız her şey kapsanır. Sporla ilgili tüm bilgilerin rahatlıkla arama yapabilmeniz için tek bir uygulamada toplandığı söylenebilir. Aynı zamanda bir maç olduğunda ilgileneceğiniz ilk unsur, maçın sonucunun tamamen anlatılmış olması ve kolayca bulabilmenizdir.

Bu uygulama, devam eden maçlardaki hedefleri tamamen doğru ve hızlı bir şekilde günceller. Oradan, nerede olursanız olun veya oyunu izlemeden ne yaparsanız yapın, oyuncuların yapabileceği kilit noktaları ve zirveleri bilin. Ayrıca, oyunun tam bir görünümünü elde edemezsiniz, ancak öne çıkanlar, herhangi bir kullanıcının heyecan duyacağı bir şeydir. Favori takımınızın kazandığını görmekten daha iyi bir şey yoktur.

MAÇI VE YAKLAŞAN BİLGİLERİ TAKİP EDİN

Sonuçların yanı sıra, gerçekten de maçın bilgileri de hızlı bir şekilde raporlanır, böylece maçtaki önemli olayları kaçırmazsınız. Bu nedenle, zaman istatistikleri, kadro değişiklikleri, yorumlar ve diğer birçok faktör gibi veriler, ihtiyacınız olduğunda size gönderilir. Uygulama ayrıca her maçtan sonra size bir puanlama sistemi verir ve oradan da Tüm skorlar bölümünde aşağıdaki oyunların geldiğini bilirsiniz.

Bu öğeye tıkladığınızda, devam eden olaylarla ilgili bilgiler gözünüzün önünde belirecektir. Oradan, aşağıdaki eşleşmelerle ilgili bilgiler size hızlı bir şekilde gönderilecek ve başka bir yere bakmanıza gerek kalmadığından emin olun. Göreviniz oyunu güncellemek, sıralamaları ve yaklaşan maçları güncellemek ve o zaman geldiğinde diğer haberleri güncellemeye devam etmek için uygulamayı kullanmaya devam ediyorsunuz.

BULABİLECEĞİNİZ BİRÇOK SPOR

Bazı kullanıcılar sadece tek bir sporu sevmeyecek, bazen diğer birçok sporu da sevecektir. Ayrıca, kullanıcıların farklı sporları deneyimlemek ve bununla ilgili bilgi bulmak için seçebildiği 365Scores tarafından da karşılanır. Başka bir deyişle, bu, maçlarla ilgili sürekli bilgi arama konusunda size çok zaman kazandıran ve bazen bundan rahatsız olacağınız değerli bir araçtır.

Bir kez bir spor güncelleme uygulaması, onların turnuvaları hakkındaki bilgiler gözlerinizin önünde belirecektir. Spor seçimini yapmanız, ilgili bilgileri aramanız ve yaklaşan maçlardan haberdar olmayı unutmayın. Aynı zamanda, uygulama aynı zamanda, oyunu seven kullanıcıların birçok yararlı bilgi almanıza yardımcı olmak için devam eden maç hakkında gönderiler yayınlayacağı bir sosyal ağ sitesine benzer şekilde çalışan küçük bir sayfaya da sahiptir.

365Scores İndir

Artık indirmeye hazırsınız 365Scores ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Hide And Seek

JDM Racing

Pizza Boy GBA Pro

Sygic GPS Navigation & Maps

Lumosity

Deemo

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın